dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
no to nasz (z Andrzejem) dzisiejszy wyjazd na żurawie nie całkiem sie udał - zaczęło lac, ale przynajmniej miejsce rozpoznaliśmy. Jedno jest pewne bez słońca nie ma sensu tam jechac z aparatem. Zbyszku jesli jutro jako tako sie przejasni to bądź u mnie wcześniej tak gdzies około 16,30 jeżeli dasz radę.

Jakby ktos sie na własna ręke wybierał w samych marwicach trzeba skręcic w prawo i jechac kilometr- dwa aż do polnej ale wyłożonej betonowymi płytami drogi ( w lewo trzeba skręcić), która prowadzi do wałów.

[ Dodano: 2011-10-08, 00:45 ]
Zimno było i ślicznie, chociaz zgodnie ze Zbyszkiem uznalismy, że a ptaszyska zrobiły nas w konia i fruwały po niemieckiej stronie. Kilka fotek fotek na blogu w stopce.


[ Dodano: 2011-10-08, 20:24 ]
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Co powiecie na to, żeby wyskoczyć na "coroczny" spacer po puszczy w najbliższy weekend? 29 lub 30 do uzgodnienia? Eustachy, poprowadzisz? Są chętni?
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
jak pogoda dopisze to bardzo chętnie :)
 
JARO.SZ-N  Dołączył: 30 Mar 2011
Mi nie pasuje - zapewne od soboty kwitnę pod cmentarzem - Drogową Akcję Znicz czas zacząć a w środę statystyki pokażą jak wypadła
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Ano tak, akcja znicz... to proponuję sobotę jednak.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Spacer po puszczy - bardzo chętnie. Prawdopodobnie tylko w sobotę będę mógł, niedzielę mam już wstępnie zaplanowaną (też w puszczy :mrgreen: ).
Napiszcie orientacyjnie jaki to ma być spacer (ile czasu ma trwać, ile km, może ktoś chciałby w jakieś konkretne miejsce iść), chętnie poprowadzę.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Eustachy, ja mogę chodzić gdziekolwiek w Puszczy. Byle ładne było, kolorowo, raczej liściście (ale to nie problem raczej) - chyba obowiązkowo tą porą roku spacer nad urwiskiem Szmaragdu... A resztę życzeń chętnie posłucham.

Spacer, 4-5 godzin może?
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Nad jeziorem jest najsłoneczniej i tam może być już kolorowo (dawno tam nie byłem), w głębi puszczy jest jeszcze zielono i ciemno.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Eustachy napisał/a:
w głębi puszczy jest jeszcze zielono i ciemno
Wiadomo, z ISO400 nie ma się co tam pokazywać.
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
hehe, ISO nie ISO ja cierpię na jesienne niedoświetlenie więc poprosze gdzie kolorowo i słonecznie i niezabójczo dla mojej słabej kondycyji :) tak 3-4h?
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
dorsa, jak znam wprawy do puszczy to w 5h zrobimy nie więcej niż 6, góra 7km.
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
uff, to może byc 5h :)
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Chętnie bym się z Wami wybrał ale w sobotę i niedzielę mam zajęcia w szkole. Pozdrawiam.
 

zieloo  Dołączył: 25 Wrz 2010
Zapraszamy na kolejną edycję Nocy Fotografów: http://kolumba5.tv/meetings/show/99 :)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
A propos sobotniego poranka. Zamierzam nad Szmaragdem (chyba że Eustachy ma inny plan) być już po 8. Tzn., o 8h00 zamierzam wyruszyć z Pomorzan - transport własny oczywiście. Albo grupowy... Jak proponujecie?
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Godzina mi pasuje, miejsce też. Chętnych mogę zabrać z Pomorzan.

[ Dodano: 2011-10-28, 20:38 ]
Zapraszam wszystkich chętnych na fotograficzny spacerek po Puszczy Bukowej.
Spotykamy się jutro nad jeziorem Szmaragdowym o 8:15.
Wstępnie proponuję: okolice jeziorka, kamienie z wyrytymi inskrypcjami (XVIII w. ?), "Uroczysko Mosty" z bardzo ciekawymi ruinami, inne miejsca do uzgodnienia.
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
SeizeThePicture. Chciałeś fotke z zajączkiem, oto ona :), reszta na blogu

 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
dorsa, piękny!!!... zajączek!
 

zieloo  Dołączył: 25 Wrz 2010
Zapraszamy na kolejny plener, tym razem w Warszawie w dniach 2-4 grudnia br.
Więcej informacji i zapisy tutaj: http://kolumba5.tv/meetings/show/98

Pozdrawiam :)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Jutro z samego rana (wyjazd z Pomorzan ok.7h00) wybieram się na spacer wałem przeciwpowodziowym nad jeziorem Dąbie. Są chętni? Pogoda jutro ma być taka jak dzisiaj.

Start z tego miejsca: 53.407661,14.670207.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach