jacoz  Dołączył: 08 Sty 2010
Okazja czyni...
:shock: chyba okazja?
link
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
jacoz, dzieki za link :) ciekawe co sprzedajacy napisze...
 

jacoz  Dołączył: 08 Sty 2010
Jak zobaczyłem to mało mi oczy nie pękły, do kanuna wszystkie pięć zeszło w parę minut. Więc i ja zaryzykowałem :mrgreen:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
paradziqs napisał/a:
ciekawe co sprzedajacy napisze...
Faktycznie, ciekawe . :mrgreen: Pomylił się ktoś o jedno zero chyba. Zobaczymy co zrobią. :lol:
 

jacoz  Dołączył: 08 Sty 2010
Się negatywa wystawi (bądź otrzyma) jakby co, przelewu na razie nie robię. Ale pewnie nic z tego nie będzie.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
jacoz, tak myslisz? tyle razy taka powtorka? do sony tez po tyle wystawil...

[ Dodano: 2011-07-27, 20:16 ]
ps,. kurcze moglem kupic te 4 naraz ktore zostaly jak wchodzilem na strone ;P
 

jacoz  Dołączył: 08 Sty 2010
Tja, poszły wszystkie a my czekamy na rozwój sytuacji :-P
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
dobra, kupilem tez jednego z mocowaniem sony ;P jak sie okaze ze to nnie pomylka to sie opchnie za polowe wartosci :P
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
To FOTO-NET, dość duży sklep, jeden z największych internetowych sklepów foto w Polsce. :shock:
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
Pentagram, czyli stac ich na takie promocje>? ;) przynajmniej zrobili sobie niezla reklame
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
Nie to miałem na myśli. Jestem ciekawy jak będą tłumaczyć tę pomyłkę. :evilsmile:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Kiedyś przy takiej pomyłce kupiłem światłomierz do błysku za 30 zł (poprawna cena była 300) Natychmiast tłumaczyli się pomyłką nowego pracownika, koniecznością zwrotu przez niego kasy, jeślibym się decydował na drogę sądową w celu wydania towaru itd. Stanęło na negocjacji ceny zakupu i wziąłem towar za 150 zł.
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
paradziqs napisał/a:
dobra, kupilem tez jednego z mocowaniem sony ;P jak sie okaze ze to nnie pomylka to sie opchnie za polowe wartosci :P
Dobrze zrobiłeś. Gdy wszedłem na Allegro, były jeszcze 4 do Sony, wszedłem w nie i już tylko 1 z 5 wystawionych, kupuję, a tu zwis. Odświeżanie i już nie ma wystawionych do Sony, są tylko do Nikona po normalnej cenie. :mrgreen:
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Wlaściwie to nic nie muszą robić, bo w mailu dla kupujących jest taki zapis :"prosimy nie wplacac pieniedzy bez potwierdzenia i wyraznej dyspozycji naszego pracownika
wysłanej z adresu e-mail domeny foto-net!" Wystarczy z ich strony nic nie potwierdzić i ryzykują najwyżej negatywa.
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
Dada napisał/a:
Wlaściwie to nic nie muszą robić

Umowa kupna sprzedaży została zawarta. I nic tu nie ma dyspozycja ich pracownika.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
No zobaczymy, jak z tego wybrną.
Tu masz zapis z ich regulaminu :
"Ceny umieszczone przy produktach, w momencie złożenia zamówienia poprzez koszyk sklepu Foto-Net, są wiążące dla obu stron transakcji. Zastrzegamy sobie jednak prawo do korekty cen w związku z przypadkami zmiany kursu walut, znaczną zmianą cen zakupowych u dystrybutorów lub innych przyczyn niezależnych. O wszelkich zmianach informujemy niezwłocznie e-mailowo osoby zainteresowane celem akceptacji lub odrzucenia. Ceny korygujemy też możliwie najszybciej na naszych stronach www."
A to jest z ich strony w Allegro:
1. Regulamin zakupu w sklepie Foto-Net obowiązuje również w przypadku zakupów aukcyjnych opcja "kup teraz", dla towarów sprzedawanych za pośrednictwem serwisu Allegro.pl. Serwis aukcyjny jest jednym z kanałów sprzedaży sklepu Foto-Net i obowiązują tutaj takie same przepisy prawne jak w każdym innym sklepie on-line.

 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
Też mnie to ciekawi, szczególnie że 1szt kupiłem /tylko czy aby na pewno?/ :roll:
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
no ciekawe ktore prawo jest nadrzedne.. prawo/regulamin ktore sobvie ustala jakis sprzedawca czy prawo o zakupach przez internet.. jak dla mnie jasne ze to drugie..
 

pawel_fan  Dołączył: 07 Wrz 2009
Nawet, jeśli weźmiecie je za połowę ceny rynkowej, jak w przypadku światłomierza u Dady, to będzie dobrze.
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
pożyjemy zobaczymy ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach