wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Grant Burn 2011 - wygrana - co myślicie?
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
Świetne. Lekkie, chociaż niesamowicie pracochłonne. O każdym z bohaterów tych zdjęć opowiada inaczej. Mnie się bardzo podoba :-D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Oj, rozswietlilo mi reszte dnia.

Cud miod i fotoszop :-)
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Wesołe. Myślę podobnie - interesujące, ciekawe i, przede wszystkim, świeże. Jednakowoż, czy aż tak wybitne, by wygrać konkurs? Wcześniej pokazywany 'Iwan and the moon' moim zdaniem zjadał ten cykl na śniadanie...
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
wojtekk napisał/a:
czy aż tak wybitne, by wygrać konkurs?


Może brakuje dzisiejszej fotografii, tej w publicznym obiegu i która sie liczy, właśnie takiej lekkości i wesołości? Przez to może wydaje się bardziej oryginalne.

"Ivan and the Moon" też jest lekki, ale trochę inaczej: poetycko, metafizycznie :-D
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Dla kazdej z tych portretowanych osob, mega wazne zdjecia, dla reszty taka XXI wieczna pocztowka artystyczna do wrzucania i lajkowania na facebooka - zreszta linki do tego projektu, w ciagu ostatniego roku pojawily sie chyba na kazdym dysku z serwerowni w Palo Alto. Niczego nie ujmujac, to wykon, jak to sie teraz mowi, genialny - tak perfekcyjne techniczne, ze technika jest praktycznie przezroczysta i mozna skupic sie na ludziach i chirurgicznie analizowac pietno czasu.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Klikam na ten link i nie ma żadnych zdjęć, tylko słowa, słowa, słowa... :-/
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
technik219 napisał/a:
Klikam na ten link i nie ma żadnych zdjęć, tylko słowa, słowa, słowa... :-/


To wyłącz adblocka ;D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach