hopeandcare
[Usunięty]
Miasta Świata.
Witam wszystkich. Wpadłam na taki hmm pomysł, ideę aby na naszym forum pojawił się temat o miastach Polski, Europy ale i nie tylko. Ogólnie całego Świata. Myślę że każdy z forumowiczów był w jakiś ciekawym miejscu które zauroczyło go od pierwszego wejrzenia. Myślę , że taki temat będzie dobrym tematem na chociażby zabicie nudy. Może już taki temat powstał nie wiem powiem szczerze nie sprawdzałam. Tutaj myślę byłoby fajnie gdyby każdy z zainteresowanych dodał kilka zdjęć z właśnie z jakiegoś miasta miejsca itp. różnych zakątków Świata opisał co przedstawia zdjęcie w krótki sposób. Dzięki temu dowiemy się ciekawych rzeczy zobaczymy pewnie piękne zdjęcia i jak już napisałam powyżej możemy zabić nudę. :) Czekam na odpowiedzi forumowiczów czy watro żeby takie coś zaistniało na tym forum.
 

k.kowalski  Dołączył: 20 Mar 2010
Polecam stworzenie działu, w którym zamieszczalibyśmy całe fotorelacje. Spotkałem się z czymś takim na innym forum i naprawdę robi wrażenie. Sam już jedną taka relcję zrobiłem więc nie ma problemu z przeklejeniem ;)

Jestem ZA! 8-)

U "nas" robi się to w ten sposób:
1. Ustalony wzór nadawania tytułów wątków:
np.: [PARYŻ, Francja] obiektywem k.kowalski

2. We wstępie podaje się bardzo skrótowe informacje o mieście (flaga, mapa, historia itp)

3. Następuje seria 300 ponumerowanych zdjęć :)
 
hopeandcare
[Usunięty]
k.kowalski, myślę że wszystko co napisałeś jest bardzo fajne i spójne. :) jedyną rzeczą jaka mnie przeraża to te 300 zdjęć. Osobiście uważam, że najlepiej byłoby po prostu nie ustalać ile zdjęć ktoś chce dodać, aby nikogo nie ograniczać ani nie kontrolować. Ale to moje osobiste zdanie. Czekam na wypowiedzi innych :)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
k.kowalski napisał/a:
Polecam stworzenie działu, w którym zamieszczalibyśmy całe fotorelacje.


Są działy w fotoprezentacjach. Np. reportaż. Śmiało tam można umieścić fotorelację wraz z komentarzem. Tworzenie ad hoc nowego działu to raczej zły pomysł.

Można też i w jednym wątku (np. tym) robić takie prezentacje.

k.kowalski napisał/a:
3. Następuje seria 300 ponumerowanych zdjęć :)


:lol:
 

k.kowalski  Dołączył: 20 Mar 2010
te 300 to tylko przenośnia :) może być mniej i więcej. Znam przypadki gdzie dochodziło do 1000, ale wtedy ludzie pokazywali zdjęcia każdej ulicy :)
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
k.kowalski napisał/a:
te 300 to tylko przenośnia :) może być mniej i więcej. Znam przypadki gdzie dochodziło do 1000, ale wtedy ludzie pokazywali zdjęcia każdej ulicy :)


Pentax@PL StreetView :mrgreen:
 

peterkki  Dołączył: 08 Lip 2008
Biorąc pod uwagę pokaz zdjęć z Pragi na PPD, mocno wystrzegałbym się liczby 300 :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach