ratlooksgirl  Dołączyła: 27 Cze 2011
  Wywoływanie
Witam, otóż złożyło się tak iż pan z labu w którym zawsze wywoływałam filmy wyjechał na urlop. Czy znacie jakieś miejsce we wroclawiu gdzie taki film można wywołac? (Ilford PAN 100)
Po lekturze wcześniejszych wątków wiem że powinnam spróbowac sama i obiecuje ze spróbuje tylko nie na tym filmie bo tego mi szkoda, poza tym ciemnie będę miała za jakieś 2 tygodnie a naciski sa od bohaterów zdjęć zeby je w końcu wywolać.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Najwyższa pora aby zacząć samodzielnie ;-) . Ciemnia potrzebna tylko na 5 minut aby wsadzić film do koreksu, resztę czynności się robi w pełnym oświetleniu. Ze sprzętu potrzebny jest koreks, termometr (dla okolic 20 stopni), menzurka lub strzykawka 20ml (jeśli używamy płynnych odczynników a te na początku są najłatwiejsze) oraz jakieś naczynie około litra z podziałką co 50ml.
 
ratlooksgirl  Dołączyła: 27 Cze 2011
i zaczynam samodzielnie, ale dopiero za 2 tygodnie kiedy przyjedzie do mnie koreks i cała reszta potrzebnych rzeczy, no i mimo wszystko przecież zawsze coś może pójść nie tak toteż ćwiczyć bede na mniej istotnych filmach, dlatego chciałam żeby ten film wywołał ktoś doświadczony. Znacie kogoś takiego we Wrocławiu?
 

xneon  Dołączył: 11 Gru 2009
mogę zaofiarać się i wywołać w xtolu 1+1, włącznie ze skanowaniem epsonem 4490. pisz pw jeśliś zainteresowana.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach