berpa  Dołączył: 01 Lis 2010
Monopod z nóżkami - ktoś tego używał?
http://www.chinavasion.co...k-leg-sections/

jak ze stabilnością tego gadżetu? :?:
 

fotonyf  Dołączył: 24 Kwi 2006
Mam podobne nóżki do mojego Manfrotto.
Krótko mówiąc - cienko ze stabilnością......
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
berpa, jeśli oczekujesz stabilności choćby zbliżonej do statywu to... zapomnij.
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
berpa napisał/a:
jak ze stabilnością tego gadżetu?
Wygląda że możesz go samotnie postawić w kącie pokoju i tam bedzie stabilnie stał - do czasu aż ktos go nie dotknie. ;-)
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
JackDeJack napisał/a:
możesz go samotnie postawić w kącie pokoju i tam bedzie stabilnie stał - do czasu aż ktos go nie dotknie

AMEN
 

berpa  Dołączył: 01 Lis 2010
czyli wychodzi coś jak z avataru Czesia tylko blada.

dzięki wszystkim za rozwianie moich złudzeń.
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
berpa, tak na poważnie to te nóżki wyglądają jakby ich głównym przeznaczeniem było utrzymywanie monopodu w pozycji pionowej gdy nie jest uzywany.
Jak zapniesz aparat to nóżki trzeba pewnie złożyć bo stracisz najważniejszą cechę monopodu - czyli stabilne podparcie :idea:

Co do monopodu to polecam jednak coś z jakąś małą głowicą kulową, by nie gibać się w przód i tył - np przy przekadrowaniu :idea:
 

berpa  Dołączył: 01 Lis 2010
jakiś czas temu nabyłem lekki chiński statyw z głowicą kulową. w sumie jak na cenę 250 zł to nawet nie jest zły. niemniej i tak zajmuje stałe, dobre miejsce w bagażniku bo nie chce mi się go targać. przy ponad 45 stopniach w cieniu to nawet te dodatkowe 2,5 kg na plecach wkurza stąd moje poszukiwania czegoś lżejszego ( zwłaszcza w dobrej cenie ). na szczęście takie niespodziewane ataki optymizmu, że można coś kupić dobrego w niskiej cenie coraz rzadziej mi się zdarzają.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach