nowakka  Dołączył: 22 Kwi 2006
Kto ma 100% oryginalnego Photoshopa CS2?
Proszę o kontakt na PW. Mam kilka pytań odnośnie wyglądu _oryginalnych_ płyt i pudełka :/
 
pawel1967 Dołączył: 03 Maj 2006
Mam CS2 całkowicie legal.Z zasady i lenistwa zdjęć nie zamieszczam na pytania odpowiem.Ostatnio słyszałem że nasi komputerowcy poradzili sobie z plikami ściaganymi z internetu.Dawniej spiracony CS2 był totalnie wykastrowany brak było np funkcji korekcji obiektywu.Trochę utrudniona była praca z plikami RAW.Zawieszał się często,co przeszkadzało ambitnym fotografom.Teraz juz się z tym podobno uporano.Nie przekonam się o tym bo mam legalny i trzy koła do tyłu.Ech idę na telewizję.Pozdrawiam
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
pawel1967 napisał/a:
Nie przekonam się o tym bo mam legalny i trzy koła do tyłu.
Trzy, trzy są dobre!
Sprzedaj za czteji i będziesz jedno do przodu.

Do pytacza - mam upgrade CS2, ale chyba on wyglądem nic się nie różni od zwykłego. Nie wiem, czy pudełko odnajdę, a płytkę Ci sfocę wieczorem (jeśli chcesz).
 

nowakka  Dołączył: 22 Kwi 2006
Dziękuje wszystkim - już mi pomógł Zorzyk, za co jestem mu niezmiernie dźwięczny.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
nowakka napisał/a:
Dziękuje wszystkim - już mi pomógł Zorzyk, za co jestem mu niezmiernie dźwięczny.


No i co sie okazalo?
 

nowakka  Dołączył: 22 Kwi 2006
milo napisał/a:
nowakka napisał/a:
Dziękuje wszystkim - już mi pomógł Zorzyk, za co jestem mu niezmiernie dźwięczny.


No i co się okazalo?


Że wybrałem złą bramkę :/
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
nowakka napisał/a:
Że wybrałem złą bramkę :/


No to niedobrze, ale utopiles gotowke? Czy masz szanse jakos odzyskac pieniadze?
 

nowakka  Dołączył: 22 Kwi 2006
milo napisał/a:
nowakka napisał/a:
Że wybrałem złą bramkę :/


No to niedobrze, ale utopiles gotowke? Czy masz szanse jakos odzyskac pieniadze?


Pieniądze z powrotem mam mieć max do piątku.
Jeżeli ich nie dostanę do tego czasu, to uruchamiam wszystko co możliwe, od BSA po UKS.

[ Dodano: 2007-04-04, 21:38 ]
I najważniejsze - kupując soft na Allegro (i nie tylko - ostatnio wyszła sprawa sklepu internetowego) _nie_ liczcie na to, że posiadając pudełko i instrukcję/drukowanego manuala oraz _fakturę_ będzie to oryginał... (pomijam tutaj kwestie czysto licencyjne).

Nie liczcie na zapewnienia sprzedawcy. Ja porównałem ze swoim _oryginalnym_ CS1, dla upewnienia się zapytałem tutaj na forum + wykonałem telefon do Wimalu ("No to ma Pan problem...").
Przygotowanie pudełka z całkiem dobrym jakościowo wydrukiem to nie problem, obawiam się że 90% kupujących nie zauważy (lub nie zauważyło) różnicy...
I niestety za 2k otrzymałem pirata, więc to nie była wcale okazja z rodzaju 'Legalny Photoshop za 500zł".
Na razie czekam na rozwój sprawy...
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
JA proponuje sprawe na policje, lub chocby do Adobe.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
nowakka, jak możesz to pokaż tutaj, jakie masz pudełko/płytę - ostrzeż innych.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
K... co za bezczelność, w pale się nie mieści :evil: :evil: :evil:
Cytat
Jeżeli ich nie dostanę do tego czasu, to uruchamiam wszystko co możliwe, od BSA po UKS.

Nie zazdroszczę, ale gdyby na mnie trafiło, to mail do BSA i na Policję leciałby zaraz po odzsyskaniu kasy.
Choć może łatwo doradzać w takiej sytuacji... Tak czy inaczej współczuję.
A już miałem kupować PSP na Allegro. NO WAY.

 

nowakka  Dołączył: 22 Kwi 2006
milo napisał/a:
JA proponuje sprawe na policje, lub chocby do Adobe.

W tej chwili czekam na przelew zwrotny.
Jeżeli nie dojdzie, to tak czy inaczej zostanie tylko Policja i cała reszta różnych instytucji.
W tej chwili zależy mi na jak najszybszym odzyskaniu pieniędzy, a gość nie robi żadnych problemów (albo gra na zwłokę) - więc te 2 dni mogę poczekać...

[ Dodano: 2007-04-04, 21:50 ]
bEEf napisał/a:
K... co za bezczelność, w pale się nie mieści :evil: :evil: :evil:
Cytat
Jeżeli ich nie dostanę do tego czasu, to uruchamiam wszystko co możliwe, od BSA po UKS.

Nie zazdroszczę, ale gdyby na mnie trafiło, to mail do BSA i na Policję leciałby zaraz po odzsyskaniu kasy.

Nie mówię, że nie...

[ Dodano: 2007-04-04, 22:02 ]
Jarek Dabrowski napisał/a:
nowakka, jak możesz to pokaż tutaj, jakie masz pudełko/płytę - ostrzeż innych.


W tej chwili pudło jest w biurze (żeby było śmieszniej - kupiłem na firmę).
Ale mogę podać najbardziej zauważalne różnice:

- brak papierowych 'skobelków' przy klapkach pudełka. (to te wystające kawałki kartonu na plecach pudełka, które wciska się w szpary w 'klapkach')

- wkładka na tył pudełka z CD posiada trochę nieostry nadruk (nie aż tak nieostry jak wersje 'stadionowe', ale jest to zauważalne)

- na nadruku pudełka raster jest zbyt zauważalny...

- na CD, przy otworze, są jakieś bzdurne napisy 'MADE BY MEDIACOSTAM'

- pudełko - naklejka z kodem kreskowym -> PN ma wartość, której nie ma w goglach...

- serial - nie sprawdzałem nawet..., naklejka z serialem na CD wygląda zbyt chałupniczo w porównaniu z moim CS1

- manual: jest, zafoliowany - nie otwierałem, więc nie wiem jaka jest jakość druku

- pudełko na CD - wrażenie - tandetne, gorszy plastik niż w CS1

- pudełko na CD - CS1 miałem zaklejone folią, na której był serial - tutaj brak resztek jakiejkolwiek folii

- no i najlepszy bajer - brak płyty z video tutorialami ("Hm, niemożliwe, otwieramy i sprawdzamy zawsze przed wysłaniem - mogę niedługo wysłać kopie tej płyty")

- w pudełku z CS miałem z 5-6 różnych ulotek, formularzy rejestracyjnych itp. Tutaj ledwo jedna ulotka...

To by było wszystko, co mi przychodzi aktualnie do głowy.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
ale jazda..... :shock:
jak ktos czyms takim handluje...
 

nowakka  Dołączył: 22 Kwi 2006
No i cóż.. nie pomogło po dobroci, nie pomogło pismo od prawnika.
Dzisiaj gość postawił kuriozalny warunek odbioru odesłanego oprogramowania za pobraniem, jeżeli najpierw otrzyma pozytywny komentarz za aukcję...

Czas na level 2.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
nowakka napisał/a:
Dzisiaj gość postawił kuriozalny warunek odbioru odesłanego oprogramowania za pobraniem, jeżeli najpierw otrzyma pozytywny komentarz za aukcję...
Ale młot. Podaj jego nicka na allegro. I działaj.
 

nowakka  Dołączył: 22 Kwi 2006
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
młot, ale dość cwany, to trzeba kuta.owi przyznać. Jedzie na bezczela. Oby się przejechał - jeśli to wszystko prawda. :evil:
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
 

jakub_chojnowsk  Dołączył: 25 Mar 2007
Hmmm mysle, ze jak ktos robi juz takie rzeczy to mozesz go nie znaleźć.... Fałszywy adres itp, a poza tym w aukcji nei jest napisane ze to oryginał hehehe:D ... Nieciekawa sprawa
 

nowakka  Dołączył: 22 Kwi 2006
jakub_chojnowsk napisał/a:
Hmmm mysle, ze jak ktos robi juz takie rzeczy to mozesz go nie znaleźć.... Fałszywy adres itp, a poza tym w aukcji nei jest napisane ze to oryginał hehehe:D ... Nieciekawa sprawa


Adres? Prawdziwy - doszedł polecony z wezwaniem z kancelarii prawnej.
Nie jest napisane w aukcji? Nie ma sprawy, ja pytałem mailem i mam mailową (pisemną) odpowiedź.
Naprawdę mam wszystko, czego mi potrzeba...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach