Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Wakacje w Estonii
Wymyśliliśmy sobie z żoną wakacje w Estonii. Przełom lipca i sierpnia, samochodem, z rowerami. Może ktoś z Was nas zachęcić od realizacji pomysłu albo odwieść od niego?
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Ja zdecydowanie zachęcam. Choćby dlatego, że w Estonii cisza jest uznawana za jedno z dóbr naturalnych tego kraju. Moje ulubione miejsca to wyspa Saaremaa oraz miasto Pärnu (Parnawa).
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Kytutr napisał/a:
w Estonii cisza jest uznawana za jedno z dóbr naturalnych tego kraju

oooo, już mi się tam podoba :-) :-B
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Byłem w Tallinie zimą. Tak ładnego starego miasta jeszcze nigdzie nie widziałem.
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Nasi już byli w Tallinie. We wrześniu 1939, ale chyba niezbyt im sie tam podobało, bo po kilku dobach uciekli ;-)

Tallin już mamy "celowniku", bo już kilka bardzo zachęcających nt. tego miasta opinii znaleźliśmy.

Nastawiamy się na dwutygodniowy wyjazd, głównie w celach rowerowo-krajoznawczych. Takie odetchnięcie ciszą i przyrodą. Ale ciekawsze miasta też chcemy zobaczyć.
 

pape  Dołączył: 11 Lis 2006
Trzy lata temu pojechaliśmy sobie w trasę Litwa-łotwa-Estonia - pickup, szutry, namiot.
Estonia to były 4 dni - Parnu, Talin, Klify na północ od Talina.
Warto także na dłużej. Warto także zahaczyć o wybrzeże Łotwy, a i chwilka na Litwie (Troki, Wilno) jeżeli się nie było także będzie interesująca.
 
falandraszek  Dołączył: 24 Mar 2016
Byłem w tym roku w Tallinie. Miasto bardzo ładne i względnie nie drogie. W mniejszych centrach handlowych sprzedają niemal sami Rosjanie i można się poczuć jak w Rosji ;-) Polecam odwiedzić interaktywne muzeum z łodzią podwodną (z drugiej wojny światowej). Vana Tallin - lokalny alkohol warty spróbowania.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach