klincz  Dołączył: 31 Sty 2010
daśko napisał/a:
klincz, wyluzuj
Sprzedaj Pentax'a, to co tam masz i kup se nikocanosoniaka czy co tam chcesz



no tak tylko ... aby zamienic na inna marke, musze poslac te cale badziewie do serwisu i czekac z miesiac czasu az naprawia:( albo zostac oszustem na ebayu sprzedajac nowy^^ wadliwy sprzet :) zapewne taki komentarz poo zakupie bym dostal .

[ Dodano: 2011-09-16, 20:02 ]
PK napisał/a:
klincz, to jest przykład aparatu, który jest pozbawiony wady zwanej front/back-focusem:
http://www.technostation....a+Revio+KD-25++
I spuść nieco z tonu, bo nikt cię na forum nawet nie próbował atakować, co usilnie sugerujesz w swoich postach. Za takie zachowanie na innym forum dostałbyś wstążkę a to, co napisałeś wyleciałoby w kosmos, więc nie narzekaj.
Czy wstawiłeś już zdjęcia testowe, które wczoraj obiecywałeś ?




po co mi przyklad aparatu pozbawionego wady zwanej front i back focusem :)) ?

mi obojetne jest to forum. a co do atakow sekciarzy to poczytaj dokladniej.
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
klincz napisał/a:
sprzedajac nowy^^ wadliwy sprzet

No tak! Sprzet obarczony TAKĄ wadą
klincz napisał/a:
z wada front i back focus
jest na pewno niesprawny ;-)
 
klincz  Dołączył: 31 Sty 2010
daśko napisał/a:
klincz napisał/a:
sprzedajac nowy^^ wadliwy sprzet

No tak! Sprzet obarczony TAKĄ wadą
klincz napisał/a:
z wada front i back focus
jest na pewno niesprawny ;-)



jesli ty twierdzisz ze to nie jest wada , ze aparat jest sprawny :)) to ja chialbym zobaczyc twoje zdjecia :))))))))

teraz dokladniej ciebie przeczytalem ;) pisze ciebie z malej i robie to umyslnie tak jak ty
umyslnie cytujesz tylko czesc tego co napisalem.

 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
klincz napisał/a:
jesli ty twierdzisz ze to nie jest wada

Jezeli już tak piszesz, to powinno być "Ty", a nie "ty".
Przecież napisałem Ci, zebyś sprzedał Pentax'a - tym sprzetem nie da się robić zdjęć. Wiem coś o tym, bo mam K-x'a :evilsmile:
Napisałem, że
daśko napisał/a:
Sprzet obarczony TAKĄ wadą
klincz napisał/a:
z wada front i back focus
jest na pewno niesprawny
,
więc o co Ci chodzi :?:
Tylko na Boga, zdecyduj się czy "front" czy "back" - bo jeżeli jednocześnie to :shock:
 
klincz  Dołączył: 31 Sty 2010
daśko napisał/a:
klincz napisał/a:
jesli ty twierdzisz ze to nie jest wada

Jezeli już tak piszesz, to powinno być "Ty", a nie "ty".
Przecież napisałem Ci, zebyś sprzedał Pentax'a - tym sprzetem nie da się robić zdjęć. Wiem coś o tym, bo mam K-x'a :evilsmile:
Napisałem, że
daśko napisał/a:
Sprzet obarczony TAKĄ wadą
klincz napisał/a:
z wada front i back focus
jest na pewno niesprawny
,
więc o co Ci chodzi :?:
Tylko na Boga, zdecyduj się czy "front" czy "back" - bo jeżeli jednocześnie to :shock:



poczytaj w necie a nie marudz i nie lap mnie za slowka. byla wypusczona serie aparatow z zle dzialajacym autofocusem. w necie znajdziesz o tym sporo.

 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
klincz napisał/a:
byla wypusczona seria aparatow z zle dzialajacym autofocusem

A Ty ciągle swoje :evilsmile:
Poczytaj w necie o innych markach i ich problemach z AF. Pentax nie jest tu żadnym wyjątkiem. ;-) Takie są po prostu czasy. :evilsmile:
Nie pasuje Ci to nie używaj. A jeżeli chcesz pomocy to zrób tak jak koledzy doradzali Ci wcześniej.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Koledzy, przestańcie marudzić i się wczuwać. Zależy Wam na popsuciu atmosfery?
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
jorge.martinez, przepraszam, znowu się wyrwałem. :oops: Obiecuję, że więcej nie będę.
 
klincz  Dołączył: 31 Sty 2010
daśko napisał/a:
klincz napisał/a:
byla wypusczona seria aparatow z zle dzialajacym autofocusem

A Ty ciągle swoje :evilsmile:
Poczytaj w necie o innych markach i ich problemach z AF. Pentax nie jest tu żadnym wyjątkiem. ;-) Takie są po prostu czasy. :evilsmile:
Nie pasuje Ci to nie używaj. A jeżeli chcesz pomocy to zrób tak jak koledzy doradzali Ci wcześniej.


ale ja nie twierdze ze u nikona i canona takich problemow z sprzetem nie ma :( pomimo tego ze mialem nikona 3 lustrzanki i zadnych problemow z autofusem nigdy nie mialem ;)

teraz mam pentaxa ;) jest problem z autofocusem, wiec marudze :) i mam do tego prawo :) bo kazdy sprzet przed wyslaniem do klienta powinien byc sprawdzony czy poprawnie dziala a tego nie robia :(
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
klincz napisał/a:
kazdy sprzet przed wyslaniem do klienta powinien byc sprawdzony czy poprawnie dziala

To nie ten adres. Tu jest Forum, tu nie produkują sprzetu, tylko tony OT'ów. ;-)

[ Dodano: 2011-09-16, 20:28 ]
daśko napisał/a:
jorge.martinez, przepraszam, znowu się wyrwałem. Obiecuję, że więcej nie będę.

Naprawdę, obiecuję od tej chwili :oops:
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
klincz, Za dużo piszesz za mało robisz , miałeś dać zdjęcia do oceny problemu , jak na razie niema , wiec dawaj te zdjęcia lub przestań marudzić i obiektyw do serwisu i tam im opisz co i jak.
 
klincz  Dołączył: 31 Sty 2010
Zaraz wkleje jeden przyklad na imageshack. tylko zaznaczam ze to bedzie zdjecie tylko testowe.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
klincz napisał/a:
mialem nikona 3 lustrzanki i zadnych problemow z autofusem nigdy nie mialem ;)


to jakim cudem kupiles k-r ?
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
paradziqs napisał/a:
to jakim cudem kupiles k-r ?

mityczny marketing Pentaxa :?:
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
niewidzialna reka runku.. uczyli mnie cos o tym, ale nie wiedzialem ze to tyczy sie rowniez Pentaxa..
 

Nazwany  Dołączył: 31 Lip 2008
Przyłączę się do churu narzekaczy i stękaczy,że obiektywy Pentaksa są takie jakie są.Ma to związek z tym,że mój "kit' ostatnio świrował.Wykonałem prosty test bateryjek i okazał się,że nie jest źle.
Przy okazji zrobiłem test DA 35mm 2,4 :

1. F 2,4 czas 1/45 sek.



2. F 22 czas 1/5 sek




Warunki domowe,statyw,światło zastane z okna,po lewej.

Nie widzę powodów do szczególnych narzekań na sprawność tego obiektywu.
 
klincz  Dołączył: 31 Sty 2010
http://imageshack.us/f/7/zzzzzzzzzzzzzrm.jpg/

nie wiem czy poprawie wkleilem linka do duzego zdjecia :) jesli nie to zaraz poprawie.

ostrosc nastawialem w rejonie gdzie jest zazanaczone..aparat potwierdzil ze ostrosc jest nastawiona.. na zdjeciu jak widac ostrosc jest 2 metry dalej:( ale i tak dobrze bo czasem jest duzooo dalej :) na zdjeciach z bliska, lub na zdjeciach gdzie temat wypelnia wiekszosc kadru i nic nie jest blizej tematu jest ok.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
klincz, czy k-r ma mozliuwosc uzycia mikroregulacji?
 
klincz  Dołączył: 31 Sty 2010
paradziqs napisał/a:
klincz napisał/a:
mialem nikona 3 lustrzanki i zadnych problemow z autofusem nigdy nie mialem ;)


to jakim cudem kupiles k-r ?


wiesz wlasciwie to i tak jestem zadowolony :) wiekszosc moich obiektywow to manuale i z nimi nie mam zadnych problemow.

[ Dodano: 2011-09-16, 21:02 ]
paradziqs napisał/a:
klincz, czy k-r ma mozliuwosc uzycia mikroregulacji?



tak ma ale ta funkcja w niczym mi nie pomoze bo obiektyw sie myli. moze gdyby byl problem z front lub back focusem to by mi pomogl a tak to tylko chyba serwis.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
klincz napisał/a:
moze dodam jescze :) ze ostatnio kupilem badziew o nazwie pentax k-r


klincz napisał/a:
wiesz wlasciwie to i tak jestem zadowolony :) wiekszosc moich obiektywow to manuale i z nimi nie mam zadnych problemow.


klincz napisał/a:
tak ma ale ta funkcja w niczym mi nie pomoze bo obiektyw sie myli.
- nie zaszkodzi sprawdzic, porobic troszke wiecej testow, np przy pomocy tablic testowych. a dopiero pozniej, z reka na sercu napisac ze sie kupilo badziew.. a tak na marginesie - moze ktorys z forumowiczow mieszka blisko Ciebie, umow sie na spotkanie, postestujcie wspolnie ...

[ Dodano: 2011-09-16, 21:06 ]
klincz, moglbys podeslac rawa tego ostatniego zdjecia? chcialbym otworzyc w photome

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach