izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
alekw, Nie do końca tak napisałem. Zaczęło się od tego, że z wypowiedzi radekone, zrozumiałem, że zdjęcia z "Facet jedzie z komórką w teren i robi dobre foty" być może i są dobre - nie mnie to oceniać - ale gdyby nie zostały podpisane przez znanego fotografa to nikt nie zwróciłby na nie specjalnej uwagi. Potem podparłem to linkiem do zdjęć ogrodów właśnie i tezą, że gdyby takie zdjęcia trafiłyby na nasze forum to Ty alekw nie zwróciłbyś na nie swojej uwagi. Nie wnikałem w to dlaczego.

Powiem Ci jeszcze, że gdybym w pierwszym poście tego wątku nie przeczytał, że: "Facet jedzie z komórką w teren i robi dobre foty" to dalej bym go nawet nie czytał ;)

ps. "moja droga do pracy" - nie znam, przypomnij mi proszę.
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Ok, trochę się tu zaczynamy plątać i wątek zjada już własny ogon :-)
Nie wiem, czy Williamson jest znany czy nie, ale zdjecia sa niezle, niezaleznie od tego czy robione smartphonem czy D3.
Droga do pracy, to byl taki pomysl, zeby zainteresowane osoby zrobily cykl zdjec obrazujacy codzienna droge z domu do pracy (nie chce mi sie teraz szukac), ale z tego co pamietam to nikt nie pokazal tam jakiegos porywajacego i co najwazniejsze kompletnego materialu.

[ Dodano: 2011-09-19, 11:31 ]
izbkp napisał/a:
alekw, Nie do końca tak napisałem.


a zatem przepraszam
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Proponuję wszystkim iść na kawę a potem zająć się czymś ciekawszym niż zblazowane dyskusje na zapomnianym przez Boga forum internetowym, co sam również zamierzam uczynić. :)

W ten sposób każdy pozostanie szczęśliwy w swojej własnej Fotografii, a to chyba najważniejsze :)
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
Amen ;)
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
jeszcze ja
:evilsmile: Wojtek, dzięki za ten link
fajnie, że jest ta dyskusja
od jakiegoś czasu mam wrażenie, że rozmowy o fotografii sprowadzają się oczywiście do sprzętu i obróbki. Zdaję sobie sprawę, że są w sieci miejsca, gdzie jest rozmowa tylko o fotografii, ale w większości to niestety o obiektywie takim i takim, o obróbce Pana ze Fikumiku Studio itp
Dobrze czasem zawrócić rozmowy o foto na właściwy tor :-B
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Czas temu jakiś chciałem założyć (i nawet założyłem) anglojęzyczne forum dyskusyjne na tematy fotograficzne, a nie sprzętowe. Upadło na ryj po miesiącu, bo nikomu nie chciało się rozmawiać. :)

Ci, co robią zdjęcia nie tracą czasu na fora internetowe...
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Bo o fotografii to sie Wojtku rozmawia przy piwie najlepiej..
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Konopka mądrze powiedział:

Cytat
[...] Stopniowo człowiek się wycisza i już nie ma takiej potrzeby 'gadania' tą fotografią – ani o tej fotografii. Po prostu, jeden widzi i rozumie, i czuje (bo to chyba bardziej polega na czuciu, niż na rozumieniu); a jak ktoś tego nie czuje, to można sobie dać spokój. Po co się męczyć. Myślę, że to dotyczy wszystkiego.


http://magnesphoto.pl/inspired/przeczytaj,2,52
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
wojtekk napisał/a:
Czas temu jakiś chciałem założyć (i nawet założyłem) anglojęzyczne forum dyskusyjne na tematy fotograficzne, a nie sprzętowe. Upadło na ryj po miesiącu, bo nikomu nie chciało się rozmawiać. :)

Ci, co robią zdjęcia nie tracą czasu na fora internetowe...

a może polskojęzyczne ;-)

oj tam, wieczorami, nocami jak nie wywołują zdjęć siedzą na forach;) i w pracy;)
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
blanchet napisał/a:
a może polskojęzyczne ;-)


Nie chce mi się. Mam to w pupie. :)
 

izbkp  Dołączył: 15 Gru 2008
wojtekk napisał/a:
Upadło na ryj po miesiącu, bo nikomu nie chciało się rozmawiać. :)


To ważna wskazówka :) Że w miejscach przeznaczonych na fotografię nie powinno być miejsca na nic innego niż fotografie :) Po prostu: rozmawiajmy zdjęciami... ;)
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
Pan Konopka był jednym z dwóch fotografów jacy kiedyś wzieli mnie na stopa;)
Rozmowy z nim nigdy nie zapomną - dużo się po niej zmieniło w moim patrzeniu na fotografię;)

[ Dodano: 2011-09-23, 12:50 ]
wojtekk napisał/a:
blanchet napisał/a:
a może polskojęzyczne ;-)


Nie chce mi się. Mam to w pupie. :)

oj szkoda...

a na piwo (i zdjęcia) to gdzie sie można z Panem spotkać?
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
blanchet napisał/a:
a na piwo (i zdjęcia) to gdzie sie można z Panem spotkać?


W Edynburgu. Zapraszam na piwo, w zespołowe robienie zdjęć nie wierzę, mogę natomiast uczynić Pani portret albo dać się sfotografować, też piknie.
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
wojtekk napisał/a:
blanchet napisał/a:
a na piwo (i zdjęcia) to gdzie sie można z Panem spotkać?


W Edynburgu. Zapraszam na piwo, w zespołowe robienie zdjęć nie wierzę, mogę natomiast uczynić Pani portret albo dać się sfotografować, też piknie.


o matko, ale daleko....
jeżeli będzie Pan z wizytą w Polsce, to proszę dać znać;)
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
blanchet napisał/a:
o matko, ale daleko....


A tam, zaraz daleko. Trzy godziny samolotem niecałe.

Cytat
jeżeli będzie Pan z wizytą w Polsce, to proszę dać znać;)


Dam, dam. Koniec tego romansu bejbe, jak Chcesz poflirtować, to na priva, nie będziemy tu soków z muzguf utaczać publicznie ;D
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
wojtekk napisał/a:
Koniec tego romansu bejbe, jak Chcesz poflirtować, to na priva,

A miało być o fotografii :roll:
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
daśko napisał/a:
A miało być o fotografii :roll:


A zrobiło się o życiu ;D
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
bo fotografia to życie.....zazwyczaj...
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
blanchet napisał/a:
bo fotografia to życie.....zazwyczaj...


zazwyczaj wtedy jest fajna.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach