plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
dorsa napisał/a:
czy przy -15C pada snieg?

Szedłem rano do garażu przy -19 i śnieżek sobie popadywał.
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Jest !!! Jest śnieg :-D !!! I temperaturka jakby podskoczyła ?! Zbyszek , to jednak chyba ma układy, gdzie trzeba :mrgreen: . Jakiś plenerek ? :roll:
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Póki co pypeć a nie śnieg. Poczekajmy do rana... :-P
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
dobrze ze jezdze do roboty tramwajami.. zima mi nie straszna :P
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
hehe snieg w sumie jest, to kto chętny?
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
dorsa ja chętnie się wybiorę nawet wcześnie o poranku ale w niedzielę. Sobota niestety robocza u mnie jest. Mam czym to mogę robić za woźnicę jeśli pasuje. Chętnych też można zabrać. Zbyszek plotkował i się wystraszył.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Na niedzielę rano to nawet ja chętny. Sobota odpadam, nie wiem o której z pracy wyjdę (nocka, wdrożenie sprzętu mam).
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Ja w sobotę nie mogę bo jestem w Galerii a w niedzielę też nie mogę z innych poważnych powodów. Przepraszam. Wybaczcie. :-(
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
pytanko tylko czy w niedziele jeszcze będzie taki ładny snieg na drzeach, ale skoro wszyscy zjaęci to ok - niedziela, to co AChmiel, podjedziesz do mnie i moim podjedziemy po Wojtka?
Czy sa jakies inne propozycje?
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Gdzieś konkretnie, w te piękne okoliczności przyrody się wybieracie ? Chciałbym dołączyć, ale nie wiem jeszcze, jak będę dysponował czasem w niedzielę, ale może mógłbym Was gdzieś spotkać? :oops:
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
DiMarco, chytry plan zakładal wstepnie krzywy las koło Gryfina, tak czy siak jak masz ochote to jasne, że dołącz, poczekajmy az sie reszta odezwie to się konkretnie umówimy
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
To ustalmy godz. w niedzielę i ja jestem na TAK. Mogę podjechać a też mogę zabrać chętnych ale z kobietami z założenie nie dyskutuję.
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
AChmiel, dobła, dobła, to forum - jego istotą są dyskusje, chyba, że sie z nich dobrowolnie wyłączasz na okoliczność kobiet ? :)
Podajcie proszę godzinę to koledze ze Stargardu też będziemy w stanie wtedy okreslić gdzie i kiedy sie pojawimy, bo dla niego przyjazd na Pomorzany ma chyba mały sens.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
No to śpioch dorsa musi coś zaproponować. Śnieżek pada tylko czy dopisze słoneczko?
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
śpioch dorsa preferuje godzinę 9 na wyjazd, ale jeżeli chcecie wczesniej to ja sie po prostu dostosuję i wstane wczesniej :) dajcie znać.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Dobra! Ja wstałem już! Ale pewnie i tak niebawem pójdę spać.
Co do wypadu... może 8 byłaby lepsza? Lepsze światełko i w ogóle?

dorsa napisał/a:
śpioch dorsa preferuje godzinę 9 na wyjazd
w tej sytuacji, że
AChmiel napisał/a:
z kobietami z założenie nie dyskutuję
to nawet boję się zaproponować 7h00.

:-|

Ekipo, to jak?
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
No i zmiany pokiereszowały mój plan jutrzejszego wyjazdu z Wami :-( . Nie zdążę jeszcze wrócić do domu, żeby pojechać na plener, ale może zima jeszcze trochę potrzyma i będzie okazja na następny raz. Sorki !!!
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Tak bywa. Ja mam czas w zasadzie do 11:30 (muszę być w domu do tej pory). A jak reszta ekipy?
 
dorsa  Dołączyła: 01 Gru 2010
dla potwierdzenia 8,30 u mnie, dimarco, wysłałam Ci swój nr telefonu na priv jakby Ci sie cosik zmieniło
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Kontynuując temat: "gdzie w okolicach Szczecina..." kupię z pewnego źródła silnik do Forda Focusa 1.6 (109KM) z końcówki 2005r.? Może ktoś przypadkiem wie?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach