Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Popytaj w firmie Xedos.
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Ostatnio przechadzałem się ulicami Szczecina i trafiłem na ul. Królowej Jadwigi. Co mnie zaciekawiło, na skrzyżowaniu z Jagiełły usytuowany jest sklep stacjonarny Optyczne.pl. Słyszałem, że jest już tam od jakiegoś czasu. Ktoś może miał okazję odwiedzić?
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Jestem w lekkim szkoku, ale to prawda:
http://www.optyczne.pl/60...Szczecinie.html
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Trochę słabą lokalizację sobie obrali, tak trochę nie po drodze mi... może kiedyś odwiedzę, ale zdecydowanie wolę Foto-Ivy :)
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Foto-Ivy to ten sklep przy placu Batorego?
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Tak, dawniej byli przy pl. Batorego, teraz znajdują się na monte cassino, obok Społem, praktycznie gdzieś na przeciwko Zbyszka galerii :) Szczerze wolałem poprzednią lokalizację :P
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
No jeszcze lepiej, tym bardziej nie wiedziałem, że się już przenieśli. Szybko.
 
Mirro  Dołączył: 03 Sty 2013
Ja byłem w tym sklepie jakiś miesiąc temu (a może więcej niż miesiąc). Oczywiście do Pentaxa nic nie mieli. Dwóch młodych chłopaków go prowadzi. Sklepik mały ale dobrze że jest bo w naszym mieście straszna posucha ze sklepami foto.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Nie no, panowie, mamy dwa sklepy więcej niż dwa lata wstecz. Jest pozytywnie.

PS. a ja dzisiaj zacząłem urlop. Dość udanie, tylko dla dzika co mi wybiegł przed auto, mniej udanie. Uwaga! Dziki biegają w okolicach Pustkowa.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Nie tylko koło Pustkowa. U mnie na wsi chodzą pod oknem i po ulicy. Dzisuaj ściągałem sarnę rozjechana z jezdni przed Dołujami.
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Sklep FOTO-IVO czy IVY miesci się na Monte Cassino 39 niedaleko (30 metrów) Galerii FOTART. Rzeczywiście jest mały i do Pentaxa nic nie mają. Ale dobrze że jest.
Zapraszam na spotkanie w najbliższą sobotę tj. 23.11. w godz. 13-17 do Galerii przy ul. Monte Cassino 5 na spotkanie Pentaksiarzy.
 

Eustachy  Dołączył: 20 Paź 2007
Jak skończę pracę o przyzwoitej porze to podjadę.
 

sinac  Dołączył: 12 Wrz 2010
Plus sklepu FOTO- IVY jest taki, że może do pentaxa nic nie mają, ale mogą ściągnąć i to nawet o kilka stówek taniej :)
 

DiMarco  Dołączył: 24 Sty 2012
Zbyszek W. Szkoda,że w zeszłym tygodniu tego spotkania się nie dało zorganizować, w sobotę rano muszę wyjechać do "roboty" i znowu jakiś miesiąc na wygnaniu :-( !!!
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Temat spotkania to jak zpowiadano "HDR-ki"
 
Zbyszek W.  Dołączył: 04 Cze 2008
Hej Pentaksiarze! Czekamy na odwiedziny w Galerii FOTART!

 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Widzę, że AChmiel już jest. A ja wciąż na wybrzeżu. Urlopuje się jako ojciec.
Pozdrawiam nadciągających do galerii i tych którzy czekają na resztę systemu.
 
silkypix  Dołączył: 12 Sie 2012
hej!
Polećcie sklep w Szczecinie gdzie dostanę większy wybór klisz do małego obrazka.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Yyy... To chyba tylko FotoBest.
Duży wybór tylko w sieci. I na pewno taniej.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
W Kodakach - na Mickiewicza były.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach