powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
karmazyniello, dzisiaj idą ode mnie:
1. Korpus Pentax SFXn z zaślepką. Sprawny, bateria do wymiany, bo nie mam pod ręką
aby włożyć nową.
2. Obiektyw Tokina SD z pozycją A 70-210/4-5,6. Można się dopatrzeć delikatnego
zamglenia na którejś soczewce ale bez wpływu na fotki.
3. Praktica Nova B z Tessarem 2,8/50 (zebra). Światłomierz wydaje się być sprawny.
Całość w pięknym lakierowanym futerale ze skóry.
4. Kompakt AF Nikon AW35 z futerałem.
5. Niby dalmierz Konica 35 ZF. Można ewentualnie wymienić uszczelnienie tylnej
ścianki. W futerale firmy Hama.
Właśnie idę na pocztę. Wysyłam priorytetem. Spis zawartości wkładam też do wnętrza paczki. Jeżeli dzieciaki mają się "włóczyć" po ulicach to niech włóczą się przynajmniej z aparatami.
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
powalos napisał/a:
Jeżeli dzieciaki mają się "włóczyć" po ulicach to niech włóczą się przynajmniej z aparatami.

To samo powiedziałem swojej żonie wczoraj :-B
Piękny Pentaksik z wieloma funkcjami jak choćby Remote Control właśnie nadany.
Pozdrowienia dla narybku pentaxowego forum ;-)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
nieprawdopodobny odzew na nikoniarzach już 25 stron ofert
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Fafniak, pomyliłeś się z wątkiem "Opinie o D7000" :-P
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Wrzuciłem też linka do naszej akcji na www.korex.net.pl
Może i inni fanatycy kliszaków przyłączą się do naszej akcji.Pzdr.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
pierwszy chetny już mi podesłał PW na nikonie,
ruszy się ruszy, ale przymusu przeta żadnego nie ma ;-)
 

michalwochna  Dołączył: 31 Sty 2007
karmazyniello, a przyda się Wam wyposażenie ciemniowe? Nim wyemigrowałem to przez lata zbierałem, może nie jest to super nowiuteńki sprzęt, ale na pewno zadbany, powiększalnik Krokus, obiektyw Anaret do średniego formatu (ten z podświetlaną skalą, jeśli dobrze pamiętam), maskownica do formatu 30x40, duże kuwety, szczypce, butelki, zegar ciemniowy vipo combi, menzurki, etc. Ja wiem, że już używał nie będę, a sam chciałem kiedyś pracować z dzieciakami, więc może tak mógłbym Wam pomóc.
 

philip100  Dołączył: 30 Paź 2010
!@#!@#! :evil: , "Twoja maksymalna oferta została przebita!". :-/
Czekałem do ostatniej minuty, bo gość ciągle podbijał, ale w końcu mnie wylogowało, zamotałem się i przepadło :-( . No nic, szukam czegoś innego...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
philip100 napisał/a:
Czekałem do ostatniej minuty

www.snip.pl
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
ja używam www.snajper.net - kilka pierwszych celnych strzałów w miesiącu jest darmowych - to mi w zupełności starcza - nie włożyłem ani złotówki w to

na snipie mam parę złotych w razie gdyby snajper nie działał
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
opiszon, dziex za cynk o tych darmowych
aż popróbuję bo za dużo razy mnie tacy snajperzy wkurzali jak wygrywali aukcję 3 sek przed końcem :]
 

philip100  Dołączył: 30 Paź 2010
opiszon, Jarek Dabrowski, słyszałem o "botach" do aukcji, ale ja z reguły (jeśli już kupuję na allegro) przeglądam tylko oferty "Kup Teraz". Licytacja przy tej okazji była moją pierwszą :-) .

Teraz pytanie - ricoh + Tokina 35-105mm, minolta + 35-70mm, nikon + 35-80mm, revue + 28-70mm + lampa, minolta + 28-80mm, centon + SMC 50/1.7, czy może taki ciekawy ricoh?

Chyba najlepiej coś na bagnet K, nich się dzieciaki od razu na porządnym sprzęcie uczą :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
P30 kupiony.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Nie mogę już wysyłać wiadomości na pw, chyba skrzynka mi się przeładowała :shock: :mrgreen:

michalwochna,

Dostaliśmy już kilka propozycji aparatów 6x6, a sprzętu do powiększania średniego nie mamy, także Twoja propozycja jest rewelacyjna :mrgreen:
Tylko jak rozwiązać kwestię transportu tego wszystkiego?
Dokąd musiałbym podjechać?

Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam :-D :-B

[ Dodano: 2011-10-06, 09:50 ]
Kurde, nie starczy mi czasu żeby tu wszystkim odpisać i podziękować, ale jak tylko odblokuje mi się skrzynka, wszystkim na pewno odpiszę.

Pozdrawiam
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
karmazyniello napisał/a:
Koreksy nam przeciekają trochę, ach te krokusy,
Ponieważ nie sądzę, żeby mi się jeszcze chciało kiedyś brać za wołanie filmów, mogę Ci podesłać kaisera. Co prawda właśnie odkryłem, że brak mu czapeczki (przeprowadzałem się jakiś rok temu, więc może być wszędzie), przez co nie można go obracać do góry dnem, ale akurat ta czapeczka i tak hiper-szczelna nie była, a co za tym idzie i tak go nie można było obracać. A szpulki przy kręceniu chodzą też trochę góra-dół, tak zawsze mieszałem i było cacy. Do tego jakieś butelki harmonijkowe mam, gdybyś chciał.

 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
PiotrR, czapeczkę do kaisera mamy, ale samego koreksu niestety już nie, także śmiało wysyłaj :-D :-B
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
No to będziecie mieć komplet. :mrgreen:
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
Dobra, dzisiaj wysyłam Z-50p + rolkę Ilforda HP5Plus 400...
 

rOTTEN  Dołączył: 27 Mar 2007
Jeżeli jest więcej osób z Wawy, które mają coś dla dzieciaków a nie mają czasu stać w kolejce na Poczcie zapraszamy do siedziby JabbaFoto. Ogarniemy wysyłkę całości kurierem. Przegrzebujemy też swoje szuflady :) Jak ktoś może, niech wrzuci to info nikoniarzom czy gdzie tam jeszcze akcja się szerzy.
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
karmazyniello, jakieś długie szkła potrzebne? Mam manualną 500/8 Paragon z naszym bagnetem jeśli się przyda to oddam z przyjemnością ;-)
I jak kolega rOTTEN, napisał wyżej, gdyby było więcej gratów z Wawy to możemy je wysłać całościowo kurierem.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach