Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
JackDeJack napisał/a:
Podziękowania dla firmy JabbaFoto za zasponsorowanie zbiorczej przesyłki

To tylko bardzo drobny gest z naszej strony ;-) To Wy jesteście w tej akcji prawdziwymi sponsorami! :-B

Przesyłka od nas wychodzi w poniedziałek. Gdyby ktoś chciał coś jeszcze do niej dorzucić niech da znać.
 

nazirus2411  Dołączył: 19 Lip 2009
mam zbednego tamrona adaptal 72b , czyli sp90 macro manual pka , jeszcze pentax 28/2.8 , jutro chce dokupic jeszcze jakas puszke i teraz pytanie - dokupic cyfre ( jakies stare body cyfrowe ) , czy analoga ?
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
nazirus2411, broń boże cyfrę. Niczego w ogóle już nie trzeba kupować :!: :!: :!: Słać co jest zbędne, bo puszek mamy już na maxa za co wszystkim bardzo dziękuję :-B :-B :-B :mrgreen:
Jakieś szkło ewentualnie z bagnetem M42 lub Pentaxa.
 

nazirus2411  Dołączył: 19 Lip 2009
oj , ja tak tylko ... , dzieci niech maja wypas , nie jak ja na smiena 8m ( bron boze zebym narzekal - tam sie nauczylem podstaw ) , naprawde nie wiem co dopasic do adaptala 90 / zreszta sam powiedz ... ;)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
nazirus2411, w takim razie inwencję zostawiam Tobie, bo mi już głupio o cokolwiek prosić.
Pozdrawiam
 

nazirus2411  Dołączył: 19 Lip 2009
I tak w ogole , to teraz powinienes zalozyc owsiaka szkolek fotograficznych ;) ja co roku mam szkla co to leza i sie kurza , czyli - jak masz zbedne szklo - to wrzuc na .... , nawet nikoniarzy to bierze , wiec pomysl warty swieczki :mrgreen:
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Czy ktoś jest z Gdańska i mógłby mi pomóc w pośrednictwie odbioru sprzętu od kogoś kto nie ma go jak wysłać, to bardzo ważne :!: :?:
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
karmazyniello napisał/a:
Czy ktoś jest z Gdańska i mógłby mi pomóc w pośrednictwie odbioru sprzętu od kogoś kto nie ma go jak wysłać, to bardzo ważne :!: :?:


Pisz na PW albo jak masz przepełnioną skrzynkę to na maila:

<mój nick>@<mój nick>.pl
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
Też mogę pomóc jakbyco.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
AKCJA ZAMKNIĘTA - MAMY SPRZĘTU Z GÓRKĄ, JESTEŚMY MEGA WDZIĘCZNI :mrgreen: :-B :-B :-B

Wkrótce pokażemy się z całym majdanem na kilku zdjęciach, bo na jednym się nijak nie zmieścimy :mrgreen:

 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Nie ma przebacz. Dostaniecie ode mnie jeszcze p30 :-P
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Jeszcze paczka warszawska dotrze do was jutro ;-)
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Ja się wysypałem i tylko za propagandę robiłem. Na lepszą puszkę brakło mi kasy (remonty:( a na w lepszej cenie brakło czasu :/

Dobrze że górka się uzbierała :] czekamy zatem na skany
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
dlugas1982, luz, dzięki za puszczenie info. w obieg :-B
Ps. Odbitka już leci do Ciebie.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
karmazyniello napisał/a:
AKCJA ZAMKNIĘTA
Ale jak się wcześniej zapowiedziało, to jeszcze można dosłać, prawda?
Jakoś nie miałem jeszcze okazji pogrzebać w szafie ze sprzętem, a tym bardziej iść na pocztę :-(
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
No wlasnie , wsylac jeszcz czy nie? (paczka miala jutro isc na poczte)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Jak się ktoś zadeklarował i bardzo chce to proszę :-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
E, tu sie jeszcze dublin zbiera powoli ;-)
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
karmazyniello, jak nic musisz zwiększyć frekwencję na swoich zajęciach ;-) Znajdziesz jeszcze 20 dzieciaków i już sprzęt nie będzie się kurzył :mrgreen:
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
karmazyniello, kurcze spóżniłem się :-/ Jakby był potrzebny manualny obiektyw 28/f2.8 z mocowaniem do Pentaksa, to daj znać - moge wysłać jutro.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach