karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
  Ogłoszenie!!!
Zeszłej nocy ktoś zrobił włam i cały sprzęt przez wakacje skrzętnie przeze mnie zbierany dla dzieciaków został skradziony.
Niestety poszły tez moje rzeczy w tym;
- szkło do powiększalnika Rokkor 50/2.8
- fuji instax 200 wraz z ładunkami
- grip do Nikona D700





[EDIT]

O kurcze, chłopaki, nie spodziewałem się aż takiej reakcji :shock: :shock: :shock:
Wielkie dzięki :-B :-B :-B
Po raz enty się przekonuję że forum pentaxa to coś więcej niż grupa ludzi lubiących fotografować :mrgreen:
Jeśli chcecie coś nam podesłać, to wysyłajcie na adres:

Kamil Pawlik
ul.Sobieskiego 13/32
42-217 Częstochowa

Ps. Nie zapomnijcie podesłać swoich adresów :!: :!: :!: :-D

 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
:-/
 

Pavlvs  Dołączył: 23 Lip 2011
Najlepiej jakby się dało podać jakieś 'znaki szczególne', no i trzeba będzie się rozglądać na aukcjach znanych serwisów.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
fo fak-sejk.

gnoje.


Zobacze co mam w domu, moze da sie cos odbudowac.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
kurna, może jakąś zrzutkę by zrobił, tylko nie mam obecnie co podarować
idę polować na allegro za jakimś kliszakiem
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Jeżeli chcesz to mogę Tokinę 80-200/4 oddać, u mnie leży i się kurzy ...
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
U mnnie też się coś znajdzie, gdy będzie potrzeba. Czekam tylko na "cynk" od karmazyniello,

 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
To może ja też wejdę do puli. Mogę oddać w pełni sprawny MZ50 z kitowym obiektywem 35-80. Jeżeli by się przydał to poproszę o info z adresem do wysyłki.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ponieważ Kamil nie chce gotówki, postanowiłem, że kupię coś na Allegro. Ponieważ nie tylko ja chyba mam taki zamiar (dlugas1982 też), dobrze by było, żebyśmy sobie wzajemnie nie podbijali bezsensownie ceny. Może podamy tutaj linki do aukcji, które bierzemy "na siebie"?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Jarek Dabrowski, dobra idea.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Wiecie co, jutro zrobię wydruk z forum i pokaże go dzieciakom, jesteście niesamowici :-B :-B :-B :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
karmazyniello, może sprecyzuj z grubsza swoje potrzeby. Bo trochę bez sensu byłoby, gdybyś dostał 59 aparatów i ani jednej kuwety, koreksu, powiększalnika, suszarki itp.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja zapoluję na:

http://allegro.pl/yashica...1847848212.html

Nie mam niestety żadnego sprawnego analoga na zbyciu.

A szrota bym dzieciakom nie dawał.

Ok, jeszcze ten mój: http://allegro.pl/canon-a...1854614141.html

Przyszły teść ma kilka szkieł do niego, to akurat będzie jak znalazł.

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Mam Feda 5, czy jak to się nazywa. Powiedziałbym, że w stanie kolekcjonerskim z obiektywem. Ze cztery filmy w karierze zrobił jeszcze w skórzanym pokrowcu. Jak się przyda to podeślę, tylko proszę dać znać.
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
piotr_luk napisał/a:
karmazyniello, może sprecyzuj z grubsza swoje potrzeby. Bo trochę bez sensu byłoby, gdybyś dostał 59 aparatów i ani jednej kuwety, koreksu, powiększalnika, suszarki itp.


Koreksy nam przeciekają trochę, ach te krokusy, no i szkiełko do powiększalnika by się przydało, nie musi być super hiper, wystarczy coś w miarę sensownego i używalnego, a poza tym mamy tyle sprzętu ciemniowego że sami moglibyśmy co nie co rozdać :-)
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
karmazyniello, mam Z50p z którego i tak nie korzystam. Zatem wyślę na podany adres...
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
karmazyniello, Jakie szkiełko ? Tzn. ogniskowa. Podaj jakiś adres na PW, to trochę szafę przewietrzę. :-P
 
paweł p  Dołączył: 20 Lis 2008
Mogę przesłać Eosa 500N z kitem i lampą
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
rysiekll napisał/a:
Jeżeli chcesz to mogę Tokinę 80-200/4 oddać, u mnie leży i się kurzy ...


To się dobrze składa, bo ja mam body MZ-10 bez obiektywu. Będzie zestaw - o ile Twoja Tokina jest z jedynie słusznym bagnetem. Pozdrawiam!
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Componar 50/4 z przejsciowka na M39 da rade? Do rokkora nie fiknie ale zawsze cos.

ps. W szkole miales magazyn?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach