galex  Dołączył: 02 Cze 2006
Zieeew Iboka:



Ibok nazywa się Ibok, bo najpierw w domu był pies - Kobi.
;-)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
22. Wiejski włóczęga zwany przez Dorotkę-Stokrotkę Tygryskiem.


23. Pieszczoch z niego niesamowity…


Gdy się pojawiał na podwórku, to znaczyło, że już pora na posiłek. ;-)
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
Pimpeusz nocny. Zdjęcie z telefonu w ramach testów "trybu nocnego", bo Pentax w takich warunkach nie wyrobił... Dziwne czasy przyszły. :roll:
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
Chyba nie przedstawiłam Wam jeszcze Maliny. Malina jest z nami w leśniczówce od 11 listopada ubiegłego roku. Ma już 2 i pół roku. Ma też charakter. No cóż,wychowała się na ulicy, potem trafiła do Kociego Azylu, gdzie ją wypatrzyłam.
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Mamikur - Malina urodziwa jest ale w oczach odbija się charakter. Też miałam kotkę z charakterem i przez kilka pierwszych lat urozmaicała nam życie. Potem się uspokoiła i przeżyła z nami 17 lat.

Dawno nic nie wstawiałam w tym wątku, to zaprezentuję brytyjkę mojej koleżanki.
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Zakaz wjazdu.
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Jakaranda - wczoraj widziałem, teraz nie. :roll:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kiciuś przez brudną szybę.

 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Kerebron - niczego nie zmieniałam. Zdjęcie widzę. Nie wiem dlaczego nie widzisz.
AChmiel - zakaz wjazdu to o moim zdjęciu?
Z googli wstawiam; dotychczas nie było problemów.

[ Dodano: 2018-08-18, 20:58 ]
plwk - nie mam ochoty na głaskanie tego kiciusia. ;-)
 
KasiaMagda
[Usunięty]
plwk, to Twój kiciuś ?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Czy wyczytałaś to z jego spojrzenia w mój obiektyw? :mrgreen:
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Jego mina mówi sama za siebie ;-)
Też wybieram się z aparatem do Zoo i wybrać się nie mogę.
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
Jakaranda napisał/a:
nie mam ochoty na głaskanie tego kiciusia

No niewątpliwie mogłoby to mieć dość dramatyczny przebieg... :mrgreen:
 

rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Koci chillout ...



 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
Jakaranda napisał/a:
Mamikur - Malina urodziwa jest ale w oczach odbija się charakter. Też miałam kotkę z charakterem i przez kilka pierwszych lat urozmaicała nam życie. Potem się uspokoiła i przeżyła z nami 17 lat.

No to liczę na to, że też się uspokoi. 17 lat to bardzo dużo. Gdy Malina taki wiek osiągnie, to ja będę mieć wtedy 70.
Malina to latawiec jakich mało. Dziś jak wyszła o 6.30 z domu, to wróciła na 15.00. Buja się na drzewach, chodzi po dachu i łapie drobne zwierzątka, by mi radośnie przynieść do kuchni. Ale jak się wyszaleje na zewnątrz, to potem jest bardzo grzeczna w domu. I potrafi odpoczywać w przeróżnych miejscach, na przykład w bidecie.....
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Mamikur - rozbawiłaś mnie ostatnim zdjęciem :-D :-D :-D . Moja Tajga dwa razy lądowała z piątego piętra, raz nawet wraz z siatką, która miała ją chronić od wypadnięcia . Z działki przepędzała wszelkie koty, którym instynkt samozachowawczy nie podpowiedział, żeby ten teren omijały. I przez pewien czas wojowała z każdym z naszych psów. Otwierała szafki, nawet pawlacze, wylegiwała się na worku bokserskim zawieszonym pod sufitem..... Urozmaicała nam życie.
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
Tym razem Pimpeusz z Pasikonika GX9 :-) Też w słabym świetle, bo to kilka "nastrojowych" LED-ów w żyrandolu... ISO 1600, 1/10 s. Lekkie dopasowanie w Lr. Musiałem użyć DNG Convertera, bo Lr 6.14 już nie ogarnia tego aparatu, a DxO jeszcze nie. 8-) Przeraża mnie sprawność AF tego aparatu.
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
komtur -fajny Pimpeusz, a jakim szkłem?
Będzie OT - czy są przejściówki z bagnetu K na m4/3? Mam trochę manuali i chciałabym wykorzystać.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Obiektyw z bagnetem K chcesz podpiąć do m4/3? Powinno coś być bo odległość rejestrowa w m4/3 jest dużo mniejsza niż w K.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jakaranda, są. Nawet na znanym portalu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach