DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
W sobotę rano jak co dzień wypuściliśmy naszą suczkę na "wietrzenie futra". Drzwi zostawiamy uchylone. W ciągu kilku minut nieobecności Sary, u Huberta na łóżku zalogowało się takie cudo :-D

 

0bleblak  Dołączyła: 15 Cze 2011
rysiekll, jaki ładny, duży motylek ;-) DeTe, super rudzielec, podobny do mojego Boryska :))
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
Jakie ładne rude. A jaki dalszy ciąg? Wrócił do swojego domu czy został?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Świrus mego brata wybrał się kiedyś w nocy na spacer. Z balkonu na balkon i kilka okien dalej hop przez okno i pod kołdrę. Akurat u tych ludzi byli wtedy jacyś goście a on wskoczył do łóżka jakiejś obcej kobiecie. Hałas był duży. Od tego czasu brat i bratowa pilnują zamykania okien, aby kot nie spacerował nocą po balkonach.
 

Jakaranda  Dołączyła: 28 Maj 2013
plwk - fajna historyjka :mrgreen: . Moja kotka dwa razy lądowała z piątego piętra. Za pierwszym razem waz z siatką, która miała ją chronić przed wypadnięciem. Ostatecznie dożyła siedemnastu lat. W młodości nieźle dała nam popalić. Prawie nie było miejsc niedostępnych dla niej. Kiedyś w nocy dostała się na pawlacz w przedpokoju. Tak buszowała, że pootwierały się jeszcze inne drzwiczki, niż te którymi wlazła i zawartość pawlacza zaczęła zwalać się na podłogę :mrgreen: .Pobudkę mieliśmy my i sąsiedzi poniżej. :mrgreen:

A to winowajczyni. Moje początki fotografowania (dlatego uszko ucięte) i dosłownie pierwsze minuty z zewnętrzną lampą.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Świrus u poprzedniej właścicielki spadł z balkonu z drugiego piętra i złamał przednią lewą łapę. Podczas leczenia trafił do mego brata i już tam pozostał.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Jakaranda napisał/a:
Jakie ładne rude. A jaki dalszy ciąg? Wrócił do swojego domu czy został?

No niestety, musiał wrócić do domu. Ani przez chwilę nie miałem złudzeń, że to bezpański kotek - był czyściutki, zadbany i straaasznie przytulaśny :-)
Najadł się, pospał pół dnia u nas a po południu został wypuszczony. Na drugi dzień już się nie pokazał, pewnie miał areszt domowy :-)
Z przeprowadzonego szybkiego wywiadu wśród sąsiadów wynika, że jest to kot pewnej dziewczynki z bloku obok.
Nasza Sara przeżyła lekki szok ale przetrwała te trudne chwile :mrgreen:

 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wzajemne obserwacje ze Świrusem 7 lat temu

 

duzyalf  Dołączył: 07 Lip 2017
 

unbreakable  Dołączył: 16 Paź 2012
7 żyć, ...
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
duzyalf - kot na szynce w kremowym sosie z ziołami. Pycha. :-P

[Sądząc po minie kota, ledwo przeżyłeś to spotkanie. :evilsmile: ]
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
Kerebron napisał/a:
duzyalf - kot na szynce w kremowym sosie z ziołami. Pycha. :-P

Naprawdę byś zjadł kotka? Razem z kłaczkami?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Wystarczy opalić i już nie będzie kłaczków.
 
Krzychoo  Dołączył: 13 Wrz 2006
Pewnie znacie, ale mnie to rozbawiło kiedyś: jakiś "biznesmen" wyłapywał bezdomne koty, golił je na łyso i sprzedawał jako Sfinksy :) Szły jak ciepłe bułki, bo tanio. Po 6 tygodniach futro odrastało, ale szukaj wiatru w polu.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
A co z wibrysami?
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
Krzychoo napisał/a:
Pewnie znacie, ale mnie to rozbawiło kiedyś: jakiś "biznesmen" wyłapywał bezdomne koty, golił je na łyso i sprzedawał jako Sfinksy :) Szły jak ciepłe bułki, bo tanio. Po 6 tygodniach futro odrastało, ale szukaj wiatru w polu.

Tak...w tym tygodniu to oglądałam w odcinku serialu "Policjanci i policjantki".....
 

Kerebron  Dołączył: 10 Mar 2016
Mamikur napisał/a:
Kerebron napisał/a:
duzyalf - kot na szynce w kremowym sosie z ziołami. Pycha. :-P

Naprawdę byś zjadł kotka? Razem z kłaczkami?

To takie hipotetyczne danie - nie jadam szynki. :evilsmile:
 

duzyalf  Dołączył: 07 Lip 2017
Kerebron napisał/a:
duzyalf - kot na szynce w kremowym sosie z ziołami. Pycha. :-P

[Sądząc po minie kota, ledwo przeżyłeś to spotkanie. :evilsmile: ]


Nasze spotkanie zakończyło się jedynie na dość długiej wymianie spojrzeń. Choć sam kot był pewnie głodny (zwabiło go cmokanie), to jednak nie odważył się na mnie rzucić :-P
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
 

nord65  Dołączył: 24 Sty 2017

Leo_N

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach