Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Prorok, w jakim wieku jest ten kotek ? Może w ten sposób próbuje wciągnąć Cię w zabawę ? Zaczepia ? ;-)
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
Jemu już zabawa w głowie nie jest, to znaczy rzadko :)
A lat ma 6.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
oooo , to niedobrze . Takie zachowanie jest niepokojące . On tak zawsze ?
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
Od jakiegoś czasu. Ma dni kiedy rozwaliłby chałupę, ale nie za często. jest raczej spokojny. Mocno szalał, tak do 3 roku, później oklapł.

A tu zdziwiło go coś, mocno zdziwiło.

 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
A w tym ,, od jakiegoś czasu " zaistniały jakieś zmiany w środowisku ? Przemeblowanie ? Coś/ Ktoś przybył/ odszedł ? Jajka rach/ciach w młodości ?
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
Jajek brak, nic się nie zmieniło. Były robione wyniki. Myslę, że to kwestia charakteru.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Na zdjęciach kocur prezentuje się kwitnąco . Sierść zdrowa , oczy się błyszczą ... Może to tylko taka zabawa . Kwestia skutków . Czy podgryza delikatnie czy tak że aż krew tryska ;-)
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
Kot72 napisał/a:
Na zdjęciach kocur prezentuje się kwitnąco . Sierść zdrowa , oczy się błyszczą ... Może to tylko taka zabawa . Kwestia skutków . Czy podgryza delikatnie czy tak że aż krew tryska ;-)


Wiesz co. Raczej bezkrwawe są jego napady :)
Inny kocur, już śp., tak mnie masakrował, że musiałem brać, na wszelki, zastrzyki przeciwtężcowe.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Znaczy , zaczepia tylko ;-) Kup mu dobrą wędkę niech się wyszaleje .
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
Wędek to ma kilka.
Najbardziej lubi bawić się recepturką, albo patyczkami do uszu, ale te ostatnie to pod ścisłą kontrolą właściciela.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Jeden mój też nagminnie wykrada patyczki i dewastuje ;-)
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
A mój kradnie ciastka czekoladowe i liże, tzn. próbuje lizać - ja jestem szybszy.
 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Jeśli mamy się licytować to ten mój ostatni ( rudo-biały) wcina chipsy . Najbardziej lubi Laysy i te z Biedronki , solone . Z Lidla mu nie smakują ;-) . Drugi z kolei uwielbia oliwki i surowe pieczarki . Ech , wariackie te koty :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cytat
Z Lidla mu nie smakują
próbowaleś tych nowych bez oleju palmowego? ;-)

Mój kot że Lidla to tylko kabanosy kocie, serki i jogurty.
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
Kot72 napisał/a:
Jeśli mamy się licytować to ten mój ostatni ( rudo-biały) wcina chipsy . Najbardziej lubi Laysy i te z Biedronki , solone . Z Lidla mu nie smakują ;-) . Drugi z kolei uwielbia oliwki i surowe pieczarki . Ech , wariackie te koty :-P


Mojego do czipsów nie ciągnie, chyba soli nie lubi :)
Za to śp. tchórzofretka uwielbiała banany. Tak wcinała, że aż jej łzy leciały :)


Na poważnie:

 
Kot72  Dołączył: 15 Paź 2014
Chyba wszystkie łasicowate są owocożerne . Na działce , od dawien dawna , mieszkają kuny . Wszelkie owoce bardzo lubią . Latem zjadają wiśnie i truskawki a jesienią śliwki i owoce czeremchy . Jakby im dać banany to pewnie też by nie pogardziły ;-)
 

komtur  Dołączył: 04 Cze 2008
Pimpeusz wcina ochoczo brokuły (na surowo). Wygląda na to, że ich chrupanie sprawia mu wielką radość. :mrgreen:
No i rukolę wciąga bez opamiętania...
 
Prorok  Dołączył: 28 Sty 2015
Jak widać, z kotami tak jak z ludźmi, każdy ma inny gust kulinarny :)
 
AChmiel  Dołączył: 14 Lis 2009
Mika - jestem schroniskowa i się poznjemy.
 
Mirek  Dołączył: 12 Cze 2006

Oto kot Felek jak Yoda. Naoglądał się Gwiezdnych Wojen.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach