życzliwy  Dołączył: 29 Sie 2008
Kolory zimy
A tu proponuję wrzucać zimowe fotki. Zima jest również piękną porą roku.....tylko palce marzną na spuście migawki...
1.

2.

3.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Kwiecień 1985
 

Kuszelas  Dołączył: 12 Lis 2006
No, to prawda. Zima ma swoje uroki. U mnie od piątku spadło tak w granicach 20-25 cm śniegu. Zamieszczone fotki zostały zrobione 21-11-2008 pod Jerzkowicami, to ( jak powszechnie wiadomo ) taka wioska na Kaszubach, 3 km. od Czarnej Dąbrówki. Z dość ładnym, ale zapuszczonym pałacykiem.

1.


2.


3.


Pozdrówka - Kuszelas
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Dostałem statyw, poszedłem robić miasto nocą. Statyw okazał się być mało stabilny, albo ja zbyt pijany :oops:

 

granul  Dołączył: 29 Paź 2008
@ubeuszek - dobrze Ci wyszło

bo ja, na ten przykład nie posiadłem jeszcze statywu i tej roli kartonowe pudło. efektem:



a co do zimy:

 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Jakieś słabe te kartonowe pudło... swoją drogą pamiętam jak brat mi udowodnił ze z 5 sekund naświetlana z wyprostowanej ręki bez stabilizacji da się zrobić ostre zdjęcie przy 55mm... (prawie) Da się.
 
cerfes  Dołączył: 03 Kwi 2008
Czarny i biały, to też kolory, prawda?
Pozwolicie, że nie będę kopiował linków do plików, tylko jeden link do posta podam. Zima w moim ujęciu:
tutaj
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
plwk, kapitalne.
cerfes, ładne zdjęcia.

 
cerfes  Dołączył: 03 Kwi 2008
mkdexter, dziękuję, Twoje pierwsze świetne, śliczny szron. Drugie też ok, ale już takie bardziej zwykłe
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
plwk, Połonina Wetlińska?
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tak - to było na Rajdzie Bieszczadzkim organizowanym przez SKPB Lublin.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
No, to też coś z górek:

Wschód słońca Pilsko (Pancolar 50/1,8 Agfa Optima II)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
rychu, :shock: fantastyczne!! ja chcę w góry!! :->
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ponad chmurami Babia Góra.
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
rychu, w NG miałbyś gwarantowaną nagrodę. Zdjęcie kosmos. Sam wołałeś?
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Eldred, ja też.
plwk, tak, trafić na taką widoczność, morze mgieł, no cóż kto rano wstaje ... :-D w tym dniu akurat wstałem o 4, o 6 parkowałem w Korbielowie Kamiennej. Gnałem na zawody w skialpinizmie o puchar pilska:


mkdexter, bez przesady, trochę wyciągane bo padł światłomierz w Praktice przy -20 st.C. Kolorów sam nie wołam, tylko b&w.
Jak się podobają to mam jeszcze takie:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ja się wtrącę - ale jak się robi zdjęcia śniegu, to wypadałoby, żeby był on w miarę biały. A nie szary czy nawet niebieski (jak na niektórych tu fotkach pokazanych). Jest coś takiego jak korekcja ekspozycji i wypadałoby ją stosować, bo inaczej efekt jest do d... :-P
Kuszelas, matrycę w aparacie przedmuchaj, bo syfy straszne się polepiły :-/
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
matb, Ty chyba sie nabijasz :-P Nie widziales nigdy w gorach sniegu innego niz bialy? Przeciez sniego odbija taki kolor swiatla, jak akurat na niego pada...
 
mkdexter  Dołączył: 19 Lis 2006
rychu, dzięki - dawno, dawno temu, mając siedem lat z pomocą ojca zdobyłem Śnieżkę (nie tą bajkową!), szliśmy w zamieć, a na drugi dzień właśnie takie widoki widziałem, ale nie w atmosferze marsjańskiej.

matb, ja myślę, że tutaj chodzi o pokazanie niezimowej zimy.
 
cerfes  Dołączył: 03 Kwi 2008
rychu napisał/a:
Wschód słońca Pilsko


Gdybyś nie podpisał, to raczej obstawiałbym Księżyc :P
Kapitalna fotka

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach