dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Wędrujący aparacik II
Zakladam nowy temat, zeby zapomniec juz o tamtej traumie. Zaczynamy od nowa.

Zdano napisał/a:
Nowy aparacik jest i czeka na sygnał następnej akcji.
Mam pomysl - trzeba jakos zmyc niesmak i wzbudzic entuzjazm do wznowienia akcji.

Mam propozycje. Wędrujących aparatów już trochę było. Zróbmy coś nowego.

Może tak domino, lub naczej, gluchy telefon? Szczegoly pozostawilbym osobistej inwencji. W kazdym razie, chodzi o to, ze kazdy uczestnik, oprocz notatki w dzienniku podrozy, pozostawia kolejnej osobie temat. Temat jest obowiazkowy! Fajnie by bylo zeby byl abstrakcyjny i w jakis sposob nawiazywal do swojego wlasnego zdjecia lub relacji spisanej w dzienniku podrozy - w ten sposob robimy domino.

I jeszcze a propos dziennika. Z calym szacunkiem dla pracy wlozonej przez trefa, ale wydaje mi sie, ze poprzedni dzienniczek byl zbyt techniczny i urzedniczy w swojej formie - poza tym bylo w nim zdecydowanie za malo miejsca na relacje. Marzy mi sie, zeby kazdy uczestnik dal sie poniesc fantazji przy wypelnianiu swojej relacji - nie trzeba sie ograniczac do suchych zdan, mozna przeciez cos narysowac, namalowac, wkleic, lub zrobic cokolwiek co przyjdzie do glowy.

Dlatego postanowilem, ze ufunduje malego moleskina, ktorego forma jest stworzona do takiej tworczosci, i przesle go Zdano.

I jeszcze dwie zasady. Kazdy uczestnik deklaruje, ze dochowa wszelkiej starannosci przy wysylaniu paczki i nie bedzie aparaciku kisil dluzej niz tydzien. Proponuje poleciec wg oryginalnej listy, po uprzednim potwierdzeniu na PW. Zobaczymy ile mamy miejsc i zrobimy nowy nabor.

Co wy na to?
EDIT:
Lista uczestników drugiej edycji - przed losowaniem.


  1. alkos
  2. PiotruśP.
  3. Polar
  4. tref
  5. Cotti
  6. JSW
  7. mygosia
  8. dzerry
  9. Zdano
  10. PiotrB.
  11. Jarek Dabrowski
  12. diplodok
  13. Michu
  14. darius_Er
  15. Maciek
  16. Ijon
  17. danpe_
  18. MvA
  19. guerilla
  20. djack
  21. Aspius
  22. macioh
  23. Zenza
  24. Dan
  25. Vesper
  26. Costa
  27. opiszon[/b]
  28. papcio
  29. Jasiek Matacz
  30. dsk
  31. Kytutr
  32. Xorg
  33. gilby
  34. Arti
  35. darkduch
  36. kefa
  37. jorge.martinez
  38. karmazyniello
  39. Jimmy
  40. Anno
  41. negocjatorek
  42. framek
  43. mateo_m
  44. DrEwNiAK
  45. kubiq
  46. thrackan
  47. Gwiazdor
  48. mac710
  49. blanchet
  50. bEEf
  51. SQ6GIT
  52. dybon
  53. Szyms
  54. rafalf
  55. jiro
  56. kapsel
  57. draca
  58. sylwesto
  59. Krzysiek K.
  60. Sebastian
  61. PawelK
  62. Iza

 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
a my na to jak na lato. troche mnie przygnebila tamta historia, ale czas leczy rany ;]
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jestem jak najbardziej ZA i piszę się na pierwsze wolne miejsce.
 
dsk  Dołączył: 19 Mar 2008
I ja też.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Niniejszym zapisuję się na następne wolne miejsce. Jeśli będę za dsk, to fajnie: będę mógł odebrać aparat osobiście.
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
dzerry napisał/a:
ufunduje malego moleskina, ktorego forma jest stworzona do takiej tworczosci, i przesle go Zdano

Jak tylko do mnie dotrze możemy zacząć zabawę.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Pewnie będzie sporo chętnych, ale jeśli będzie jeszcze wolne miejsce, to zgłaszam się.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
OK. Do wszystkich uczestników pierwszej edycji poszło PW. Czekam tydzien na odpowiedz. Po tygodniu uzupelniamy listy i jedziemy z koksem.
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jestem zainteresowany ale ustawcie może kolejkę tak aby następny po mnie był ktoś z Wa-wy, lub okolic:) A i jeszcze jedno może jakieś losowanie listy uczestników, bo znów będę rok czekał:)
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
to i ja staję w kolejce na wolne miejsce.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
zgłaszam się też :-) (PW do mnie nie dotrało ;-) tak samo jak aparacik w 1szym podejściu :-( )
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jak sie zalapie, to tez sie zapisze.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
odpisalam na PW...

[ Dodano: 2009-07-03, 13:43 ]
opiszon, bo wszyscy uznali, ze przyniosles pecha. Wszystko bylo ok, dopoki sie nie zglosiles do zabawy.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mygosia napisał/a:
opiszon, bo wszyscy uznali, ze przyniosles pecha. Wszystko bylo ok, dopoki sie nie zglosiles do zabawy.

wiedziałem, po prostu wiedziałem

:-P

....

tak na prawdę, to ja mam ciągle ten aparacik w lodówce i testuję waszą wytrzymałość nerwową

:evilsmile:

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
OK, w pierwszym poscie dodalem dwie listy. Boldy na oryginalnej liscie to potwierdzone powtorne uczestnictwo.
 
darkduch  Dołączył: 29 Cze 2008
Też jakby można było.

Taka idea odnośnie dziennika, żena by stworzyć jakiś standard informacji na danej kartce, a każdy np. do (no wiecie takie co się kartki wsadza [zapomniałem nazwy]) wkładał swoją oryginalną kartkę. :-P
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
darkduch napisał/a:
Taka idea odnośnie dziennika, żena by stworzyć jakiś standard informacji na danej kartce, a każdy np. do (no wiecie takie co się kartki wsadza [zapomniałem nazwy]) wkładał swoją oryginalną kartkę. :-P
Bez kombinacji :-P . Bedzie bardzo ladny notatnik. Kazdy musi wpisac, nick, miejsce, date i krotka relacje w dowolnej formie. W ten sposob powstanie male, unikalne dzielo sztuki :-)
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Od kogo zaczynamy i jakim aparatem/ body? Poszlo potwierdzenie :mrgreen:
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
Tez proszę mnie dopisać na listę rezerwową jeżeli jest taka możliwość
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
dzerry napisał/a:
W kazdym razie, chodzi o to, ze kazdy uczestnik, oprocz notatki w dzienniku podrozy, pozostawia kolejnej osobie temat. Temat jest obowiazkowy! Fajnie by bylo zeby byl abstrakcyjny i w jakis sposob nawiazywal do swojego wlasnego zdjecia lub relacji spisanej w dzienniku podrozy - w ten sposob robimy domino.

Temat? Moze tylko jakies haslo, tak zeby nie ograniczac wyobrazni tylko ja pobudzac. Cos na zasadzie - zrobilem zdjecie i teraz: z jakim slowem, haslem, fraza kojarzy mi sie to co moze byc na zdjeciu? I tresc tego co wymyslimy przekazac dalej, jako haslo do nastepnego zjdecia :-) Moim zdaniem bedzie luzniej i ciekawiej :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach