perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
województwo śląskie - serwisy sprzętu fotograficznego
1. Bytom ul. Moniuszki 2
"Foto-Technika"
| adres

ul. Moniuszki 2
41-902 Bytom
woj. Śląskie

| telefon
508-333-603
601-474-594

| e-mail
fototechnika@gmail.com
| czynne
od poniedziałku do piątku
od 10:00 do 17:00

adres www:
http://www.fototechnika.bytom.pl/

dobry serwis, nigdy mi nic nie popsuli. Tanio i zawsze dobrze.
Nie ma co się obawiać o obiektyw. Nie wyjdzie popsuty, co najwyżej przy przyjmowaniu sprzętu uczciwie się przyznają czy będą w stanie to naprawić oraz często wytłumaczą i opiszą na czym polega uszkodzenie i co zrobią żeby je naprawić.
Wycena i sprawdzenie uszkodzenia zwykle jest darmowa, ale są wyjątki od tej reguły (kiedy nie wiadomo co się popsuło i trzeba to otworzyć, poświęcić czas itp)
Jeśli chodzi o aparaty to robiłem u nich tylko analogi manualne oraz z autofokusem.
Czas oczekiwania na obiektyw manualny - około tygodnia.
Z mojego doświadczenia oceniam go jako najlepszy serwis w naszym regionie. Zdecydowanie polecam.


2. Sosnowiec ul. Nowopogońska.
Dobre ceny na Pentaxy ;-) (dużo rzeczy tam robiłem)
Serwis się przeniósł kawałek dalej. Jak już ustalę dokładne dane, podam tutaj.
Wadą są przeciągające się terminy. Trzeba długo czekać na sprzęt. Być może dlatego, że jest dużo napraw, nie wiem. Ale na pocieszenie dodam, że bardzo proste usterki są często robione od ręki.


3. Chorzów ul. Hajducka
Arkadiusz Gara

41-500 Chorzów
ul. Hajducka 4
tel. kom. 0 602 133 776

adres www:
http://www.fotonaprawy.pl/

Ja generalnie nie polecam, byłem tam kilka razy i ani razu nie skończyło się to naprawionym sprzętem, raz nawet odmową jego przyjęcia. Wycena naprawy-z kosmosu. Jeśli ktoś ma inne doświadczenia, proszę o komentarz i opis.



Prosiłbym aby w tym temacie nie było dyskusji ciągnących się na kilka stron. Tylko i wyłącznie komentarze na temat konkretnego serwisu.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach