Czy bylbym zainteresowany zakupem:
Edycja limitowana (twarda okladka z obwoluta, 25 - 50 sztuk, numerowane, podpis) za 23 euro + przesylka. Dostepnosc: swieta tego roku.
65% Complete
17 (65%)
Edycja zwykla (miekka okladka, nienumerowane) za 18 euro + przesylka. Dostepnosc: swieta tego roku.
19% Complete
5 (19%)
Edycja pod-zwykla (miekka okladka, nienumerowane, papier kredowy ale nieco gorszej jakosci) za 12 euro + przesylka. Dostepnosc: luty 2012..
15% Complete
4 (15%)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ten lepszy z blurba, niestety dlatego tak drogi. Ten gorszy i tanszy z innej drukarni.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Ja spękałem przed Blurbem, cz-b ssie po maksie, moja nowa, malutka książeczka będzie może nieco mniej wypas pod względem materiałów, etc. ale coś za coś.

Gratulacje :D
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
wojtekk napisał/a:
cz-b ssie po maksie


Serio? A konwertowales zdjecia do profilu CMYK, dales im RGB czy grayscale?
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Oglądałem książkę kumpla, który jak trzeba zrobił wszystko po kolei, łącznie z CMYKiem i w ogóle. Nie jest to złe (jak zwykle trochę przesadziłem mówiąc, że ssie ;) ale...

Tak naprawdę, to decyduje cena - po prostu Blurb jest, moim zdaniem, za drogi i tyle. Wychodzi za drogo na to, czym jest. Toteż zdecydowałem się jeszcze raz na drukarnię małą i niezależną, gdzie koszt druku mam 70% mniejszy a jakość gorsza może o 20%...
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Podrzucicie linka do sprawdzonej drukarni? Duże odbitki (ale na papierze plakatowym) właśnie dojechały z fotoradocha.pl Wyszło ładnie. Fotoksiążki też ładne mają, ale pewnie szukacie czegoś bardziej wymyślnego niż zwykła fotokniga.

Alkos - gratki :-B
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dalszy nakład (nie-limitowany itd), jesli bedzie potrzeba, zrobie pewnie w http://www.printondemand-worldwide.com/ za pół ceny blurbowej w przypadku wziecia 100 sztuk. Niestety, kreda 130gsm ktora oferuja to nie to co tygryski lubia najbardziej. 190tka z lekka perlowa faktura to jest to :-)

[ Dodano: 2011-11-16, 12:16 ]
Uwaga!

Ze względów technicznych nie mogę traktować wpisów w tym wątku jako zamówień. Obiecuję jednak, że kiedy pojawi się opcja kupna, pentax.org.pl będzie wiedział o tym pierwszy :-)

Dzięki :-)
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Ja drukuję w Inky Little Fingers, jakość jest ok. Papier 200gsm silk. Oczywiście, jak w przypadku printedondemand-wordlwide.com to druk cyfrowy a więc o powtarzalności wyników czy prawdziwych szarościach można zapomnieć, a i jakiś zafarb się zdarzy, ale trudno :) Dopóki człeka na litho nie stać to i tak cudów nie urodzi...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
wojtekk napisał/a:
Papier 200gsm silk.


Nie maja tego w opcjach Hardback Books ....
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Nie mają. Moja nie jest hardback ale, że jest malutka (specjalnie - A5) to nie narzekałem.

Oni są dość elastyczni, jak się do nich zadzwoni i powie im, czego chce, to zrobią. Jedno, czego nie robią cyfrowo to landscape A4. Durnota.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach