zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zdano ile ta 540FGZ kosztuje?
 
diablooo  Dołączył: 11 Kwi 2007
Czuję się zobowiązany poinformować, jak się sprawa dalej potoczyła.

Tydzień temu pojechałem do Astera, gdzie została stwierdzona wstępnie wada, następnie udałem się do Apollo, gdzie w piątek zostawiłem aparat. Po tygodniu odebrałem nowy egzemplarz. Wg informacji z Apollo wada taka do tej pory im się nie trafiła, ale nie kwestionują faktu, że była "wrodzona". Polegała ona na przesuniętej matówce. Lustro nie było porysowane, tylko pobrudzone, prawdopodobnie wskutek przesuniętej matówki, ale tego nie wiem, być może nie.

Tak czy siak odetchnałem, nowy egzemplarz - odpukać - na razie wygląda, że jest cały i zdrowy.
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
gratulacje i trochę zazdrości (K10D to obiekt mych westchnień) :-B ... wrzuć numer tego wadliwego egzemplarza do wątku: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=2571
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
diablooo napisał/a:
Lustro nie było porysowane, tylko pobrudzone, prawdopodobnie wskutek przesuniętej matówki, ale tego nie wiem, być może nie.


dziwne, przeciez to bys zauwazyl sam ogladajac je ze strony bagnetu. Swoja droga jak matowka moze porysowac lustro :shock:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
i dobrze ze sie tak skonczylo....
 
diablooo  Dołączył: 11 Kwi 2007
asklop napisał/a:
diablooo napisał/a:
Lustro nie było porysowane, tylko pobrudzone, prawdopodobnie wskutek przesuniętej matówki, ale tego nie wiem, być może nie.


dziwne, przeciez to bys zauwazyl sam ogladajac je ze strony bagnetu. Swoja droga jak matowka moze porysowac lustro :shock:


Nie wiem, to tylko mnie - laikowi - się tak wydawało, pewnie to nie matówka.

Co to zauważenia samemu... ja to zauważyłem! Tylko, że to wyglądało jak porysowanie. Dopiero człowiek z Apollo mi powiedział, że to było zabrudzenie.

Tak czy siak, i tak mam inny egzemplarz.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
diablooo napisał/a:
Tak czy siak, i tak mam inny egzemplarz.


oby ci dobrze sluzyl :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach