TH  Dołączył: 04 Gru 2010
Plenerowe błyskanie - chętni poszukiwani.
Heja.

Czy znajdą się u nas ( Katowice i okolice) chętni na jakies plenerowe błyskanie ;-) Lampy, statywy, wyzwalacze i nawet jakieś modyfikatory światła się znajdą. Tylko ludzi trzeba. Myslę w konwencji zabawowo- warsztatowej.

Na razie tyle- jak będzie jakiś odzew to przejdziemy do szczegółów.

:-B
 
teo73  Dołączył: 06 Sty 2008
ja bym sie pisał
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja też chętnie.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Zależy kiedy.
 
TH  Dołączył: 04 Gru 2010
Fajnie, że są chętni.

Jeśli chodzi o termin to w tym wątku będę rzucał propozycje do Waszej akceptacji. Zakładam, że za którymś razem się uda.
Jeśli ktoś może tylko w konkretne dni to proszę o info.

Jutro zaproponuje pierwszy termin.

[ Dodano: 2012-09-15, 19:07 ]
Na pierwszy ogień proponuję środę 19 września po godzinie 17.00 w Katowicach.

Pasuje komuś ten termin?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
TH, mi by pasował. Napisz coś więcej.
 

Pavlvs  Dołączył: 23 Lip 2011
TH napisał/a:
Lampy, statywy, wyzwalacze i nawet jakieś modyfikatory światła się znajdą. Tylko ludzi trzeba.


No tak , ktoś to nosić musi... :-P
Ja zobacze czy znajdę czas w środe.
 

alicyja  Dołączyła: 22 Sty 2012
Aaa ja też bardzo chętnie :) aktualnie mam jeszcze dużo wolnego
 
TH  Dołączył: 04 Gru 2010
Do dyspozycji mam 3 lampy. Do każdej statyw i wyzwalacz. Do tego softbox, octa, parasolki, snooty własnej roboty.

Jak pisałem wcześniej dla mnie głównym celem jest nauka. W tej chwili myślę o portrecie w miejskim otoczeniu. Mieszanie lampy z zastanym światłem itp.

Oczywiście jestem otwarty na propozycje. Do bagażnika mogę wrzucić wszystko ale myślę, że na początek można spróbować z jedną lampą i softboxem. Chyba, że ktoś już teraz ma pomysł na użycie 2 czy 3 lamp. Jak Pavlvs napisał- każdy weźmie statyw w rękę i możemy działać. :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
alicyja, bądź, będziesz mogła wystąpić w podwójnej roli :-P
 
teo73  Dołączył: 06 Sty 2008
jak mi termin spasuje, to też mogę przytachac, statyw, parasolke i z dwa youngi, no i mam troszke kolorowych żelków:)
 

alicyja  Dołączyła: 22 Sty 2012
jorge.martinez napisał/a:
alicyja, bądź, będziesz mogła wystąpić w podwójnej roli :-P


Haha żebyś nie zmienił zdania jak zobaczysz mnie na żywo :D

---
baj de łej ---> dajcie znać jeżeli będzie jakaś potrzeba, nie mam co prawda dodatków foto, ale może coś innego co się przyda mieć będę :p
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Fajny pomysł ale przydałaby się jakaś dobra miejscówka. Na razie obserwuję wątek ale jak będą konkrety i czas pozwoli to chętnie się dołączę i jakąś lampę ze sobą zabiorę.
 
WarLord  Dołączył: 19 Cze 2010
Ja chyba też bym się pisał, TH, napisz na pw bo mam pewną propozycję dla Ciebie :D
 
TH  Dołączył: 04 Gru 2010
Nad miejscówką nadal myślę, ale raczej w obrębie centrum Katowice. Spotykamy się po 17.00 więc nie będziemy mieli zbyt dużo czasu na korzystanie z zastanego światła. Na pierwszy raz chyba nie musimy się napinać na super miejscówkę. Albo okolice nowe i błyszczące (rondo, Chorzowska 50, nowa biblioteka na ul.Bankowej) albo zupełnie w drugą stronę- Załęże itp.

Prosiłbym chętnych o potwierdzenie obecności i informacje czy jest zapotrzebowanie na więcej niż jedna lampę.
 

DeKa  Dołączył: 09 Kwi 2008
Ja będę śledził ten wątek. Może uda mi się kiedyś z Wami zgrać.
(5 szkieł, lampka , parasolka, fotocela, spora mlecznobiała pleksa-moze sie przyda, beauty dish domowej roboty, tylko czasu nie mam).
Spotkaliście się? Jak było?
 
TH  Dołączył: 04 Gru 2010
Jak widac po ilości potwierdzeń przybycia pod moim ostatnim postem spotkanie się nie odbyło. Natomiast dalsze próby będę podejmował. Jak tylko znajdę 'okienko' w swoim grafiku to rzucę kolejny termin.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach