dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Hi-Matic 11
Witam,

Dostalem swoja Minoltke Hi-Matic 11 - moj pierwszy dalmierz w zyciu :->

Jest piekna i... wielka :mrgreen: Tak, tak, to duzy sprzet, ale o tym wiedzialem wczesniej ;-)

Podnieca mnie jakosc wykonania tego aparatu - rewelacja! Naciag migawki pracuje cudownie, a jej dzwiek... mniam mniam :->

Stan dziewiczy, wyglada jakby dopiero co z fabryki wyszla 8-)


Jutro zrobie jej jakies zdjecia, a teraz musze sobie ja dokladnie obmacac :mrgreen:


Spinner mial racje... to jakas choroba jest! :-o
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
no to gratulki wielkie :-B mam nadzieje, że już za nie długo będę mógł napisać podobnie .. z tym, że pewnie jednak E :->
 

Istreed  Dołączył: 04 Lut 2007
Jeśli się podniecasz jakością wykonania 11 to lepiej nie bierz innych w ręce ;-)
Zwłaszcza tych mniejszych :mrgreen:
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
A ja dzis odebrałem MESuper, poprostu bajka... już nic nie jest takie samo od kiedy spojrzałem w ten wizjer.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Tiaaa... to sa choroby... ale mile.. ;-) Gratuluje Hi-matica...

A Ty Noel opisuj wrazenia w "korpusy analogowe" i napisz skad takie cacko dorwales... :-P

Pzdr
Spinner

 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
dan, a tak w kilku słowach mógłbyś streścić dlaczego akurat ten model?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Dlaczego? By byl w miare przystepny cenowo i w swietnym stanie. Poczytalem tu i uwdzie, i okazalo sie, ze to bardzo chwalony sprzet.

Poza tym musialem uspokoic swoje zszargane nerwy kilkoma innymi dalmierzami, ktore przegralem... :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dan, nieśmiało zapytam, kiedy idziesz z nią na spacer? Chętnie się przyłączę na godzinkę lub dwie.
Poza tym oczywiście gratuluję i mam nadzieję, że się polubicie :mrgreen:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
tref, hmm... ciezko powiedziec, ale jak sie ociepli, to mozemy zrobic nalot na jakas ciekawa okolice. Ty wezmiesz dużego, a ja piękną :-> ;-)

Trzeba obmyslec jakas dobra miejscowke. Moze na zachod od srodmiescia? Albo podworka kamienic przy Jerozoliskich?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
ok, mysl nad terminem [hmm, miałem dziś wołać, ale mi się destylowana kończy, a muszę roztwory porobić- wasz ciamajda :mrgreen: ]
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
A ja dzis niestety w komisie bawilem sie Contaxem RX. I niestety jak poczulem i uslyszalem jak pracuje lustro narobilem w gacie :-> Nie bylem przygotowany na taki szok wiec i pampersa nie wzialem glupi :-D Ale serio - rewelka - jeszcze chyba w zadnej lustrzance nie spotkalem tak cudownie wytlumionego lusterka - cudo, naprawde cudo! Spinner pewnie potwierdzi bo juz podobalo mu sie to w starszym modelu 167 MT...
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Potwierdzam - orgazm... ale za mocno siedzie w Pentaku... :lol: a tak wogole to przestaje czytac te durne watku - to boli... :-D

Pzdr
Spinner
 

sylwiusz  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ale to taki przyjemny bol - cos w tym jest z masochizmu :-P

[ Dodano: 2007-04-12, 00:32 ]
Alkosie drogi, jesli nie chcesz zejsc - nigdy, ale to przenigdy nie bierz go do reki a juz w ogole nie wyzwalaj migawki :-D

[ Dodano: 2007-04-12, 00:33 ]
Dla chcacych wiedziec wiecej:
http://www.cdegroot.com/photo-contax/
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Na j** byl niedawno piekny RTS i nikt go nie chcial....

Podziwiam te korpusy (na zdjeciach) od dluzszego czasu i musze przyznac, ze chyba nie ma piekniejszych SLR-ow. Surowy, prosty dizajn, te pokretla, obudowa pryzmatu... Mniam!

Mozna jeszcze trafic calkiem nowe sztuki... 8-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Alkosie drogi, jesli nie chcesz zejsc - nigdy, ale to przenigdy nie bierz go do reki a juz w ogole nie wyzwalaj migawki :-D


AAaaaaaarghhhhhhh !!!!!!!!!! :-o :-o :-o
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
http://cgi.ebay.com/Conta...1QQcmdZViewItem

RX to to nie jest, ale za taka cene??!?! :-o :shock:

[ Dodano: 2007-04-12, 01:36 ]
alkos, wez go kup, to nam nagrasz migawke :-P
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
....
pok.
....
...



...
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
pok.=pók? :->
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
chcecie zebym zwariowal? Wynocha.


Wystrczy mi jeden korpus i dwa szkla.

No dobra, trzy.


No dobra...
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Czy szkla od G1 da rade podpiac pod bagnet Contaxa w SLR-ach? :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach