Emir  Dołączył: 17 Lis 2007
Wydruki na wystawę fotografii
Za miesiąc z kawałkiem współorganizuję wystawę w muzeum. Mają być tablice informacyjne i wydruki zdjęć w rozmiarach do max. 1m/70cm w liczbie ok. 30. Chciałbym zapytać, czy ktoś zna dobrą i nie przesadnie drogą firmę w Warszawie, którą mógłby mi z czysztym sumieniem polecić? Chodzi także o wydruki na piance, siatce, folii, itp.
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
W Wawie znajomi robili wydruki na piance w ProfiLabie na Dzikiej i byli zadowoleni, ale nie mam pojęcia czy to się mieści w definicji 'nieprzesadnie drogo'.
 

Emir  Dołączył: 17 Lis 2007
romeoad napisał/a:
W Wawie znajomi robili wydruki na piance w ProfiLabie na Dzikiej i byli zadowoleni, ale nie mam pojęcia czy to się mieści w definicji 'nieprzesadnie drogo'.


Dzięki! Sprawdzę ich ofertę. Sponsorem jest muzeum miejskie, więc z natury rzeczy instytucja niebogata, licząca się z groszem, zwłaszcza że wystawa jest sezonowa. Chodzi o to, żeby ceny nie przekraczały średnich na rynku i firma była poważna. Bo już zdążyłem zorientować się, że istnieją takie, które już na początku zniechęcają klienta.

[ Dodano: 2011-12-23, 21:02 ]
Jeśliby kogoś to interesowało, po analizie kosztów wybrałem chyba jedną z najbardziej ekonomicznych opcji - wydruk na folii z pliku PDF na maszynie Rolanda. Rozmiar wydruku próbnego B1, nałożony na 3 mm płytę PCV. Jakość więcej niż dobra, nawet bardzo dobra. Az byłem zaskoczony. Cena kompletu (wydruk na folii, płyta, nałożenie) 85 zł. Przy większym zamówieniu cena jednostkowa oczywiście dużo niższa. Więc obyło się bez drogiego papieru fotograficznego...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach