dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
"zdjęcia ikony" z forum pentax@pl
Mam do wszystkich prosbe. Czy moglibyscie wskazac zdjecia innych uzytkownikow forum, ktore zapadly wam w pamieci, wywarly bardzo duze wrazenie, zainspirowaly lub po prostu sa dla was bardzo wazne? Czyli "zdjecia ikony" naszego forum. Kryje sie za tym pewien plan, ale o tym dopiero za jakis czas. Jesli nie potraficie znalezc tych zdjec, mozecie je po prostu opisac, podajac autora.

Ja moge zaczac. Zdjecie, ktore ostatnio wrylo mi sie miedzy zwoje to zdjecie Xroga z fotowyzwania z Kosmo.

 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
Ale to nie musi być ostatnio ? Tak mi się kiedyś myślało żeby w ten sposób nominować do kalendarza - ale to chyba zbyt trudne ...
Kefa
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
koniecznie

White

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
gezeb napisał/a:
Ale to nie musi być ostatnio ?
Oczywiscie, ze nie. Mozna sie nawet cofnac do prekambru i wykopac cos z yahoo, trigera albo osw, jesli tylko cos pamietacie.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
:-o , to ci niespodzianka!

Moje propozycje:

Dagio




karmazyniello
Mam teraz problem ze znalezieniem, ale może ktoś kojarzy gdzie ono jest: zdjęcie kobiecej stopy dotykajęcej powierzchni wody...

[ Dodano: 2010-02-24, 10:50 ]
Ikona Fafniaka, koniecznie.

 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
Fafniak
 

ubeuszek  Dołączył: 03 Cze 2008
Zdjęcie gołębi, za nimi mur i chyba linie jakieś prądowe. Nie pamiętam gdzie było ani autora, ale było genialne.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Piesek w torbie - Alkosa z serii black ...

 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Iza


link
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ode mnie to (alkos):
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
a ode mnie jarek dąbrowski
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
GrzehooFR
 
erpe  Dołączył: 06 Maj 2007
Dla mnie takim zdjęciem ikoną jest czarno-biała fotografia postaci z dwiema białymi reklamówkami (?), która patrzyła się na słynną fotografię z placu Tien An Men. Była w wątku o streecie: poszukam...
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
erpe napisał/a:
Dla mnie takim zdjęciem ikoną jest czarno-biała fotografia postaci z dwiema białymi reklamówkami (?)
To do nas bylo to zdjecie? Wydawalo mi sie, ze to byl plakat Amnesty International. Jesli od nas, to szacunek :-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
Jarek Dabrowski
http://jarekdabrowski.net/images/20080508.jpg

dzerry, Twój blog nie działa (przynajmniej u mnie) :-/
 
erpe  Dołączył: 06 Maj 2007
dzerry, już sobie przypomniałem to było w parach; ta postać z reklamówkami przypomniała scenę ze zdjęcia. Chyba nieprecyzyjnie się wyraziłem.

edit:
autor zdjęcia: ente

 

renko  Dołączył: 25 Maj 2008
Bez wazeliny proszę to rozumieć ;-)

Niezmiennie uwielbiam to zdjęcie dzerry'ego. Jeśli kiedykolwiek będziesz miał powód, żeby mi się odwdzięczyć, to poproszę odbitkę :-P Powiesiłbym w najbardziej widocznym miejscu domu :-B
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
renko, dzięki, to samo chciałem pokazać, ale truskawkowe pola nie banglają u mnie.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Zdjecie Dzerrego ze sciagniata emulsja.
 

renko  Dołączył: 25 Maj 2008
U mnie też nie zabanglały. Ale na cwaniaka znalazłem niestreetowy wątek dzerry'ego w zamkniętych foto do oceny :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach