zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Pomocy ślub!
Witam!
Okazało sie dzisiaj, że mój dobry kumpel żeni sie 19 maja i zadał mi pytanie , czy mógłbym robić zdjęcia na jego ślubie i przyjęciu. Mam problem, czy jest jakaś wypożyczalnia sprzętu-foto, chodzi mi o pożyczenie jakiejś lampy błyskowej do ista, lub jak zdążę do 19 maja K10d i jakiegoś obiektywu w miarę wszechstronnego?
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
zenza napisał/a:
mój dobry kumpel żeni się 19 maja
Na PPD :?: ;-)
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Jest takie przysłowie ludowe:
"W maju ślub, szykuj grób".
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Ale to nie kościelny ślub:) 8-)
Każdy kiedyś musi umrzeć! :-P
Dlatego nie będzie mnie na PPD. :-/
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
Sprawdź w Sigma Centrum w Blue City. Wypożyczają obiektywy. Nie wiem jakie mają i nie wiem czy pożyczają również lampy.
Jak już będzie K10D, to raczej będziesz u nich skazany na Sigmę z napisem Super.

Niestety, nie robią tego charytatywnie.
Kliknij mnie :-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Meggido napisał/a:
Jest takie przysłowie ludowe:
"W maju ślub, szykuj grób".


W maju zaręczyny, w lipcu umrzesz bez przyczyny ;-) Podobnie jak w powyższym przysłowiu można podstawiać dowolne miesiące :-P W sam raz dla Niezamężnych 8-)
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Ja nie pytałem się Was o przysłowia ludowe!!! :evilsmile:
A może ktos z Wa- wy ma jakąs lampę do (wy)pożyczenia?
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
Zapytaj qmpla, czy ma wynajete profesjonalne videofilmowanie :mrgreen:
Jazda na plecach kamerzysty ma te zalete, ze on musi swiecic tam gdzie filmuje, wiec jak inteligetnie bedziesz sie ustawial, to foty powinny wyjsc do rzeczy - nawet bez external lampy:mrgreen:
 

mklnet  Dołączył: 20 Kwi 2006
zenza, - jeżeli do tej pory nie udało Ci się załatwić lampy, to mogę służyć Sigmą coś tam coś tam Super (ta z P-TTL, ale sprzed epoki K100 i K10, z istDS powinna działać OK). Jedyne warunki to nie wcześniej niż w tygodniu poprzedzającym sobotę 19 maja i zwrot w najbliższy poniedziałek po imprezie (potem wyjeżdżam z Wawy, a chciałbym ją mieć na kolejny weekend)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach