iczek  Dołączył: 21 Kwi 2008
Pirelli 2012
Aż strach mi zakładać nowy temat na tak szacownym forum, ale czemu w tym roku nie gadacie o Pirelli AD 2012 ?:)
Ciekawi mnie Wasza opinia..

 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
iczek, link Ci się "chyba" wstawił nie taki...
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008

2012 Pirelli Calendar: Małgosia Bela, fot. Mario Sorrenti


2012 Pirelli Calendar: Małgosia Bela, fot. Mario Sorrenti
http://www.fotopolis.pl/i...rz-pirelli-2012

Cytat
Ciekawi mnie Wasza opinia..


Ładne modelki, ładnie skadrowane i to wszystko.
Pirelli niech sobie odpuści fotografów mody a zaprosi:







To jest prawdziwy Pirelli :-)




 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
kolejny raz mam wrazenei oglądanie czegoś totalnie zwykłego
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
o ile dostaję wysypki na ten tekst, o tyle w przypadku pirellego na przyszły rok, aż ciśnie się na usta...
"też mógłbym takie zdjęcia zrobić"
:-/
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
Patrzcie, Saudek dalej Psixem fotografuje :shock:
 

M0NIA  Dołączyła: 22 Wrz 2009
Fafniak napisał/a:
kolejny raz mam wrazenei oglądanie czegoś totalnie zwykłego


zwykłe czasem też może być ok, ale to jest przeciętne nudne i wtórne
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
"Pokonamy kalendarz Pirelli":
http://sosnowiec.gazeta.p...szy__.html?bo=1

:evilsmile:
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
alekw napisał/a:
"Pokonamy kalendarz Pirelli":


To ja wolę ten zwyczajny Pirelli :lol:
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
 

iczek  Dołączył: 21 Kwi 2008
No to poznalem wasze zdanie :) podsumowujac:
Nuda, zrobie tak samo, trumny, termy.
Kurcze wyglada na to ze organizatorzy Pirelli wydawanego od 50 lat powinni zagladnac w przyszlym roku na to forum :)
 

GeloPa  Dołączył: 26 Mar 2008
mi się w Pirelli spodobały 4 fotki na 25
to chyba kiepski wynik :)
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
iczek napisał/a:
No to poznalem wasze zdanie :) podsumowujac:
Nuda, zrobie tak samo, trumny, termy.
Kurcze wyglada na to ze organizatorzy Pirelli wydawanego od 50 lat powinni zagladnac w przyszlym roku na to forum :)


Eeee tam, Richardson byl zbyt ekscentryczny i pojawialy glosy, ze 'kazdy swoim kompaktem takiego Pirelli moze se zrobic', teraz znow zarzuty, ze zbyt klasyczny i nudnawy.... Dla mnie ciekawszy jest brak kompleksow (i przy okazji samokrytycyzmu) wsrod naszych rodzimych tworcow i zapowiedz 'bycia lepszym' :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Iczek - a nie uważasz, że poziom tegorocznego kalendarza to mniej więcej średnia poziomu Maxmodels? Czy znane nazwisko wystarczy, by usprawiedliwić lipę?
Alek - dlaczego nazywasz to brakiem kompleksów? Czy naprawdę nazwanie przeciętnej, nudnej foty nudną fotą to oznaka braku krytycyzmu?
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Michu napisał/a:

Alek - dlaczego nazywasz to brakiem kompleksów? Czy naprawdę nazwanie przeciętnej, nudnej foty nudną fotą to oznaka braku krytycyzmu?


To odnosiło się, ironicznie zresztą, do tego kalendarza z term :-)
 

iczek  Dołączył: 21 Kwi 2008
Michu napisał/a:
Iczek - a nie uważasz, że poziom tegorocznego kalendarza to mniej więcej średnia poziomu Maxmodels? Czy znane nazwisko wystarczy, by usprawiedliwić lipę?


Jesli to powazne pytanie, to naprawde mam inne poczucie estetyki od Twojego bo ja nie widze tutaj zadnego porownania do MM. To kompletnie inna liga. Nieosiagalna dla zdjec z MM. Trudno mi nawet znalezc minimalne podobienstwo w estetyce Sorrenti a MM !?
I to wlasnie przez swoja "zwyklosc" nieosiagalna dla mnie na ten przyklad.
 

M0NIA  Dołączyła: 22 Wrz 2009
iczek napisał/a:

Jesli to powazne pytanie, to naprawde mam inne poczucie estetyki od Twojego bo ja nie widze tutaj zadnego porownania do MM. To kompletnie inna liga. Nieosiagalna dla zdjec z MM. Trudno mi nawet znalezc minimalne podobienstwo w estetyce Sorrenti a MM !?
I to wlasnie przez swoja "zwyklosc" nieosiagalna dla mnie na ten przyklad.


ogólnie rzecz biorąc MM to ogromny portal na którym wystawiają się wszyscy jak popadnie i masz rację, że to inna liga, ale to tak OGÓLNIE, a gdy się zagłębić to kilka zdjęć z brzegu można śmiało porównywać z tymi pirellowymi, ZWŁASZCZA jeśli weźmiemy pod uwagę nakłady, liczbę asystentów, sprzętu i poziom pracy jaki miał Sorrenti, a jaki mieli Ci tutaj:


maxmodels 1

maxmodels 2

maxmodels 3

maxmodels 4

maxmodels 5

nie wspominając o naszym forumowym koledze Fafniaku, który spokojnie zrobiłby lepszy kalendarz
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Odnoszę się nie tyle do samej twórczości Sorrientiego, co do zdjęć popełnionych na kalendarz. A to jest poziom średni maxmodels. Sorry, ale w tych pracach nie ma niczego chwytającego za serce i zatrzymującego widza na dłużej.
No dobra... Może z tym średnim poziomem trochę przesadziłem, ale powiedź mi - co Ci się podoba w tych zdjęciach? Brak pomysłu? Po raz kolejny osadzenie ciężaru na znanych modelkach?
 

iczek  Dołączył: 21 Kwi 2008
[quote="M0NIA"]
iczek napisał/a:

nie wspominając o naszym forumowym koledze Fafniaku, który spokojnie zrobiłby lepszy kalendarz


Zawsze mnie przerażają takie stwierdzenia. Ja na pewno nie zrobiłbym lepszych portretów niż Avedon czy Ellen Mark.
 

M0NIA  Dołączyła: 22 Wrz 2009
iczek napisał/a:

Zawsze mnie przerażają takie stwierdzenia. Ja na pewno nie zrobiłbym lepszych portretów niż Avedon czy Ellen Mark.


to świadczy o tym,że sie nie rozumiemy,

po pierwsze: to akurat dobrze, że Ty nie uważasz że zrobiłbyś lepsze zdjęcia niż Avedon - bo gdybyś tak uważał to świadczyłoby o Twoim samouwielbieniu ;-) o wiele lepiej jest jeśli to inni uważają, że zrobiłbyś jakieś świetne/lepsze od XX zdjęcie, bo w mojej ocenie to lepiej świadczy o wartości czyichś prac

bo co z tego, ze uważałabym się za super piękną, skoro wszyscy dookoła uważaliby inaczej ;-) :-D

po drugie: nie twierdzę, że Fafniak robi lepsze zdjęcia niż Sorrenti, mówię natomiast, że MZ zrobiłby lepszy kalendarz niż ten w/w na 2012, tak samo jak myślę, że nie robisz lepszych zdjęć niż Avedon, ale masz kilka takich prac które można by powiesić obok wybranych prac Avedona bez żadnych kompleksów ;-)

nie wiem czy jasno to napisałam, bo ponoć w ciąży szare komórki się obkurczają i działają mniej wydajnie :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach