Photogatar  Dołączył: 12 Paź 2011
Fenol napisał/a:

I taka jest realna cena za tę zębatkę? Jeśli tak to spokojnie bym wziął ze 4-5, przydadzą się na zapas :-)


W takim razie aby sprawę uprościć/ przyspieszyć (gdyż nie ukrywam, że zależałoby mi na czasie ;)), ja również zamawiam 5sztuk. Pieniążki mogę wpłacić od zaraz.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Cytat
I taka jest realna cena za tę zębatkę?

Powyżej 10 sztuk producent wycenia na 7,50 zł. Zamawiałem 20, więc wyszło 150 zł + 10 zł przesyłka = 160 zł. Z uwzględnieniem przesyłki wychodziło więc 160/20 = 8 zł/szt.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
Photogatar napisał/a:
W takim razie aby sprawę uprościć/ przyspieszyć


Mamy piątek, weekend i tak sprawę spowolni, więc proponowałbym poczekać do końca tygodnia - a nuż ktoś jeszcze będzie chciał kupić ;-)
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Ja, żadnej mz-tki nie posiadam, ale bym wziął 2szt. Bo coś mnie ciągnie o-)
To pasuje do jedno i dwu-cyfrowych MZtek?
 

Photogatar  Dołączył: 12 Paź 2011
Fenol napisał/a:

Mamy piątek, weekend i tak sprawę spowolni, więc proponowałbym poczekać do końca tygodnia - a nuż ktoś jeszcze będzie chciał kupić ;-)


to oczywiste :) jednak optowałbym za tym, żeby w przypadku gdyby w ciągu weekendu szczęśliwie udało się zebrać zamówienie na wymagane 20szt, nie czekać z tym do końca następnego tygodnia tylko złożyć je jak najszybciej - oczywiście jeśli oferujący w tej kwestii Kolega znajdzie na to czas :)

[ Dodano: 2015-03-13, 14:33 ]
Generic napisał/a:
...
To pasuje do jedno i dwu-cyfrowych MZtek?


Jak widać (na początku tego wątku ;)) materiał pomocny do dokonania wymiany trybika został sporządzony do MZ 50, więc pewnie tak ;)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Photogatar napisał/a:
wymagane 20szt

Taka liczba to nie jest wymóg konieczny, po prostu ostatnio tyle zamówiłem. Dla najniższej ceny wystarczy powyżej 10 sztuk, mogę już dziś zamówić 20, ale co, jeśli się okaże, że chętnych jest na 21? ;-) Trzeba wyznaczyć jakąś datę końcową zapisów. Ewentualnie wziąć 20 i kto pierwszy, ten lepszy. :-P

Generic napisał/a:
To pasuje do jedno i dwu-cyfrowych MZtek?

Tak.
 

Photogatar  Dołączył: 12 Paź 2011
bakulik napisał/a:

...Ewentualnie wziąć 20 i kto pierwszy, ten lepszy. :-P


osobiście nie miałbym nic przeciwko takiej opcji :-P , naprawdę zależy mi na czasie, a jeśli następni chętni się zgłoszą to też 'powinni' brać coś na zapas, więc problemów z zebraniem zamówienia na kolejną 10 (lub więcej) pewnie nie będzie ;)

Co do zamknięcia terminu do najbliższego zamówienia, to może ustalmy go na niedzielę wieczór?
 

pawgra  Dołączył: 29 Maj 2008
ja wezmę 2 szt - mam dwie emzetki na chodzie, ale pytanie nie jest CZY sie zepsują tylko KIEDY ;-) więc wolę byc na ten fakt odpowiednio przygotowany
 

Generic  Dołączył: 09 Lis 2007
Liczcie mnie jednak na tylko jedną zębatkę.
Nie ma co przesadzać , skoro nawet żadnej mz'tki nie mam to po co mi zapas zębatek o-)
 
blade74  Dołączył: 25 Lut 2009
Jeśli taka sama jest we wszystkich seriach MZ i ktoś z forum mógłby mi wymienić za rozsądną kwotę to biorę 2 (jedną mam sprawną w MZ-5 a drugą do MZ-5N).
 
Grzechotnik  Dołączył: 27 Paź 2008
Możesz dla mnie wziąć śmiało pięć sztuk.
Samych Mz-5n mam chyba ze trzy, innych MZ też z kilka więc posprzedaje je już z zębatką do wymiany w komplecie :lol:
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
To jak, zamawiamy? Na moje oko zebrała się dwudziestka.

Fenol 4-5
Photogatar 5
Generic 1
pawgra 2
blade74 2
Grzechotnik 5

Koś jeszcze chętny?
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
Fenol 4-5
Photogatar 5
Generic 1
pawgra 2
blade74 2
Grzechotnik 5
Sebastian 2
 

MixerB  Dołączył: 16 Sty 2010
Fenol 4-5
Photogatar 5
Generic 1
pawgra 2
blade74 2
Grzechotnik 5
Sebastian 2
MixerB 3
 

Photogatar  Dołączył: 12 Paź 2011
Oczywiście zapotrzebowanie na piątkę potwierdzam :)
Czekam na realizację.
Pozdrawiam
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Skoro są nowi chętni, to ustalam, że zapisy potrwają do niedzieli (22.03.2015), a w poniedziałek zamówię kółka. Do tego czasu potwierdzę koszt ich wyprodukowania.
 
aldek  Dołączył: 13 Paź 2006
Dzień dobry
Jeśli można, to ja poproszę 2 sztuki do swoich puzderek, które właśnie zaczęły terkotać.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Skontaktowałem się z producentem. Niestety, ceny poszły w górę: http://kkpmo.istore.pl/pl...ow-mosiadz.html – nie zmieniają się niezależne od ilości.

Ale udało mi się wynegocjować, że przy zamówieniu pow. 20 szt. koszt końcowy (z uwzględnieniem przesyłki z fabryki do mnie) wyjdzie po 10 zł/szt. (plus koszty wysyłki ode mnie do poszczególnych użytkowników, ale to przy liście poleconym wynosi 4,20 zł niezależnie od ilości zębatek).

Jeśli wszystkim dotychczasowym chętnym pasuje, proszę o potwierdzenie, ewentualnie zmianę liczby zamawianych sztuk. Czas, jak ustaliliśmy, jest do niedzieli wieczorem.

Proszę dokonywać zmian lub dopisywać się poprzez przekopiowanie całej poniższej listy.

---------

1. Fenol – 5 (5)
2. Photogatar – 5 (10)
3. Generic – 1 (11)
4. pawgra – 2 (13)
5. blade74 – 2 (15)
6. Grzechotnik – 5 (20)
7. Sebastian – 2 (22)
8. MixerB – 3 (25)
9. aldek – 2 (27)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
1. Fenol – 5 (5) - confirmed
2. Photogatar – 5 (10)
3. Generic – 1 (11)
4. pawgra – 2 (13)
5. blade74 – 2 (15)
6. Grzechotnik – 5 (20)
7. Sebastian – 2 (22)
8. MixerB – 3 (25)
9. aldek – 2 (27)
 

MixerB  Dołączył: 16 Sty 2010
1. Fenol – 5 (5) - confirmed
2. Photogatar – 5 (10)
3. Generic – 1 (11)
4. pawgra – 2 (13)
5. blade74 – 2 (15)
6. Grzechotnik – 5 (20)
7. Sebastian – 2 (22)
8. MixerB – 3 (25) - confirmed
9. aldek – 2 (27)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach