tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Pentax Optio WG-2
nowy pancernik kompaktowy...
sprzętowo właściwie nie mam nic do powiedzenia, bo niczym nie zaskakuje... jeszcze bardziej wytrzymały, jeszcze bardziej megapikselowy (tylko po co? :roll: ), jeszcze bardziej przypomina transformersa i nawet GPS-a ma... wow...
ale co mnie rozbroiło, to zdjęcie (przepraszam za dosadność, ale taka jest rzeczywistość) osranego egzemplarza... no po prostu mowę odejmuje...

:evilsmile:

[ Dodano: 2012-02-08, 00:11 ]
na optycznych już opisali:
http://www.optyczne.pl/46...io_WG2-GPS.html

a taki link zapodał mi sam Pentax w newsletterze:
http://pentaximaging.com/..._Vermillion_Red
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
[za]hłyt marketingowy?
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
a to nie miało być czasami błoto ? ale fakt faktem że wygląda jak firanki o których wspominał Stanisław Anioł :-D mogli by dać jeszcze jakieś leśne tło - wogole było by idealnie :-)

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
ja się nie mogę zdecydować, czy to błoto, czy efekt przebywania na wybiegu dla hipopotamów karłowatych z rozwolnieniem :?:

 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Sorry, MSPANC - A moze te funkcje mikroskopu rozszerzyli o program "kolonoskop"?
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
opiszon, zabrzmiało, jakbyś miał "pewne" doświadczenie w tym temacie :-D
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
dzerry napisał/a:
Sorry, MSPANC - A moze te funkcje mikroskopu rozszerzyli o program "kolonoskop"?

rozmowa testerów :
- gdzie jest ten nieszczęsny WG2 ? przecież miał gps, to niemożliwe żeby zaginął...
-eee noo wiesz on noo chyba ee ugrzązł ?
- jak to ugrzązł ? niby gdzie ?
- w d... (cisza) pośladkach
:-D
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
Nie ma co,laksa go dopadła i to nie wąskim strumieniem :mrgreen:
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
andybond napisał/a:
Nie ma co,laksa go dopadła i to nie wąskim strumieniem

a mówili, żeby przed kolonoskopią nie jeść wieczorem...

andybond, ale poważnie takie coś na oficjalnej stronie ? mnie to rozbawiło, ale innych może po prostu obrzydzić aparat obtoczony za przeproszeniem w gó...e ;-) to ewidentna antyreklama jest... a wystarczyłoby dodać jakieś błotniste tło, ew. oprzeć o oponę M/T po intensywnej jeździe w terenie...
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Pomijam już sztuczność tego g..łota, pomysł nawet jak na firmę kolonoskopową, do du*y (dosłownie).
 
pet3r  Dołączył: 19 Lip 2012
odbiegając od tego gównianego tematu, mam pytanie związane z WG-2: czy diody LED mogą być używane przy nagrywaniu filmów?? takie 6 diód na pewno porządnie podświetliłoby filmowaną scenę w nocy, ale od jednego ze sprzedawców usłyszałem w odpowiedzi na to pytanie, że są one używane w trybie makro (ale czy tylko, tego nie doprecyzował...).

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach