Głosujemy na 3 najlepsze zdjęcia edycji
1
24% Complete
51 (24%)
2
4% Complete
10 (4%)
3
17% Complete
37 (17%)
4
9% Complete
19 (9%)
5
11% Complete
24 (11%)
6
5% Complete
12 (5%)
7
2% Complete
5 (2%)
8
5% Complete
12 (5%)
9
17% Complete
36 (17%)
 

wallace  Dołączył: 08 Maj 2010
paradziqs napisał/a:
przeciez gusta sa rozne i poprostu moze sie Tobie takie cos nie podobac ;)

Mi się średnio podobało, ale uznałem mimo wszystko, że zasługuje na głos ;-) Gratulacje!

me_how napisał/a:
Osobiście byłem prawie pewien że wygra 4, jak dla mnie najlepsze zdjęcie z zestawu.

Za to było trochę emocji i ciekawości, a najważniejsze, dużo śmiechu i radości przy jego robieniu :-) Dzięki!
Z ciekawostek, dłuższą chwilę przyglądając się przez wizjer, zdecydowałem by przestawić modela ze względu na tło i trochę inaczej dać światło. Podnosząc się ze śliskiej podłogi "wpadłem w poślizg" i przypadkowo wcisnąłem spust migawki. Była to ostatnia klatka na filmie... ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja głosowałem na 5.
 

mtb  Dołączył: 05 Mar 2011
Oho. Muszę stwierdzić, że moje córki Wam się chyba podobają :-) W pierwszej edycji starsza była na pudle, teraz młodsza 8-)
Uczestnikom dziękuję za zabawę, a głosującym za duuuuuużo głosów :-B
Wśród moich typów było zdjęcie nr 4, które mi się bardzo spodobało.
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
paradziqs napisał/a:
nie wiem po co sie tlumacze :) przeciez gusta sa rozne i poprostu moze sie Tobie takie cos nie podobac ;)
Coś w ten deseń. :mrgreen: Napisałem jak i dlaczego (nie)zagłosowałem podając powody czysto subiektywne. ;-)

A tak swoją drogą to myślę że gdyby osoby które zagłosowały napisały po zakończeniu ankiety parę słów dlaczego tak a nie inaczej to byłaby to jakaś wartość dodana do tych konkursów. Oczywiście wszystko to z dobrej i nie przymuszonej woli. :-)
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
ZbyszekB, no wlasnie.. fajnie by bylo poznac te osoby.. bo poki co niby jest wygrana, ale malo kto sie przyznal ze zaglosowal.. jeszcze ktos mnie posadzi o sfalszowanie wynikow ankiety :D
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Nie głosowałem na 1 ponieważ portret ten jest z gruntu nieprawdziwy. Począwszy od gry modelki, na obróbce skończywszy.
Nie głosowałem na 2 ponieważ to nie portret, ani nawet nie człowiek (skądinąd człowiek w kategorii tej edycji jest tu mylący).
Nie głosowałem na 3 ponieważ to zdjęcie do albumu rodzinnego.
Nie głosowałem na 4 ponieważ fotografia jest słaba technicznie, a radio nie pomaga mi w poznaniu fotografowanej osoby.
Głosowałem na 5 ponieważ z zaprezentowanych portretów ten jest najbardziej naturalny, niewymuszony i pomimo (a może dzięki) nieostrości urzekający.
Nie głosowałem na 6 ponieważ mam takie samo wrażenie, jak wielu oglądających to zdjęcie.
Nie głosowałem na 7 ponieważ to nie portret.
Nie głosowałem na 8 ponieważ forma nie dogoniła bardzo udanej treści.
Nie głosowałem na 9 ponieważ to nie portret.

 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
Ja głosowałem na twoje zdjęcie paradziqs :-) i na 5.

Portret nie musi być prawdziwy, to przedstawienie osoby/postaci.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
romeoad napisał/a:
Ja głosowałem na twoje zdjęcie paradziqs :-) i na 5.

Portret nie musi być prawdziwy, to przedstawienie osoby/postaci.


no wlasnie tez tak uwazam...
bo jak nazwac wtedy obrazy tworzone podczas sesji studyjnych, plenerowych, gdzie fotograf ustawia modelke, a ona ma "zagrac" jakas role..

[ Dodano: 2012-02-27, 06:18 ]
ps. poza tym usze dodac ze temat byl: Portret/Człowiek/Akt/Moda/Glamour.. a niektorzy skupili sie tylko i wylacznie na pierwszej czesci :P
 

ZbyszekB  Dołączył: 27 Wrz 2010
jorge.martinez napisał/a:
Nie głosowałem na X ponieważ portret ten jest .....


Tematem konkursu nie był tylko portret:
wyrzykus napisał/a:
Temat Edycji - Portret/Człowiek/Akt/Moda/Glamour.

:-P
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Przepraszam wszystkich, którzy zaprezentowali glamur.

Mała errata:

Nie głosowałem na 1 ponieważ nie wiem co to glamour, wiem jednak że mi się nie podoba.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
jorge.martinez, ale 1 niekoniecznie musi przedstawiac glamour.. nie wystarczy ze jest na zdjeciu czlowiek? :)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
paradziqs, dzięki za podpowiedź.

Nie głosowałem na 1 ponieważ na zdjęciu nie widać człowieka.
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
jorge.martinez napisał/a:
ponieważ nie wiem co to glamour

Glamour jest wtedy jak posmarujesz modelkę czymś błyszczącym ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Aaaa, wazelinour.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
jorge.martinez napisał/a:
Nie głosowałem na 1 ponieważ na zdjęciu nie widać człowieka.


Jorge czy zastanowiles sie nad swoja wypowiedzia?
nie uwazasz ze troszke przesadziles?
wiec jesli moja siostra weldug Ciebei nie jest czlowiekiem to kim?
 

wyrzykus  Dołączył: 28 Lis 2008
Paradziqs, myślę że chodzi o człowieczeństwo czysto fotograficzne, choć IMHO jorge ciut za wąsko widzi kategorie tej edycji Oczka, chodzi o człowieka w fotografii, nie tylko naturalistyczny portret. Sam nie głosowałem na nr 1 bo mi się po prostu nie podoba. Doceniam za to warsztat bo solidnie oświetlone i wygładzone, nadaje się do modelingu, ale nie z taką miną :)

Sam nie uważam za związaną tematem fotę nr 2 (martwa natura), reszta się łapie, choć zbiorowe plecy na 7-ce nie znalazły wielu zwolenników moim zdaniem słusznie...
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
paradziqs, nie zasłaniaj się siostrą.
To Ty nałożyłeś jej maskę. Musisz więc z tym żyć. Blur Ci nie pomoże.

O i wyszedł przy okazji kolejny problem. Fotografując swoich bliskich ryzykujemy postawę braku dystansu do własnej twórczości.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
jorge.martinez, bzdury opowiadasz i tyle.. jesli czlowieka widzisz jedynie w zdjeciach bez obrobki no to wspolczuje..
i nie pisze tego wcale w kontekscie tego zdjecia, ze jest na nim moja siostra.. ale o reszcie zdjec gdzie autorzy dokonuja retuszu...
 

mtb  Dołączył: 05 Mar 2011
Mógłbym poprosić o podpisanie zdjęć autorami?
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
ps. jorge.martinez, czy miales kiedys do czynienia z modelka ktora wczesniej miala wykonany makijaz fotograficzny? myslisz ze jej cera wowczas wyglada inaczej niz to co pokazalem tutaj?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach