Głosujemy na 3 najlepsze zdjęcia edycji
1
24% Complete
51 (24%)
2
4% Complete
10 (4%)
3
17% Complete
37 (17%)
4
9% Complete
19 (9%)
5
11% Complete
24 (11%)
6
5% Complete
12 (5%)
7
2% Complete
5 (2%)
8
5% Complete
12 (5%)
9
17% Complete
36 (17%)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Nie zgadzam się z gospodarzem Oczka. Nie traktuję kategorii wąsko. Wyjąwszy podkategorię człowiek (która IMHO daje za dużo dowolności), uczestnicy mają wiele możliwości pokazania czegoś. W tej edycji niestety skorzystała z tej możliwości ledwie połowa.

paradziqs, dziękuję za współczucie.
Nie jestem przeciwnikiem obróbki graficznej zdjęć. Po prostu ta zaprezentowana przez Ciebie razi mnie przesadą. Dzięki wyrzykusowi dostrzegłem jeszcze jeszcze jeden aspekt dysonansu, który wyzwala we mnie ta fotografia. Plastikowość glamour nie pasuje mi tu do zabawowej i radosnej fotografii rodzinnej.

Niech blur będzie z Tobą.

EDIT. Ja już nie zamierzam wypowiadać się w tym wątku. Liczę, że inni głosujący uzasadnią swoje typy.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
jorge.martinez napisał/a:
Niech blur będzie z Tobą.
Tak swoja droga, to zdjecie mogloby byc zrobione na planie telefysku "Country House" w/w zespolu :-) Co wiecej, zespol blur uzywa swoich piosenek do ironicznego komentowania kondycji wspolczesnego spoleczenstwa, i tutaj to zdjecie pasuje idealnie :-P
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
jorge.martinez napisał/a:
Niech blur będzie z Tobą.


powiedz to w twarz kazdej kobiecie ktora codzinnie z rana wykonuje makijaz (by podkreslic oczy, usta, by czasami zatuszowac swoje niedoskonalosci..)

jorge.martinez napisał/a:
Nie zgadzam się z gospodarzem Oczka.

na szczescie nie ma przymusu brania udzialu w tym konkursie, ani zagladania do tego watku..
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
paradziqs napisał/a:
powiedz to w twarz kazdej kobiecie ktora codzinnie z rana wykonuje makijaz (by podkreslic oczy, usta, by czasami zatuszowac swoje niedoskonalosci..)


Chyba tylko Ty nie dostrzegasz, że nie o to mi chodzi.

paradziqs napisał/a:
na szczescie nie ma przymusu brania udzialu w tym konkursie, ani zagladania do tego watku..


Tym zdaniem przekonałeś mnie, że rozmowa z Tobą nie ma sensu.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
jorge.martinez napisał/a:
EDIT. Ja już nie zamierzam wypowiadać się w tym wątku.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Mam! Odczuwalem silne skojarzenia z tym zdjeciem, ale nie moglem zidentyfikowac jego zrodla. paradziqs, kojarzysz Jessie z Toy Story? Koralikowe oczy, gumowa cera, przesadna mimika - kreskowka Disneya w pelnej okazalosci.
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
dzerry, ciesze sie ze to zdjecie budzi w Tobie jakies skojarzenia..
 

denvi  Dołączył: 09 Lis 2008
Co do głosowania, to mam podobnie jak jorge, tylko że, na 5 też nie głosowałem, bo widziałem ze 100 lat temu. Chyba nie o to w "oczku" chodzi...
Fota nr1 po prostu mnie drażni. Nie wiedziałem dlaczego.
dzerry napisał/a:
kondycji wspolczesnego spoleczenstwa

Chyba dlatego. :roll:
paradziqs Tylko się nie ciskaj. W końcu chodzi o to, żeby zdjęcie nie było obojętne dla odbiorcy. ;-)
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
denvi, tak jak pisalem wczesniej.. moze sie podobac lub nie (jak widac po wynikach jednak komus sie spodobalo).. ale pisanie ze na zdjeciu nie ma czlowieka.. no to wybacz.. ale ja do takiego poziomu komentowania portretow (a wiec i osoby ktora jest przedstawiona na zdjeciu) sie nie znize..

jak widac niektorzy zachowuja sie jak Kodak.. sa malo reformowalni.. nie przyjmuja tego ze swiat sie zmienia, ze pojawia sie cos takiego jak glamour, fashion itp..
dla takich osob portret to scisle okreslony wzor, i jak zrobisz cos innego to jestes skreslany..
no coz.. trzeba sie z tym pogodzic i isc do przodu.. i dalej robic plastikowe portrety :evilsmile:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
To w końcu co to jest? Portret, człowiek, akt, moda czy glamour?
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
jorge.martinez napisał/a:
EDIT. Ja już nie zamierzam wypowiadać się w tym wątku. Liczę, że inni głosujący uzasadnią swoje typy.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
paradziqs, zabronisz mi wypowiadać się w tym wątku? Weź nie bądź śmieszny. Nie wolno mi z Tobą polemizować i odpowiadać na Twoje żale i insynuacje pod moim adresem?
 

BAN paradziqs  Dołączył: 05 Sie 2009
jorge.martinez, ja Ci nic nie zabraniam.. ja pokazuje jedynie jaki jestes malo konsekwentny w swoich wypowiedziach...

[ Dodano: 2012-02-27, 18:28 ]
jorge.martinez napisał/a:
Tym zdaniem przekonałeś mnie, że rozmowa z Tobą nie ma sensu.


jorge.martinez napisał/a:
Nie wolno mi z Tobą polemizować...?


naprawde Jorge nie wiem o co Tobie chodzi.. to chcesz w koncu rozmawiac czy nie.. zdecyduj sie..
 
daśko  Dołączył: 15 Mar 2010
głosowałem na 1, tylko i wyłącznie. :-P
Dlaczego?
Odpowiedzi padły już w tym wątku:
romeoad napisał/a:
Portret nie musi być prawdziwy, to przedstawienie osoby/postaci.

jorge.martinez napisał/a:
... widać człowieka

wyrzykus napisał/a:
za ... warsztat

dzerry napisał/a:
kreskowka Disneya w pelnej okazalosci

denvi napisał/a:
... nr1 po prostu mnie drażni
:lol: wspomnieniami.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach