Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
Szybkość AF w GX-10 (k10d?)
Ciekawy filmik pokazujący pracę 3 korpusów (Sony, Canon, Samsung) z kitowymi obiektywami.

http://www.youtube.com/watch?v=J4za9azUHz4

Sony ssie :)
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
takie filmiki mnie rozwalaja. Nic nowego nie wnosza, no chyba, ze to jak facet kreci korpusem po stole i pstryka zdjecia kogos rozgrzewa. Lepiej isc do sklepu, wziac korpus w lapki i samemu popstrykac.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ciekawe, ile razy jeszcze to będzie linkowane?
Stare jak świat - wątek do usunięcia.
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
No co ten test wykazał bo nie rozumiem głupotę tego pana?:)
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
czyli co w 2012 jest koniec świata czy nie bo juz się pogubiłem oglądając ten test ..... :-/

a może ten pan chciał zobaczyć jak się ostrzy po za nieskończoność? i sam nam powiedzieć czy będzie konieć świata czy nie :/
 
vivooo  Dołączył: 23 Mar 2007
eeeeeee to chyba były zawody F1 wśród lustrzanek... ;)

tu: http://www.youtube.com/watch?v=aZS4XfWHtnM jest coś lepszego, galopujący renifer....

Ludzie to mają fantazje... tak mi jej brak... ;(
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
zrozumialem przeslanie tego filmiku, chodzi o to, zeby sobie posluchac jak brzmia klapajace lustra w lustrach :-P
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat

czyli co w 2012 jest koniec świata
Tak, a Polskie Euro będzie tego zwiastunem.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
dali nam euro 2012 bo wiedza, ze i tak sie nie odbeda :lol:
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
choliba czyli ten gość od tych trzech luster jest spiskowcem?? czy może choruje na nieuleczalną chorobę i tylko szuranie trzema aparatami po szorstkim stole jest w stanie mu chodz trochę ulżyć w cierpieniach? :roll:
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
asklop napisał/a:
takie filmiki mnie rozwalaja. Nic nowego nie wnosza, no chyba, ze to jak facet kreci korpusem po stole i pstryka zdjecia kogos rozgrzewa. Lepiej isc do sklepu, wziac korpus w lapki i samemu popstrykac.


Wskaż adres w śląskiej aglomeracji (ew. Kraków) gdzie pozwolą mi to zrobić? Nawet w "macalni" nie da się zrobić tak, że wyciągną mi nikona, pentaxa i minoltę i dadzą sobie potestować.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Grendel to co napisalem nie pilo do ciebie, ale wyrazalo moj stosunek do tego goscia z filmu.
A gdzie na Slasku mozna znalezc te korpusy obok siebie to ci niestety nie pomoge. Ja nie Bednarski ani Mc Gywer :-P
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
patataj, patataj, patataj, patataj, patataj, patataj...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Wydawało mi się, że widziałem galopującego misia...
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
To kadysza bez zadyszki na fotodromie, Mygosi by się spodobało :mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Gniada kadysza.
Nieźle popitala.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
bEEf napisał/a:
Gniada kadysza
Kadysze są tylko kare.
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
asklop napisał/a:
Grendel to co napisalem nie pilo do ciebie, ale wyrazalo moj stosunek do tego goscia z filmu.


Mnie generalnie denerwują "testy" które są tak naprawdę tylko "przeglądem", bo ograniczają się do zacytowania tekstów z folderów reklamowych. Jedyny filmik w którym zaryzykowano zamoczenie k10d, był filmik z Johnem Carlsonem dostępny na youtube. Nigdzie w "testach" nie pokazano w praktyce działania "zielonego guzika", czy współpracy z m42, nie pokazano w akcji autofocusa (z wyjątkiem piętnowanego tu filmika).Nigdzie nie próbowano nawet udowodnić / obalić tezy o skuteczności 22bit przetwornika- nawet nie udowodniono że rzeczywiście jest 22bitowy co by było o tyle dziwne, że wielokrotnie droższy 1dMarkIII ma przetwornik 12bit(a zakładam, że foty robi lepsze ;))... Recka na dpreview jest zwyczajowo sucha i mało przekonująca. Wychodzi na to, że trzeba maszynę kupić w ciemno, zawierzając marce firmy.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Grendel napisał/a:
Mnie generalnie denerwują "testy" które są tak naprawdę tylko "przeglądem", bo ograniczają się do zacytowania tekstów z folderów reklamowych. Jedyny filmik w którym zaryzykowano zamoczenie k10d, był filmik z Johnem Carlsonem dostępny na youtube. Nigdzie w "testach" nie pokazano w praktyce działania "zielonego guzika", czy współpracy z m42, nie pokazano w akcji autofocusa (z wyjątkiem piętnowanego tu filmika).Nigdzie nie próbowano nawet udowodnić / obalić tezy o skuteczności 22bit przetwornika- nawet nie udowodniono że rzeczywiście jest 22bitowy co by było o tyle dziwne, że wielokrotnie droższy 1dMarkIII ma przetwornik 12bit(a zakładam, że foty robi lepsze ;))... Recka na dpreview jest zwyczajowo sucha i mało przekonująca. Wychodzi na to, że trzeba maszynę kupić w ciemno, zawierzając marce firmy


dlatego chrzanic takie testy :mrgreen:

najlepiej opierac sie na wlasnych doswiadczeniach i licznym kontakcie, oraz na wrazeniach innych uzytkownikow. Chociaz to tez czasami bywa zawodne. Czlowiek na tym swiecie tylko jednej zeczy moze byc pewien na 100% niestety.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
asklop napisał/a:
Czlowiek na tym swiecie tylko jednej zeczy moze byc pewien na 100% niestety.

Ja słyszałem, że można być pewnym dwóch rzeczy. Tego, że się umrze i że na święta Bożego Narodzenia będzie Kewin sam w domu albo w Nowym Jorku :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach