emdek  Dołączył: 28 Sty 2007
Wizualizacja, jak?
Sprawa jest nastepujaca:

Organizujemy z kumplem koncert fortepianowy - tzn on bedzie gral.. Glownie muzyka filmowa, i w wiekszej czesci to bedzie Tiersen...
Jako ze klimat tejze muzyki jest dosc specyficzny, a jeszcze bardziej specyficzna jest lokalna publicznosc, wiec koncert stricte fortepianowy przy skapym oswietleniu moze byc zbyt monotony.. dlatego wykombinowalismy zeby w tle cos sie ruszalo.. jakies urywki filmow, wizualizacja.... itp...

Mial ktos do czynienia z wizualizacjami i oprogramowaniem do tego?

A jak nie to pytanie do grafikow, bo wielu z Was ma dwa monitory:

Laptop z wyjsciem na monitor, ew desktop z s-video? (chinch), rgb? (na monitor) i chyba dvi...

Plan jest taki - podlaczyc do laptopa albo do stacjonarki projektor - jak zrobic zeby obraz wideo na jednym monitorze byl, a z drugiego obslugiwac kolejnosc filmow itp ...
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Wspaniałe wizualizacje robi mój kumpel, mieszając przeróżne ciecze w przezroczystych kuwetach na szybie epidiaskopu. To się rzuca na ścianę. monitory, projektory niepotrzebne. Człowiek najlepszym oprogramowaniem.
www.fluidacje.prv.pl
 

emdek  Dołączył: 28 Sty 2007
Nie no.. na pierwszy raz to wole zaufac technice z ktora mi teoretycznie latwiej.. znajac mnie to rzutnik bym zalal :P
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Na wizualizacjach się nie znam ale jeśli chodzi o dwa monitory jest tak (w nVidii):
Kiedy masz podłączone dwa monitory i ustawioną kartę na pracę na dwóch monitorach w panelu nVidii pojawia się zakładka "wideo pełnoekranowe". Tam sobie zaznaczasz ten monitor, który ma być dla publiczności i wtedy, jeśli masz odpalony na komputerze jakiś odtwarzacz filmów, to na tym monitorze dla gości będzie obraz filmu w trybie pełnoekranowym, a na drugim ekranie możesz robić co chcesz, np. zmniejszyć cały odtwarzacz do paska zadań i czytać forum :-B
 

emdek  Dołączył: 28 Sty 2007
Klub w takiej piwnicy ze mi zasieg traci komorka, wiec watpie z tym internetem., a szkoda ;p . no coz.. jutro trzeba bedzie najwyrazniej laptoka potestowac z bonusowym monitorem.. i to tak bezproblemowo dziala?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach