rbucz  Dołączył: 01 Gru 2006
Mi pomysł się podoba. Pokazać, że Pentaksem też można. Tylko zdjęcia muszą zwalać z nóg.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
rbucz, w fotoprezentacjach nie brakuje zdjęć, które z nóg zwalają :-)
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Na papierze nawet te "tylko" przyzwoite zdjecia też ptrafią zwalić z nóg ... zresztą nie wiem co tak nagle kazdy chce byc zwalony z nóg. Weźcie se przestrzelcie kolana jak sam Pentax i zwali Was z nóg w tri miga.
 

grabber  Dołączył: 01 Paź 2007
Kiedyś był wątek dla zdjęć z ltd. Jeszcze jest. Tylko wszyscy byli skromni i nie bardzo chcieli pokazywać tam swoje zdjęcia
 

me_how  Dołączył: 06 Lis 2010
Stanowczo protestuję! Jest to projekt zbytnio elitarny, raz że nie mam limiteda, dwa: nie posiadam zdolności by popełnić zdjęcie wystarczająco dobre na taki album. Hejt :evil:
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
jorge.martinez napisał/a:
77 albumów, 43 zdjęcia, 31 stron


No właśnie tak sobie myślałem - których limitedów to miałoby dotyczyć? Wszystkich czy "wielkiej trójki"?
(Właśnie informacyjnie wszedłem na stronę pentax.pl... dżizas, jaki ten Ltd.15 pikny. I wprost proporcjonalnie drogi ]:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Mertz, znając zdanie Micha na temat DA limitedów, to odpowiedź jest oczywista.
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
jorge.martinez napisał/a:
znając zdanie Micha na temat DA limitedów


Ue-hehehe :) Czasem mi to i owo mignęło w skali forum.

Michu - to do którego roku produkcyjnego szkła "wielkiej trójki" mogą być brane pod uwagę? ;) Żeby nie było roztrząsania nad wątpliwą jakością bokehu na fotce z "31" w elitarnym - bądż-co-bądź - albumie?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Mertz napisał/a:
o do którego roku produkcyjnego szkła "wielkiej trójki" mogą być brane pod uwagę?
Li tylko Live in Japan.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Tak w ogóle to tylko srebrne bym dopuścił.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Myślę, że o idei pogadamy za miesiąc, na PPD. A do tego czasu postaram się złożyć kilka stron, by był jakiś pogląd.
W kwestii szkieł, to tak, jak sugeruje Martinez - zresztą w pierwszym poście wspomniałem tylko o Limitedach - o kundelkach nie było słowa.
 

Mertz  Dołączył: 24 Kwi 2006
Michu napisał/a:
A może by wydać album z naszymi najlepszymi zdjęciami popełnionymi Limitedami? Takie ekskluzywne wydawnictwo promujące topową szklarnię naszego systemu.


No mercy! To powinien być album z najlepszymi testami! :evilsmile:
Jednoznacznymi, wgniatającymi w fotel i nie pozostawiającymi żadnego pola manewru malkontentom! Dominacja i edukacja w jednym!
Dobrą fotkę można (podobno) popełnić czymkolwiek, dobrego testu - nie! :evilsmile:


Dada napisał/a:
Tak w ogóle to tylko srebrne bym dopuścił.


Uff, jakie to szczęście - mam akurat dostęp do mojego byłego, nieoksydowanego "77"!
 

zunlicht666  Dołączył: 28 Lut 2011
Jest za za jak white
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Odkopuję temat. Gdyby tak określić gatunki fotografii w ich ramach robić i wybierać zdjęcia?
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
jorge.martinez napisał/a:
Odkopuję temat. Gdyby tak określić gatunki fotografii w ich ramach robić i wybierać zdjęcia?

Jestem przeciwny. Sprzedałem wszystkie limitedy... :-P
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
A ja nie mam żadnego. Ale jestem za.
 

MacRayers  Dołączył: 07 Wrz 2008
jorge.martinez napisał/a:
A ja nie mam żadnego. Ale jestem za.

Jak lubisz stać z boku, to se stój ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Oj tam. Pożyczę albo kupię. Wielkie mi mecyje.
 

ojek  Dołączył: 03 Lis 2007
....a u mnie w od dłuższego czasu same "limitedy":czas,praca,rodzina,przyjaciele etc. :-?
 

hitman1986  Dołączył: 17 Mar 2008
jorge.martinez napisał/a:
Album z klamerkami, kwiatkami i kotkami?

:-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach