Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
zorzyk, bez przesady. Za co go objechać? Dla zasady? To chyba jakiś kołek z płotu zrobi.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
zorzyk czemu tak pesymistycznie/negatywnie? W Krakowie latem rolkarze też czasami popisują się swoimi umiejętnościami np. na błoniach i raczej budzą zachwyt i zaciekawienie, a nie agresję.

Bardzo fajne zdjęcia nie wiem tylko czy bardziej podoba mi się ekwilibrystyka z butelka na głowie czy tańcząca na rolkach babcia.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Biorąc pod uwagę, że to Hameryka, to to wcale nie musi być babcia. :-D
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
awakqwq napisał/a:
W Krakowie latem rolkarze też czasami popisują się swoimi umiejętnościami np. na błoniach i raczej budzą zachwyt i zaciekawienie
...to jest mi bardzo miło, naprawdę!!! W mniejszej mieścinie niż Kraków (np. tu w JG :evil: ) widywałem różne rzeczy, a, że mam niską tolerancję na chamstwo, to zawsze jakiś problem wynikał.... Ale rzeczywiście, trochę zazdroszczę tym, którzy mieszkają, jak Ty, w bardziej normalnym otoczeniu... No i pewnie jestem nadwrażliwy :-/
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Dorzucę wiosenne fotki





[ Dodano: 2007-05-01, 19:39 ]
Nawet spotkałem dzisiaj Cotti i l_ukę :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
argawen, tulipany bardzo ładne, szkoda, że trochę uciąłeś od góry :-/ Ale GO idealna i kolorystycznie świetne.
Drzewko też mi się podoba. Przy drugim spojrzeniu zatrzymałem się na dłużej przy tej fotce i stwiedzam, że GO jest idealna, odbióru nie zakłóca, jest tak naturalne, że właśnie trzeba się wpatrzeć, żeby tę idealność zobaczyć.

300 @5.6? exifer mi szaleje, to FA* robione?

[ Dodano: 2007-05-01, 19:44 ]
argawen napisał/a:
Nawet spotkałem dzisiaj Cotti i l_ukę
Saski, Powsin, czy Łazienki? :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
szkoda, że trochę uciąłeś od góry :-/
Starałem się złapać maksymalnie od góry. Wyżej był jakiś jaskrawy płotek, nie chciałem go złapać w kadr.
tref napisał/a:
300 @5.6? exifer mi szaleje, to FA* robione?
S 100-300/4 :-P

[ Dodano: 2007-05-01, 19:58 ]
tref napisał/a:
Saski, Powsin, czy Łazienki? :-P
Ogród Botaniczny przy Łazienkach :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
argawen napisał/a:
S 100-300/4
Gdybyś wypisał w stopce posiadane szkła niektórzy dostaliby zawału. Robisz czasem rotację, czy tylko kolekcjonujesz? :-P
Nie no rozumiem, każde jest do czegoś innego, poza tym zakres ogniskowych pokrywa Ci się mniej niż 4 krotnie, więc można uznać, że jako kustosz nie masz za dużo pracy w swoim "muzeum". A niektóre eksponaty, hoho, godne pozazdroszczenia [np. FA*] :evilsmile: szkoda, że to nie wersja 2.8 :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tref napisał/a:
Robisz czasem rotację, czy tylko kolekcjonujesz? :-P
Czasami. Wcześniej miałem Sigme 75-300 APO. ale oddałem w dobre ręce.

[ Dodano: 2007-05-01, 20:48 ]
tref napisał/a:
[np. FA*] :evilsmile: szkoda, że to nie wersja 2.8 :-P
Na to mnie nie stać :-/ . W dodatku bałbym się z tym wychodzić. K10D z S100-300/4 i tak ledwo mieści się do plecaka.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Dobre ręce chyba sobie upodobały to szkło. W ciągu ostatniego tygodnia zeskanowałem trzy filmy strzelone przez nią tym obiektywem.
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Dobre ręce chyba sobie upodobały to szkło
Więc dobrze trafiło szkiełko :-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Dobre ręce chyba sobie upodobały to szkło. W ciągu ostatniego tygodnia zeskanowałem trzy filmy strzelone przez nią tym obiektywem.


To moze by sie te "dobre rece" pochwalily jakimis efektami? W koncu obiecywala czasem pokazqac efekty...
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wstydliwa jest taka chyba jakoś. Ale zagadam do niej w tej sprawie.
Przy okazji. Foty strzelała na filmie Samsunga (!) kupionym na Allegro za 1zł/24klatki i muszę powiedzieć, że oddaniem kolorów przez ten negatyw jestem jak najbardziej miło zaskoczony.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu napisał/a:
Ale zagadam do niej w tej sprawie.

Jak nie prosbą to grozbą ją!!
Michu napisał/a:
Foty strzelała na filmie Samsunga (!) kupionym na Allegro za 1zł/24klatki i muszę powiedzieć, że oddaniem kolorów przez ten negatyw jestem jak najbardziej miło zaskoczony.

ja kupilem jakis czas temu Fuji ale nie Superie... i to lekko przeterminowana tez za 1zl... ale kolory to.... najciekawsze byly gdy jeszcze uzylem oswietlenia halogenowego.... az oczy bolaly.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Eeee, tam grożbą. Z plaskacza pociągnę w razie czego.
Ty - Arti kumpel mi dziś powiedzia, że w MM jest/była totalna wyprzedaż filmów. Ceny średnio ok 2zł i to bez względu na to, czy świeżynka, czy pomidor Trefa.
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
potwierdzam wczorajsze spotkanie z Argawenem, przydybał nas okrzykiem "a co wy tu robicie?", tak, że myślałam, że jakiś obrońca przyrody zauważył, że kładę się na trawie żeby sfotografować tulipanki. A wspomniany obiektyw Argawena... no ładne cacko :)

ps. wczoraj śnieg padał, tak przez chwileczkę - właśnie kiedy byliśmy w ogrodzie botanicznym :)
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
cotti napisał/a:
"a co wy tu robicie?", tak, że myślałam, że jakiś obrońca przyrody zauważył, że kładę się na trawie żeby sfotografować tulipanki
A tam, taki straszny nie jestem :-) . Pewnie zmylily Was spodnie khaki :mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Z plaskacza pociągnę w razie czego

I to koniecznie z obu stron na raz. Ja sobie tak codziennie po goleniu aplikuję, bo jak spojrzę na tą zakazaną mordę w lustrze, to...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
Ja sobie tak codziennie po goleniu aplikuję, bo jak spojrzę na tą zakazaną mordę w lustrze, to...
Hm...mam podobnie, mimo, że sie nie golę codziennie ;-)
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
cotti napisał/a:
A wspomniany obiektyw Argawena... no ładne cacko :)

Ładne, ładne... tylko ciężkie.
Wlaśnie pożyczyłem go sobie razem z aparatem na łikend, na ptaszki (wiecie, jeszcze miesiąc :-P ). Ręce mnie bolą już od noszenia go, a i trzęsą się troszkę podczas pstrykania...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach