milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
"Z fotografia jest jak z seksem: im więcej ktoś o tym gada, tym mniejsze ma o tym pojęcie"


:)
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
mygosia napisał/a:
"Z fotografia jest jak z seksem: im więcej ktoś o tym gada, tym mniejsze ma o tym pojęcie"
To powinno być jako motto całego Forum, na stronie głównej. :mrgreen:
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Cytat
asklop, a czy w Moskwie rzeczywiscie jest tak niebezpiecznie jak się mowi w mediach?


pewnie jest, ale ja poza jednym wyjatkiem nic o tym nie wiem :mrgreen:

mygosia napisał/a:
Dla mnie Zachód jest zupełnie bezbarwny i bez jaj.


to dlatego, ze na zachodzie zaszla duza unifikacja, prawie we wszystkich sferach zycia. A w Rosji poza duzymi osrodkami ludzie zyja jak za dobrych dawnych lat. W niektorych domach jeszcze do tej pory wisza portrety Stalina. Na ulicach pomniki Lenina.

Cytat
Wywolales burze, teraz kazde niepowodzenie bedzie oznaczalo lincz na Tobie :)


nie moge powiedziec, zebys mnie wspieral :evil:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
asklop napisał/a:
nie moge powiedziec, zebys mnie wspieral :evil:


Ale napisac mozesz :) Masz o tyle dobrze ze nie bedziesz mail konkurencji z forum ;)
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
milo napisał/a:
Masz o tyle dobrze ze nie bedziesz mail konkurencji z forum ;)


im nas wiecej tym lepiej.
Zreszta zaraz jade w ten rejon zeby oblukac ten cmentarz i wybrac kilka najlepszych miejsc. Potwierdzilo sie to co pisalem wczesniej. W telewizji podali, ze maja zamiar zamknac kawalek miasta z powodu tego pogrzebu.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
asklop napisał/a:
Potwierdzilo się to co pisalem wczesniej. W telewizji podali, ze maja zamiar zamknac kawalek miasta z powodu tego pogrzebu.
podobono telewizja kłamie :mrgreen:

popatrz na miejsce, z którego będziesz widział kondukt żałobny. Raczej w okolice kwatery się nie dostaniesz jutro, więc od razu patrz na miejscówki realne [nie wiem jak tam jest w Moskwie, ale wzniesienia, jeśli takie są, mogą zostać zagrodzone i wyłączone dla gawiedzi-ze względów bezpieczeństwa i dla TV]
 

rusek  Dołączył: 02 Kwi 2007
narodziny Jelcyna to jest temat...:)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
mygosia, nie przestajesz mnie zadziwiać


Zawsze byłam "inna" ;-) i patrzyłam sie w odwrotnym kierunku niż większość ludzi.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
A wiec wrocilem z miejsca X.
Przygotowania ida pelna para, sprzatanie, malowanie kraweznikow itp., itd.
Zamkneli dla ruchu cala przylegajaca do cmentarza ulice i klada nowy asfalt.
Byly proby orkiestry.
Zrobilem troszke fotek, jak tylko zrzuce do Picasy zaraz podesle linka.

Juz na sam koniec zdjec podeszlo do mnie trzech milych panow, dwoch z milicji i jeden w garniturze. Ten w gajerku przedstawia sie i mowi, ze jest biura bezpieczenstwa. Sprawdzili moje dokumenty, pare pytan i puscili. Nerwowosc udziela sie wszystkim. :mrgreen:
 
robi  Dołączył: 27 Wrz 2006
asklop napisał/a:
pare pytan i puscili


no to pewnie teraz forum bedzie na podsłuchu :mrgreen:
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
asklop no gdzie te zdjęcia :?:
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
awakqwq napisał/a:
asklop no gdzie te zdjęcia :?:
Pewnie zamkneli asklopa za szpiegostwo. Najpewniej za 48h go wypuszczą z braku dowodów :-) .
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
awakqwq, spoko, teraz nie mam sily na to. U mnie juz polnoc.

generalnie sprawdzily sie przepowiednie Trefa. Z uwagi na to, ze zjawilo sie wiele waznych osobistosci, (Clinton, Bush starszy i mlodszy, nasz Walesa, kanclerz niemiec Merkel), totalnie bylo wszystko zakryte. W promieniu 100 metrow nikogo nie dopuszczali. Znowu mialem przeprawe ze sluzba bezpieczenstwa. Chcieli mi zabrac aparat i straszyli klopotami. :-P

Generalnie bez specjalnych zezwolen nigdzie nie przepuszczali. Ale troche fotek zrobilem. Ale dopiero jutro wrzuce, bo teraz bez sil jestem.

[ Dodano: 2007-04-25, 22:07 ]
PiotruśP napisał/a:
Pewnie zamkneli asklopa za szpiegostwo.


To wydaje sie smieszne, ale to jest strasznie wrazliwy narod w tych sprawach i nie jest im do smiechu.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Cytat
To wydaje się smieszne, ale to jest strasznie wrazliwy narod w tych sprawach i nie jest im do smiechu.
Jasne maja w tym długą, wieloletnia tradycje i praktyke :-P Oraz rozlicznych sowieckich ekspertów, a jak to sie mówi na złodzieju czapka gore :-P Szpiegują ile moga to sami sie boją, że inni robia tak samo.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
asklop napisał/a:
Znowu mialem przeprawe ze sluzba bezpieczenstwa. Chcieli mi zabrac aparat i straszyli klopotami. :-P
Brawo! Na następną wyprawę, jako nasz wschodnioeuropejski wysłannik dostaniesz legitymację w żółtym kolorze [wariat] otwierającą wszelkie możliwe drzwi [i zamykające okna, żebyś nie wyleciał :-P ].
Ciekaw jestem zdjęć, jeśli będziesz miał chwilę napisz też kilka słów [nie musi być to relacja obiektywna, pisz z serca] o tym, jak wydarzenie wyglądało. Strasznie się cieszę, że mamy możliwość bycia dosłownie na całym świecie dzięki temu porozrzucaniu po globie i potencjalnie wykonywanych przez nas zdjęciach. To piękne!
Nie musimy oglądać relacji z tv, lecz możemy własne!

Myślę, że fajnie byłoby, żeby każdy nasz reportaż wzbogacać o kilka słów od autora. Ja ze swej strony zapewniam, że będę się starał. Aha i zachęcam do publikacji zdjęć [nawet jeśli uważacie je za kiepskie] z takich wydarzeń. To nas wzbogaci technicznie i duchowo!
[ale się roztkliwiłem]
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
legitymację w żółtym kolorze [wariat] otwierającą wszelkie możliwe drzwi [i zamykające okna, żebyś nie wyleciał :-P ].


A moze czarna z zoltymi napisami? ;)
 

rusek  Dołączył: 02 Kwi 2007
Ostatnia Limuzyna...
Cialo Jelcyna przemieszcza sie ulicami Moskwy


pozostałe zdjęcia:
ZDJECIA >>

wszystkie ulice w poblizu zablokowane - jakis baran zabranial mi fotografowac
ale odszedlem pare krokow dalej i zrobilem kilka zdjec - pozniej mnie zobaczyl
- ten baran - ale juz nic nie powiedzial - widocznie juz nie mial sil uzerac sie
z kazdym :)) a widac bylo po nim ze byl zmeczony - usta mial wyshcniete
i bladziutki byl :) bidok...

Pozdrawiam
z Moskwy





[Pozwoliłem sobie przyłączyć Twój post do tego wątku, żeby za miesiąc był porządek. Aby link nie zginął podlinkowałem zdjęcie.
Pozdrawiam tref]
 

jakub_chojnowsk  Dołączył: 25 Mar 2007
mmm myslalem ze tez jakies z samej uroczystości pogrzebowej beda, ale i tak nei jest źle :D :D Nasz żywy prezydent nei ma takie obstawy jak nieżywy Borys Jelcyn :evilsmile: Ale to przynajmniej była postać a nie bracia jacyś ..
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
jakub_chojnowsk, beda beda, wlasnie sie laduja. Kliknij na link w mojej stopce, tam sa. Czesc fotek oczywiscie
PS. Picasa mnie dobija, 2 dzien srzucam fotki :evil:
 

jakub_chojnowsk  Dołączył: 25 Mar 2007
rozbroiły mnie zdjecia z "dzien przed" a w szczególności z tym asfaltem :D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach