Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
Galeria
Hejkum!

na dzien dzisiejszy wszyscy ktorzy logowali sie do Galerii sa aktywni.

Zapowiadam na 1 czerwca wielkie sprzatnie galerii - czyli wszystkie osoby, ktore zalogowaly sie i nic ponadto nie zrobily (czyli nieprzejrzaly galerii, niezalogowaly sie ponownie, nienapisaly komentarza, niedodaly zdjecia etc.) beda usuniete i konieczny bedzie ponowny login.

Przypominam takze o uplywajacym 31 maja terminie wrzucania zdjec do Galerii ZPM:
tematem majowego konkursu jest: Dziecko

natomiast w czerwcu konkurs zostal nazwany: Ekosystem , a obejmuje zagadnienie: Czlowiek i przyroda - przekształcenie środowiska naturalnego przez człowieka i proces odwrotny: wchodzenie przyrody w środowisko człowieka.
Termin wrzucania zdjec upływa 30 czerwca 2006 r.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Piotrek napisał/a:
natomiast w czerwcu konkurs zostal nazwany: Ekosystem , a obejmuje zagadnienie: Czlowiek i przyroda - przekształcenie środowiska naturalnego przez człowieka


Czy pod temat ów można podciągnąć również portret? Tak się zastanawiam obserwując to, jak niektórzy inwestują w percing, makijaż ekstremalny czy inne solarium z anabolikami.
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Piotrek, robiłeś juz takie porządki wcześniej? Bo próbuję się zalogować i coś mi nie wychodzi. Po wpisaniu loginu i hasła wyskakuje błąd. Fakt, że dawno się nie logowałem, więc jakby co to nie mam pretensji.
 

Piotrek  Dołączył: 20 Mar 2006
mimo apowiedzi, nie
ale na 1 czerwca beda generalne porzadki

[ Dodano: 2006-06-01, 00:48 ]
Mamy pierwszy czerwca - wszystkim dzieciom wszystkiego najlepszego

Jak zapowiedziałem, tak zrobiłem. Wszystkie osoby, które zalogowały się do 1 kwietnia w galerii, a ich aktywność była zerowa (samo zalogowanie się, lub tylko 2-3 dni aktywności)
skasowałem konta i zapraszam do ewentualnej, ponownej rejestracji.

Takich duchów było blisko 30 sztuk.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach