KasiaMagda
[Usunięty]
Ostatnio jem sproszkowany młody zielony jęczmień na odchudzanie - nie ma się czym chwalić, bez smaku :)
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
A ja się pochwalę :D
Ostatnimi czasy króluje zupka z soczewicy z ryżem - taki prawie Dal bhat wykastrowany o curry :) Pikle z papryczki do soczewicy oczywiście obowiązkowe :)

pz
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
A u mnie krem z pieczonych ziemniaków i selerów z boczusiem wędzonym. Już nie mogę się doczekać przerwy obiadowej.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
KasiaMagda, dawałem coś podobnego drewnojadom hodowanym dla jeża. Ale strasznie tyły :mrgreen:
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
:mrgreen:
Co to są drewnojady?

[ Dodano: 2018-01-23, 14:55 ]
też nie mam czym się chwalić, makaron z twarożkiem
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
Pomidorowa. Własnej roboty :roll:
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Penteusz napisał/a:
Pomidorowa. Własnej roboty :roll:


A co? Chciałeś taką z tytki robić ? :-D :-P
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
powalos, sam gotuję , a co!
I to jest powód do dumy :->
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Penteusz, :-B :-B :-B tak po tej zupce. Na przepłukanie kiszek. :mrgreen: :evilsmile:
 

Penteusz  Dołączył: 27 Mar 2012
powalos, trochę później :-D
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Makaron [pewnie ma jakąś włoską nazwę - tutaj mówią na niego: rurki ;0 ] z gotowanym brokułem [może być na parze] utytłanym w podsmażonym leciutko czosnku - do tego pokrojony ser pleśniowy [można podgrzać, ale obowiązku nie ma].
Dobrze smakuje posypany prażonym słonecznikiem.
:-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Czerwone curry po Polsku ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
skaarj napisał/a:
zupka z soczewicy z ryżem - taki prawie Dal bhat

To ja serdecznie podziękuję - w tym wcieleniu już swoją dawkę przyswoiłem :evilsmile:
 
KasiaMagda
[Usunięty]
skaarj, to ja też podziękuję, właśnie kupiłam czerwoną soczewicę, marchewkę, przecier pomidorowy, czosnek, ryż mam i jutro gotuję zupencję :)

rychu, to nie może być, to samo, bo po moim lata się co chwilę do ubikacji :mrgreen:

Też bym chciała mieć jeża, moja znajoma ma w domu: psa, kota i jeża, no i męża z dzieckiem :)

[ Dodano: 2018-01-23, 20:52 ]
Szkoda, że nie ma wątku o odchudzaniu, chętnie bym założyła ale pewno sama bym w nim się odchudzała :-D
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
KasiaMagda, miałem pod opieką jakiś czas dzikiego jeża, przygarniętego, małego przed zimą. Dość kłopotliwe, gdyż wbrew pozorom to wymagające żywieniowo stworzenia. I nie jedzą ani jabłek, ani marchewki, ani innych karm wyprodukowanych przez człowieka. To znaczy zjedzą jak będą głodne, ale później giną w męczarniach.
 

artycja  Dołączyła: 03 Kwi 2010
Chrupiące placki ziemniaczane z odrobiną (mała lub dużą- jak komu się udało) kwaśnej śmietany lub serkiem białym z czosnkiem, jogurtem i koperkiem.

Aaaaaaaaaa potem miałam fazę i upiekłam górę ciasteczek maślanych - tak mi się przynajmniej wydawało, bo dziwnie znikają :mrgreen:
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
KasiaMagda napisał/a:
Szkoda, że nie ma wątku o odchudzaniu, chętnie bym założyła ale pewno sama bym w nim się odchudzała :-D

Mogłabyś się zdziwić. To znaczy na razie mi nie wychodzi, ale mam plan, cel i takie tam.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
artycja, ale drażnisz ... :-) chrupiące placuszki ze śmietaną ...mniam
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Spóźniłeś się, już Zbynio zjadł.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach