skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
greentrek weściarski mięczak jesteś i tyle :)
Ja się już zastanawiam czy da się sprowadzić z Nepalu te pikle jak już będę zaglądał do dna pojemniczka :D
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Ta, wiem, białas nędzny, nigdy nie miałem złudzeń :-P
A pikle i inne żarcie chyba przez cargo nie przejdzie, chociaż w sumie to na Tribhuvanie nie takie rzeczy widywałem...
 
KasiaMagda
[Usunięty]
szpajchel napisał/a:
Mogłabyś się zdziwić. To znaczy na razie mi nie wychodzi, ale mam plan, cel i takie tam


Zaciekawiłeś mnie, to może założyć ten wątek ? :)
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
KasiaMagda napisał/a:
Zaciekawiłeś mnie, to może założyć ten wątek ? :)

Aha, zakładaj - zważyłem się dziś rano. Wieczorem biorę latarkę i idę szukać korzonków :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Cytat
Zbynio zjadł

dobre były, co? takie w sam raz?
 

artycja  Dołączyła: 03 Kwi 2010
plwk napisał/a:
Spóźniłeś się, już Zbynio zjadł.


Bardzo dyplomatycznie to ująłeś :mrgreen:

rychu pytasz - dobre były, co? takie w sam raz?

Mniamuśne!!!

Chyba zacznę umieszczać zdjęcia, albo nie :evilsmile: Sam opis drażni głodnego, a jak zdjęcie zobaczy - to jeszcze monitor pożre i kłopoty gotowe :-P
 

Mamikur  Dołączyła: 24 Sie 2017
Dziś będą naleśniki na/winie.....
 

greentrek  Dołączył: 14 Sie 2012
Taaa... już się boję co się nawinie do garnka :shock:
Dobrze że na korzonki mam blisko, śnieg już schodzi, może co świeżego wygrzebię :-?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Przyszedłem tu poczytać, bo w wątku obok - o odchudzaniu - jest zbyt dużo samonienawiści piszących :evilsmile:
 

skaarj  Dołączył: 18 Mar 2016
No i tak trzymać :)

U mnie dziś krupniczek ze słoiczka, bo pierwsza porcja już się zjadła i trzeba było jakoś zachomikować :D
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ciemny makaron z suszonymi tomatami, czosnkiem i jakimś zaśmierdniętym serem który nabrał niebieskawego koloru.
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
rychu napisał/a:
i jakimś zaśmierdniętym serem który nabrał niebieskawego koloru.

rychu, mam nadzieję, że nie zabłądziłeś gdzieś na odludziu w górach i nie musisz jeść tego co znalazłeś w jakimś opuszczonym szałasie :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
kazio napisał/a:
mam nadzieję, że nie zabłądziłeś gdzieś na odludziu w górach

To by było nawet bardzo wskazane :-D Byle nie w Czechach. Mam już takie doświadczenia. Ichniejsze wędliny nie nadają się do jedzenia. Właściwie to nic się nie nadaje, poza piwem. :mrgreen:
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
rychu napisał/a:
Byle nie w Czechach. Mam już takie doświadczenia. Ichniejsze wędliny nie nadają się do jedzenia. Właściwie to nic się nie nadaje, poza piwem. :mrgreen:
Niestety, w czeskiej gastronomii zbyt często nad rozumem zwycięża niższa cena tańszych produktów :cry:
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Może ja jestem nienormalny ale mnie czeska kuchnia smakuje, oczywiście muszą być dania dobrze zrobione.
 
lazar  Dołączył: 23 Cze 2010
rychu napisał/a:
poza piwem

Tu bym też polemizował, choć dobre piwo z małych browarów mieli pod adresem Křižíkova 17 (Pivovarský klub).
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
rychu napisał/a:
Ichniejsze wędliny nie nadają się do jedzenia.


Chyba że po ukiszeniu. :-D

IMGP1426 by Tomasz C, on Flickr
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Trafiliśmy dziś w Łodzi do Bawełny na obiad. Polecamy, bardzo smacznie, dobre składniki, fajna atmosfera, niezła muzyka. Pyszna pizza, bardzo dobre ciasto, a gniocchi z wątróbką wyborne w pysznym sosie.

Moim zdaniem dobra knajpa to taka, w której serwują coś lepszego niż w domu lub coś równie dobrego, ale z tą przewagą, że nie musisz tego robić. Mam na myśli dania pracochłonne, a nie kotleta. Zresztą... kotletów zwykle w knajpach też nie umieją podać.
A może po prostu za dobrze gotuje się w mojej rodzinie i jestem knajpowybredny. Nie lubię płacić za słabe żarcie.
 

Jakaranda  Dołączyła: 29 Maj 2013
Iza napisał/a:
A u mnie krem z pieczonych ziemniaków i selerów z boczusiem wędzonym. Już nie mogę się doczekać przerwy obiadowej.

Nie znałam tej zupki. Przepis znalazłam w necie i już drugi raz ugotowałam ale bez boczku, z wędzonym twarogiem pokrojonym w kostki. Pycha!
Jak fajnie być użytkownikiem forum fotograficznego :-D
 
proBoguslaw  Dołączył: 16 Gru 2016
Dziś to cały dzień pączki :D a dieta w odstawkę... :roll: jeden dzień chyba można poświecić :) Jakie macie dziś dobre pączusie?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach