Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
Ja tam do Japońców w tej kwestii nic nie mam ;-) . Gdyby nie spuścili manta amerykańcom, to oni by się jeszcze ze dwa lata do tej wojny zabierali i moi przodkowie mogliby nie doczekać.

Zresztą te słowa piszę na komputerze firmy japońsko-niemieckiej :evilsmile:

Jak to było?... "Sorry Winnetou, ale biznes is biznes" :-P .
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Za to Japończycy mają Cesarza, o!
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
zorzyk napisał/a:
Za to Japończycy mają Cesarza, o!

I co z tego? Moje babcie też kiedyś miały - jedna Franciszka Józefa, a druga Wilhelma II :-P .

A Koreańczycy powinni jeszcze zaproponować GX-10 w dual kicie za mniej niż 4000 zł!
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
zorzyk napisał/a:
Za to Japończycy mają Cesarza

A "Cysorz to ma klawe życie". Korba bierz Pentaksa. Wyobraź sobie jak bedziesz wyglądał z telewizorem na szyi ;-)
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
Ale za to ludziska na ulicy będą wiedzieli co to takiego, a Pentax...

Poza tym pewnie przez najbliższe dwa tygodnie jeszcze nie wezmę, bo jestem tak zawalony robotą, że... Chorroba! Właśnie, żeby się nie skompromitować, powinienem pracować nad przygotowaniem dwóch prezentacji na jutro i jednej na pojutrze, a ja piszę na forum (a to wszystko przez to, że w hotelu mają całkiem niezły bezprzewodowy Internet).

Uwaga!!! Forum Pentaksa to złodziej czasu! (Zwłaszcza jak ktoś nie ma chęci do roboty).
 

garp  Dołączył: 16 Lut 2007
Korba napisał/a:
a Samsung ma 2 lata gwarancji
hmmm? a gdzie dają taką gwarancję?

Korba napisał/a:
A Koreańczycy powinni jeszcze zaproponować GX-10 w dual kicie za mniej niż 4000 zł!


popieram!
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
E-cyfrowe i Fotozakupy (tam widziałem) - dwa sklepy chyba się nie pomyliły. A jestem prawie pewien, że jeszcze tydzień temu widziałem informację - 1 rok gwarancji.

Edit: Ale E-cyfrowe jeszcze sygnalizują kłopoty z dostępnością, a Fotozakupy (i nie tylko) dumnie głoszą, że mają w magazynie.
 

garp  Dołączył: 16 Lut 2007
na "moim" terenie sklepy podają 12 miesięcy...
 

starymada  Dołączył: 09 Lis 2006
No prosze jaka piekna recenzja! Nie spodziewalem sie ze fotopolis nas tak milo zaskoczy ;-)

Najbardziej mi sie podobalo sformulowanie w podsumowaniu: "Mamy nadzieje, że następca K10D równie miło nas zaskoczy!"... Powolutku, forumowicze chyba jeszcze sie kadyszka nie nacieszyli hehehehe

To ja podsumuje tak. Mamy sprzet na 6-tke ! Koniec "onanizmu sprzetowego"! Sprzety w dlonie i do robienia zdjec ! ;-)
Pozdrawiam goraco
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
W kwestii wyjaśnienia sprawy gwarancji na Samsunga, to sprawdziłem to na egzemplarzu GX-10, który mam na półce. Punkt 1 Umowy gwarancji brzmi:

"K-CONSULT Sp. z o.o., (tutaj jest adres i telefony) jako generalny dystrybutor aparatów marki SAMSUNG na terenie Polski, udziela nabywcy gwarancji na sprzęt wymieniony w niniejszej karcie na okres 12 miesięcy".

No i to by było na tyle jeśli chodzi o 24 miesiące gwarancji.
 

garp  Dołączył: 16 Lut 2007
Cześ napisał/a:
"K-CONSULT Sp. z o.o., (tutaj jest adres i telefony) jako generalny dystrybutor aparatów marki SAMSUNG na terenie Polski, udziela nabywcy gwarancji na sprzęt wymieniony w niniejszej karcie na okres 12 miesięcy".

No i to by było na tyle jeśli chodzi o 24 miesiące gwarancji.


no to faktycznie zamyka sprawę gwarancji...

ciekawi mnie, czy( i kiedy) będzie wiadomo, że k 10d i gx 10 mają faktycznie identyczne wnętrze a różnica w cenie to tylko kwestia marketingu i napisu na aparacie :roll:
 
Alek  Dołączył: 20 Kwi 2006
sylwiusz napisał/a:
Jarku, tak bylo w GX-1, w fabrycznym GX-10 jest tylko DNG.

Sylwek, gratulacje, ladnie napisane , dobrze "prowadziles" test. Fajnie sie prezentuje z 85mm. Na pewno aparat zasluzyl na pochwale a testujacy napisal b rzeczowo. Skonczylem pisac doktorat i wiem ze wazne jest dobre i rzeczowe napisanie swojego pogladu oraz opisanie wynikow badan, w Twiom przypadku opisu puszki. A nagroda TIPA jak najbardzuiej zasluzona w tym roku, oby to byla zacheta do dalszego rozwoju, bo czytalem na dpreview ze cos tam znow mieszaja....opoznienie szkiel DA*, cos z HOya itd No ale to OT.
Jeszcze raz gratuluje, jedynie co mi brakuje to..... zdjec RAW z 77Lt.... :mrgreen: No ale miales "prawie" tak samo dobry obiektyw.... :mrgreen:
Udanego swiatla, moze byc nawet z przodu, "SMC da rade"....
Al
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Korba napisał/a:
Ale za to ludziska na ulicy będą wiedzieli co to takiego, a Pentax...
No i jednak kupiłeś puszkę na P, jak do nosi nasz specjalny wysłannik zenza. Cena Czyni Cuda :mrgreen: Więc żegnam Cię tradycyjnym staropolskim "I Hate You!"
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Korba napisał/a:
Poza tym pewnie przez najbliższe dwa tygodnie jeszcze nie wezmę, bo jestem tak zawalony robotą, że...


obiecanki cacanki. :mrgreen:
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
emigrant napisał/a:
No i jednak kupiłeś puszkę na P, jak do nosi nasz specjalny wysłannik zenza

W dodatku jakie poświęcenie :mrgreen: . Z Nysy do Wa-wy to kawał drogi.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Zdano napisał/a:
. Z Nysy do Wa-wy to kawał drogi.


zdesperowany byl
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
Korba napisał/a:
Ale poza tym to poważnie się łamię - chyba jednak kupię Samsunga, ale żal mi napisu Pentax

Zlitował się.
Zycie jest pokrętne, jak niektóre avatary :-B
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Chmarski napisał/a:
Zycie jest pokrętne, jak niektóre avatary
W stosunku do korby, to powiedziałbym, że ma swoje załamania.
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
emigrant napisał/a:
W stosunku do korby, to powiedziałbym, że ma swoje załamania.

A mimo to cel osiąga. Pozazdrościć, pozazdrościć tylko...

Spadam do domu, moze się już korki rozładowały :-|
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Chmarski napisał/a:
moze się już korki rozładowały

U mnie korki są na taki psztyczek-elektryczek - do góry włączone, na dół wyłaczone.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach