Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
guerilla napisał/a:
mieszkasz w USA i takiego porządnego *praktical joke* nie doceniasz?
Może ja dziwny jestem, ale dla mnie to się o chamstwo otarło, a nie o dżołk. Swoją drogą, co ma miejsce zamieszkania do poczucia humoru?
guerilla napisał/a:
eh, ci admini, zawsze z zasady bez poczucia humoru
No co ja poradzę, że taki już sztywny jestem.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Swoją drogą, co ma miejsce zamieszkania do poczucia humoru?


sporo ma :)
tzn nie tak jednostkowo ale generalnie poczucie humoru b.różni się w zalezności od kraju, ale nie na zasadzie zamieszkania a kultury ..

no i amerykanie mają te swoje prakital dżołki których ukoronowaniem jest family guy czyli najbardziej nieśmieszna kreskówka świata :)

no i żeby nikt nie poczuł się generalnie urażony, też wrzucę małą fotkę czegoś co nie jest dzieckiem a nie wątpliwie jest portretem (sylwetkowym)

 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Meggido napisał/a:
Wolę na pysk ze Świnicy chyba...

a ja z łóżka..
 

Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
guerilla napisał/a:


Obrazek


poprzepalane w diabły ;) Ale kompozycja ok.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
guerilla napisał/a:
mieszkasz w USA i takiego porządnego *praktical joke* nie doceniasz?
guerilla, nie wiem gdzie ty sie uczyles angielskiego, ale jak to byl practical joke, to ja jestem synem Ringo Starra ;-) .

dz.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
guerilla napisał/a:
family guy czyli najbardziej nieśmieszna kreskówka świata :)

Każdy ocenia podług siebie. Ja tam akurat lubię ta kreskówkę i mnie śmieszy. Więc nie przesadzaj. Masz straszną tendencje do uogólniania własnych opinii. "Kużden ma swój gust."
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
ojk tam, ojk tam...

Ad. wcześniejsze: tu widać gałkę oczną (link) ;-)

No dobra, nie jest dobre ale nikt nie mówi że ma być :-P
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Throwend napisał/a:
Ad. wcześniejsze: tu widać gałkę oczną (link) ;-)

...ale tylko jedną ;-) Lewa stronę troszkę byś rozjaśnił i... moze by było "jeszcze lepsze"? :mrgreen:
 
slivus  Dołączył: 05 Sie 2006
mygosia napisał/a:
Dla równowagi ja się prawie cały czas cieszę - np. dzisiaj się szczerzę, że mi golfina pali 5,2l ON/100km i że wczoraj byłam na konikach [zarąbiście było - wróciłam z piachem w zębach] i że jutro też jadę, i że piękna pogoda jest, choć mroźno.

nie masz co sie chwalić że jezdzisz swoim golfem tdi jak emerytka :-P , no chyba ze nadrabiasz na koniach :-)
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
zorzyk napisał/a:
...ale tylko jedną ;-) Lewa stronę troszkę byś rozjaśnił i... moze by było "jeszcze lepsze"? :mrgreen:

Maruda :-P

To jeszcze jedno (link ponownie) :-P
Tym razem Minolta + Sigma 70-300 APO. Śmieci są bo klisza i skaner i takie tam... ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
No! To jest dobra koncepcja, jest dobra, ta koncepcja :-B
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Grendel napisał/a:
guerilla napisał/a:


Obrazek


poprzepalane w diabły ;) Ale kompozycja ok.


skalibrować sobie monitor trzeba :)
tzn ja mam skalibrowany na oko z odbitkami i wszystko gra, nigdy nie były poprzepalane..
a że niebo białe?było białe :)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
slivus napisał/a:
nie masz co się chwalić że jezdzisz swoim golfem tdi jak emerytka


Wcale nie jeżdżę jak emerytka. Po prostu wiem, jak jeździć ekonomicznie [lata praktyki ;-) ]. No i faktem jest, że po mieście mało co jeżdżę - głównie trasa i obwodnica. Zwykle pali mi ok. 6l, więc teraz mnie wcięło lekko.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
mygosia, oszczędne to to nie jest do końca. Silniczek zajeździsz.
Apropos koni, komary w zębach też miałaś?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Drogi Meggido, to że jestem kobietą, to nie znaczy, że nie wiem jak się jeździ autem i nie wiem jak działa silnik ;-) Obudzona w nocy o północy potrafię Ci wyrecytować 4 fazy pracy silnika diesla, a bynajmniej nie jest to związane z moim zawodem :-P
Więc zanim powiesz coś tak krzywdzącego mnie ;-) to weź proszę pogooglaj trochę i zobacz jakie spalanie jest podane przez producenta jako zupełna norma. Np. tutaj: http://www.motofakty.pl/t...el=733&typ=1075 . I wtedy zobaczysz, że to co podałam nie jest AŻ tak niskie, żeby świadczyło o zarzynaniu silinika na małych obrotach. To jest po prostu naprawdę oszczędne autko.
No! Musiałam to sprostować, bo wszyscy by myśleli, że jeżdżę jak baba ;-)

Meggido napisał/a:
komary w zębach też miałaś?


W zębach nie, ale miewałam meszki w oczach :-D Staram sie jednak zamykać usta jak szybciej jedziemy, bo nie chciałabym jakiejś muchy połknąć.
I powiem Ci jeszcze, że to się boisz koni, to bardzo pozytywny odruch - to duże zwierzątka i mogą np. Ci zrobić krzywdę jak przez przypadek Ci nastąpną na nogę. Dlatego dla początkujących polecam hucułki - są baaardzo spokojne, właściwie leniwe i mało co je wytrąca z równowagi. Spróbuj!
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
mygosia napisał/a:
polecam hucułki - są baaardzo spokojne, właściwie leniwe i mało co je wytrąca z równowagi.
To zupełnie, jak Michu.
 
slivus  Dołączył: 05 Sie 2006
mygosia napisał/a:
Obudzona w nocy o północy potrafię Ci wyrecytować 4 fazy pracy silnika diesla,
respect
ten Twoj silnik to jest chyba jedyne co mi sie podoba w fałweju :-) a jaki jest podatny na dłubanie...
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:

To zupełnie, jak Michu.
Jakbyś zgadł. Nawet fizycznie prawie identyczni (jak słyszałem).
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Cytat
a jaki jest podatny na dłubanie...


Ech... Strasznie trudno znaleźć uczciwego mechanika do wymiany zawieszenia, a co dopiero o dłubaniu w sillniku mówić. Aż tak sie na tym nie znam ;-) Wprawdzie w Seacie są chłopcy, którzy robią cuda z silnikiem [nawet obsługują jakieś rajdowe auta seata]. Jak będę miała kiedys nadmiar gotówki, to zainwestuję w chipa :-D

Jarek Dabrowski, hmmm... To daje dużo do myślenia. :roll:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Meggido napisał/a:
Apropos koni, komary w zębach też miałaś?
Po czym poznac zadowolonego motocyklistę? ;-) :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach