macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Gwiazdor napisał/a:
Po czym poznac zadowolonego motocyklistę?


:mrgreen:
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
mygosia, no to szacunek, a jak działa skrzynia biegów? :evilsmile:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Meggido, no są takie śmieszne kółka zębate. Kiedyś widziałam. Ale znam tylko ogólny zarys działania. Tak dokładnie to nie wiem z tego prostego powodu, że mi się jeszcze nie zepsuła :-P Ale pracuję nad tym ;-)
Ale jakby ktoś chciał mi to obrazowo wytłumaczyć to chętnie posłucham, bo lubię się dowiadywać nowych rzeczy.
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
Gwiazdor napisał/a:
Po czym poznac zadowolonego motocyklistę?
Po tym samym co zadowolonego jeźdźca konnego :mrgreen:
 

kosafwc  Dołączył: 24 Lut 2007
jak uż przy dzieciach jesteśmy :) Na konkurs idzie w formie "okładki" do serii :)

EDIT: Ble ale brzyTko pomniejszylo ;/
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
[GRZESIO] Gniotki z wycieczki na cmentarz żydowski
Dzisiaj wybrałem sie na rowerek i od niechcenia zajechałem kilka wiosek dalej, na dość ciekawy obiekt. Oczywiście cyfranke wziąłem ze sobą, bo jak mógłbym się bez niej ruszyć. I tak popełniłem sesje gniotków.
Dość odważnie przemieliłem foty i efekt sami zobaczcie.
Aha oczywiście wszystkie komentarze te złe i dobre mile widziane - oczekuję tego od Was :-B

1.
2.
3.

na razie tylko trzy.
Już pomniejszone
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
GRZESIO, na pewno za duze, watpie ze duzo osob korzysta z 1900... u mnie na 1280 trzeba przewijac i to psuje efekt... Jakies dziwne te zdjecia tak czy owak.
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
Zdjęcia już pomniejszyłem. Chciałem uzyskac efekt "powrót żywych trupów" a nie "czas na piknik"
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
GRZESIO nie nazywaj swoich zdjęc gniotami, gniotkami, czy gniotusiami chocbyś nie wiem jak bardzo krytyczne miał do nich podejście. To sa zdjęcia, lepsze-gorsze, ale zdjęcia.

Miejsce mi się podoba, zdjęcia mniej - taka ocena amatora przez amatora ;]. Najlepsze z tych trzech to nr 3. Ogólnie to przydałoby się trochę zabawy z GO i pokazaniem w ciekawy sposób detali. Jeżeli masz jeszcze jakies zdjęcia to smiało wrzucaj.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tak jak ostatnio, znowu zgadzam sie z przedpiszcą.
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
:oops: :mrgreen:
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
PiotruśP,chyba się tam wybiore jeszcze raz ale z heliosem, kit ma za głębokie GO
kolejne już bez dziwolągowania
4.
5.
6.
7.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
GRZESIO, - jak dla mnie pierwsze dwa (kolorowe) sa swietne.....nastepne dwa juz takie sobie - "wyjarane" niebo rozwala klimat.....
piekne miejsce....naprawde - chocby dokumentacyjnie trzeba je robic......
wroc tam o jakis "ciekawszych" oswietleniowo porach....
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
GRZESIO, bardzo ładne światło miałeś!
 

jakub_chojnowsk  Dołączył: 25 Mar 2007
Fafniak napisał/a:
GRZESIO, - jak dla mnie pierwsze dwa (kolorowe) sa swietne.....nastepne dwa juz takie sobie - "wyjarane" niebo rozwala klimat.....
piekne miejsce....naprawde - chocby dokumentacyjnie trzeba je robic......
wroc tam o jakis "ciekawszych" oswietleniowo porach....

GRZESIO Qróć tam w nocy, tak kolo 24, może i zdjęć nie porobisz ale jaki musi tam być klimat hehe...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
3 z I-ej serii badzo fajne, faktycznie - przydała by się mniejsza GO.
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
cmentarz jest na zboczu skierowanym na zachód, zdjęcia robione prawie pod słońce, bo było już dość nisko o tej porze a nagrobki zwrócone ku wschodowi.

jakub_chojnowsk napisał/a:
GRZESIO Qróć tam w nocy, tak kolo 24, może i zdjęć nie porobisz ale jaki musi tam być klimat hehe...
hehe, żywy mogę nie wrócić. W tym lasku urzędują narkomanii, trudna młodzież i inni tego pokroju ludzie.

Dla zainteresowancyh znalazłem stronkę z historią nekropolii http://www.kirkuty.xip.pl/biala.htm
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zdjecia serii 2. wymagają moim zdaniem, dodania nastroju. Domującym zafarbem jest żółto- zielony, który to zafarb zaburza odbiór zdjęcia. Zmodyfikowane - bez zgody autora - zdjęcia sa nizej. Grzesio, jedno Twoje słowo i fotki znikają:





W mojej subiektywnej ocenie, zdjecia zyskują po tych manipulacjach.
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
zorzyk, faktycznie bliżej prawdy jestes z kolorem nagrobków. Chyba prześle któregoś PEFa Jarkowi na RC - będzie trochę do naprawiania z kolorystyką
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Hmmm... Mi w odbiorze bardziej odpowiada wersja z walniętym WB. Ma taki jakiś nierzeczywisty klimat, który właśnie bardzo dobrze pasuje do tej atmosfery.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach