PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
kristofo napisał/a:
chodzę po sali robie zdjęcia i przy okazji z siebie głupca a córce tzw. zwałę

I tak masz nieźle, jak Cię córka w ogóle wpuszcza na swoją osiemnastkę...
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
milo a juz myslałem, ze wszystko wiem. A ty mi tu żargonem ... "na głębi" ... czy dobrze rozumiem, ze wyłączam AF i ustawiam ostrośc ręcznie albo jeszcze lepiej ustawiam ja na nieskończonośc?


W kicie jak ustawisz ostrosc na 2m i ustawisz 5.6 to praktycznie na hiperfokalna ostrzysz. Tak te przedszkolaki byly zrobione. Zawsze mozesz szybko przeostrzyc. Pamietaj w kicie rob caly czas na 5.6 zachowasz stale swiatlo!
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
PiotrR napisał/a:
I tak masz nieźle, jak Cię córka w ogóle wpuszcza na swoją osiemnastkę...
Właściciele tego gospodarstwa sobie zastrzegli obecność ogoś z rodziców. Mają różne doświadczenia ... Zresztą pewnie pamiętacie swoje własne 18-ki Ja swoją ... słabo :oops: Oj działo się, działo...

milo napisał/a:
W kicie jak ustawisz ostrosc na 2m i ustawisz 5.6 to praktycznie na hiperfokalna ostrzysz. Tak te przedszkolaki byly zrobione. Zawsze mozesz szybko przeostrzyc. Pamietaj w kicie rob caly czas na 5.6 zachowasz stale swiatlo!


Dzięki milo. Musze jeszcze tylko z tym poeksperymentować :)

Wogóle wszystkim dziękuje za rady... Teraz postaram sie wprowadzić je w życie....
ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć ...
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
kristofo napisał/a:
Wogóle wszystkim dziękuje za rady... Teraz postaram się wprowadzić je w życie....
ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć ...


Jak to mowia w praniu wszystko wyjdzie ;)
 

jakub_chojnowsk  Dołączył: 25 Mar 2007
Hmm tylko nie zrob kristofo, lipy corce i daj jej sie wybawic:D:D i tak zapewne bedzie sie chowala i ukrywala z piciem i paleniem przed Toba, ale co poradzisz jak rodzic musi byc to musi ......... A ja jeszcze na twoim miejscu bym wzial oprocz aparatu flaszeczke :evilsmile:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
jakub_chojnowsk, wez czytaj przed napisanem takiej odpowiedzi, ta impreza byla 3 dni temu...
 

jakub_chojnowsk  Dołączył: 25 Mar 2007
milo, co nei zmienia faktu ze i tak bym wzial na nia flaszke hehe :D dobra nie bede juz sie przez czas matur odzywal, bo widze ze nie moge sie skupic na tym co czytam i pisze..
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
milo napisał/a:
ta impreza byla 3 dni temu...
ale może jeszcze trwa.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
To niezła biba...
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
ale może jeszcze trwa.


W sumie to sie krisfoto nie odzywa...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
W sumie to się krisfoto nie odzywa...

Wszedł na imprezę z beefo-dyfuzorem i ma teraz ciche dni i szlaban na net.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
bEEf, gdzie na majowce byles?
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
milo, a po pojezierzu się szwędałem Gostynińsko-Włocławskim. Ogólnie byłem u rodziny. Co do spraw fotograficznych, to fotki raczej rodzinne (trochę wiosennego kiczyku), niestety miałem tylko kita :-/
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
bEEf napisał/a:
niestety miałem tylko kita :-/


Zlej baletnicy :P
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
milo, a czy ja napisałem, że zdjęcia nie wyszły? :-P Piszę "niestety", bo nic nie zastąpi obcowania z jasną m-ką :mrgreen: Zdjęcia ok - tylko, jak mówię - rodzinne, nic na wystawę. No może jakieś drzewko w wątku o wiośnie.
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
milo, a czy ja napisałem, że zdjęcia nie wyszły? :-P Piszę "niestety", bo nic nie zastąpi obcowania z jasną m-ką :mrgreen: Zdjęcia ok - tylko, jak mówię - rodzinne, nic na wystawę. No może jakieś drzewko w wątku o wiośnie.


Ej, no nie mow ze tamtejszych drzew 28 nie obfociles...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Ej, no nie mow ze tamtejszych drzew 28 nie obfociles...

No nie i dlatego właśnie płaczę...
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
bEEf napisał/a:
No nie i dlatego właśnie płaczę...


Moje kondolencje. :-(
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
bEEf napisał/a:
No nie i dlatego właśnie płaczę...
Jak ich nie wycięli, to jeszcze obfocisz. 8-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
zorzyk, wyciąć nie wytną, najwyżej się same przewrócą, bo to rezerwat :-) Świetna sprawa - mało takiego lasu zostało... zupełnie naturalny.
O. Takie klimaty:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach