Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
A pisali już, czy będzie miał ten fajny filtr graficzny z Pentaxa Q?
Podobał mi się.
To się Watercolor nazywa.
 
Niunek  Dołączył: 09 Mar 2011
Witam,

Przeglądając dzisiaj stronę fotopolis zauważyłem reklamę X-5. Wszystko niby ok. Po jej kliknięciu jest odsyłacz do strony apollo. Jest jedna uwaga na stronie apollo nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat X-5 poza 2 zdaniami w dziale news. Szanowni Państwo z Apollo jeżeli czytacie tą stronę to zróbcie coś z tym. Płacicie za reklamę, a na własnym podwórku brak informacji.
 

Kuba Nowak  Dołączył: 12 Maj 2010
 
Kfan  Dołączył: 02 Mar 2007
Nie ulega wątpliwości, że konkurencyjny to on nie jest.
W wyższych pułapach cenowych jest kilka bardzo dobrych megazoomów jak FZ150/200 X-S1/ Nikon P510, Sony HX200, Canon SX40.
W podobnym pułapie cenowym Pentaxa rozkłada Fuji HS20/25 choćby z uwagi na manualny zoom.
A do tego skoro już o cenie mowa to są aparaty o połowę tańsze i też oferują zoom 26x z wizjerkiem jak np ten Samsung:
http://www.optyczne.pl/11...a_aparatu.html.

Niemniej skoro ktoś kupuje megazoom z niewymienną optyką powinien pomyśleć o ergonomii optyce, ekranie, wizjerze bo to zakup na kilka lat nie warto aż tak oszcżedzać no i tu na placu boju pozostają tylko Fuji X-S1 (matryca 2/3") i Panasonic FZ200.

Natomiast designa Pentaxa może sie podobać.Szkoda że za nim "w parze" nie idzie technika.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach