Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nieostry napisał/a:
Po prostu powiedz, że ci się nie chce.
Chce mi się. Ale nie lubię robić po łebkach, a czymś takim byłoby to, co proponujesz. No i plwk też dobrze napisał. Naprawdę, gdyby nie istniała Poczta Polska, pewnie bym się tego podjął. Skoro jeszcze istnieje - uważam, że to nie ma sensu.

Postaram się zrobić jedno - położyć obok siebie wszystkie wydruki i zrobić zdjęcie grupowe.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski, jeśli dałbyś radę oznaczyć odbitki np. numerkami, żeby dopiero po obejrzeniu stwierdzić co jest z czego (np. opis w zamkniętej kopercie czy coś)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
Jarek Dabrowski, jeśli dałbyś radę oznaczyć odbitki np. numerkami, żeby dopiero po obejrzeniu stwierdzić co jest z czego (np. opis w zamkniętej kopercie czy coś)
Chodzi o tzw. ślepy test?

Coś jak ślepy test ciążowy. Patrzysz na wyniki i odgadujesz, kto jest ojcem.
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Coś jak ślepy test ciążowy. Patrzysz na wyniki i odgadujesz, kto jest ojcem.

O to to!
 

sailor9  Dołączył: 23 Paź 2006
Ok, to ja się zgłaszam jako następny do obejrzenia wydruków na żywo. Rozumiem, że mam w tej sprawie kontaktować się teraz z sołtysem?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Z niekłamanym obrzydzeniem wstawiam zbiorowe zdjęcia wydruków. Obrzydzenie bierze się stąd, że to co jest na tych zdjęciach nie oddaje wrażenia na żywo, szczególnie jeśli chodzi o wydruki cz/b. Proszę to potraktować bardziej w kategorii ciekawostki.
Po kliku pełny rozmiar.

Zdjęcie w ciemnym szarym pomieszczeniu, z lampą w biały sufit. 100% to światło błyskowe. WB w LR na flash (5500K, tinta 0). Jasność i kontrast do smaku. Wszelkie defekty i plamy to efekt nierównomiernego oświetlenia (cienie/kąty). Na zewnątrz za duży wiatr, żeby coś spróbować.





Przesyłka wysłana dzisiaj do sołtysa. Z tyłu na wydrukach są pierwsze litery nicków. W oddzielnej koszulce są karteczki z informacją kto jak i na czym drukował.

[ Dodano: 2012-12-18, 15:33 ]
sailor9 napisał/a:
mam w tej sprawie kontaktować się teraz z sołtysem?
Tak.
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Czy zdjęcia cz/b i kolorowe, sa ułożone w tej samej kolejnosci ? W swensie drukarki/drukujący ?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
wuzet napisał/a:
Czy zdjęcia cz/b i kolorowe, sa ułożone w tej samej kolejnosci ? W swensie drukarki/drukujący ?
Tak.
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Nie wiem czy tu jest miejsce na oceny i zapewne wywołam kolejny odruch obrzydzenia u Jarka ...bo oglądam to na telefonie. Podoba mi się tak na pierwszy rzut oka, bez wchodzenia w detale, drugi rząd , środkowa fota. Zarówno w cz/b jak i w kolorze. Doglebniej poogladam w domu.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
wuzet napisał/a:
kolejny odruch obrzydzenia u Jarka
Bez przesady, aż taki obrzydliwy nie jestem.
Po prostu jak coś robię, to staram się robić to na 100% dokładnie. Tutaj nie miałem takiej możliwości.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W tych miniaturkach najlepiej wyglądają środkowe znaczki w dolnych rzędach.
 

tomekkarol  Dołączył: 17 Sty 2010
jest szansa na opis do wydruków (drukarka/tusz)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomekkarol napisał/a:
jest szansa na opis do wydruków
Oczywiście, za jakiś czas - nie chciałem od razu tego podawać.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Najlepiej oceniać na "ślepo" żeby się nie sugerować.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Stawiam ze srodkowy dolny to L800. Cz-b wszystkie dolne sa ladne, kazdy troche inaczej - ale kolor to zdecydowanie srodkowy dolny.
 

sailor9  Dołączył: 23 Paź 2006
A mi najbardziej pasują te z prawego dolnego rogu. Te środkowe z dolnego rzędu są najbardziej nasycone, ale za dużo w nich zielonego, zarówno w b&w jak i w kolorze. Ciekawe czy "na żywo" będę miał te same odczucia.
 

Nieostry  Dołączył: 08 Kwi 2010
Jako autor wydruków nie zdradę moich typów co do tego, Które są moje. Zobaczymy czy się mylę. Żeczywiście nie odzwierciedla tego co zapamiętałem. Na szybko poprawiłem w Picasie i moim zdaniem kolory powinne być bardziej przesunięte bardziej w kierunku ciepłych barw. B&W tu na wszystkich jest bardziej niebieskie, a moje miały zieloną dominatę.

[ Dodano: 2012-12-18, 18:11 ]
P.S. Jarku dzięki. Odzyskałem wiarę w ludzi z Białegostoku
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nieostry napisał/a:
Odzyskałem wiarę w ludzi z Białegostoku
A przez kogo ją straciłeś? Kononowicz się nie liczy.
 

Nieostry  Dołączył: 08 Kwi 2010
Pochodzę z Suwałk, więc brak wiary mam tak jakby genetycznie wszczepiony :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nieostry napisał/a:
Pochodzę z Suwałk, więc brak wiary mam tak jakby genetycznie wszczepiony
Do autobusu wchodzi dwóch facetów w długich płaszczach. Po czym poznać, który jest z Suwałk?
Ten z Suwałk ma płaszcz wpuszczony w spodnie.

Jest oczywiście jeszcze wersja z łomżyniakami.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach