Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
retronaut.co
Witam, natrafiłem wczoraj na taką stronę. Zawiera ona galerie zdjęć z różnych okresów, dotyczące różnych wydarzeń, znanych ludzi, a czasem po prostu zwykłych ulic miast.
Gorąco polecam bo wciąga i fascynuje, ciągle odkrywam jakieś nowe niesamowite zdjęcia.

Tak na szybko pierwsze z brzegu zdjęcia z festiwalu w Cannes 1962r i zdjęcia Vivian Maier z ulic Nowego Jorku

[ Dodano: 2012-10-04, 08:23 ]
Lato na Brooklynie rok 1974, zdjęcia z knajpki na brooklynie z 1960r (co za bokeh ;) ), bekstejdż z filmu Czarnoksiężnik z krainy OZ itd itd :shock:
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Ijon, widzę nawet że niektóre się powtarzają, tak czy inaczej będzie trzeba chyba urlop wziąć zeby to wszystko obejrzeć.
 

unum  Dołączył: 03 Kwi 2012
Ja to się aż boję wchodzić na takie strony, człowiek przepada na godziny, a i tak wszystkiego zobaczyć nie sposób i lista zakładek puchnie ;-)

No dobrze, teraz piję kawę, to sobie pozwolę, dzięki za linki panowie :-)
 

Tequila  Dołączyła: 12 Cze 2010
no to zginęłam... :P
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Dobra strona, tez swego czasu wsiaklem na dlugo.

Znalazlem tam m.in. zdjecia odkrytego basenu w Edynburgu, na ktorym to za mlodu pracowal jako ratownik Sean Connery. Pozniej basen i stojaca obok (!) elektrownie wyburzono i zbudowano centrum sportu oraz male osiedle, na ktorym mieszkalem przez lat kilka :-)
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
To ja lepiej zacznę oglądać po pracy :)
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
Skoro nikt nie ma zamiaru odciągać się od pracy to podam jeszcze jeden adres do przeglądnięcia w domu :) http://www.shorpy.com/ - od podanych wcześniej dwóch galerii odróżnia się dokładnym opisem każdego zdjęcia i chyba ich lepszą jakością.
 

Tequila  Dołączyła: 12 Cze 2010
Ijon, nie masz sumienia.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach