badur  Dołączył: 21 Lis 2006
Aukcja dla ZbyHa
To i ja się dorzucę.
Mam do sprzedanie SMC Pentax K 28/3,5. To chyba mój ulubiony obiektyw, mam 2 egzemplarze, ten od pewnegoczasu leży bezczynnie. Oferowany jest - powiedziałbym - w stanie dobrym. Optycznie naprawdę brzytew od pełnej dziury, żadnych rys, grzyba i innych tego rodzaju atrakcji. Mechanicznie ok, jest już nieco wyrobiony. Jak się uprzeć i użyć pewnej siły, to może i luz się wyczuje, ale naprawdę trzeba chcieć i tego luzu szukać. Pierścień ostrości chodzi z odpowiednim oporem, pierścień przysłony chodzi lekko, ale z wyczuwalnymi kliknięciami na każdej wartości. Wizualnie jak widać na zdjęciach, otarcia farby itp. W zestawie 2 nieoryginalne dekielki. Szkiełko jest naprawdę świetne, ostatnio kupiłem drugi egzemplarz w bardzo ładnym stanie, ale nie dam głowy uciąć czy ten tutaj nie jest przypadkiem optycznie lepszy.
Zasady jasne, po zakończeniu aukcji mail z potwierdzeniem wpłaty na fundację, razem z adresem zwycięzcy. Wysyłka gratis.
Proponuję na początek 250,00 zł, aukcja do najbliższej niedzieli, godz. 20.00.
Pozdrawiam i zapraszam do udziału. Moderatorów proszę o przeniesienie gdzie trzeba.
Obiektyw poniżej






Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach