Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
  Krótki reportaż... do oceny/podziwiania
Witajcie, miałem sie dzisiaj wybrać na zrobienie reportażu z parady Oldmobili, które zebrały się na naszym, leszczyńskim rynku... Niestety spóźniłem się i zdążyłem tylko kilka fotek zrobić... :-?

to link do galerii:

http://picasaweb.google.p...mobili3Maja2007

Pozdrawiam :-)
 

Tok'Ra  Dołączył: 10 Lip 2006
Bardzo fajne zdjecia - tylko szkoda, ze galeria w Picassie jest ... To jak cukierki za szyba :mrgreen:
Czas rozejrzec sie za dobrym photoblogiem czy galeria...
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
hmmm... tylko szkoda mi czasu na robienie galerii.... chyba leniwy jestem ;-) Wolę "gotowca" :mrgreen: - poza tym czas wolny (nie mam go w nadmiarze) wolę wykorzystać na kształcenie w trudnej sztuce fotografii :-)

Dzięki Tok'Ra, za uznanie :-)

Pozdrawiam
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Alfx, ogolnie pozytywne wrazenia. Czasami jest troche za ciasno. Czasami za luzno. Czasmi cos obciete. Ale ogolnie na +
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
a ja jak zwykle -
łącznie reportażu to nie przypomina niestety,
niektóre pojedyncze kadry ok. inne przypadkowe jak sto diabłów.

generalnie do roboty, kadrować, kadrować i jeszcze raz kadrować
(bo to najwazniejsza umiejętność w fotografii)

i nie podawać zdjęć na brudnym talerzu (czyt. picassa czy jakieś fotosiki) tylko na srebrnej tacy w anty ramie z paspartu (czyt.zrób galerię następnym razem)
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Alfx ogólnie może być ;-) , kilka fajnych zdjęć. Czym robiłeś trójkę (to zielone autko), jakaś kombinacja z obiektywem, czy zabawa w progamie graficznym? ...bo panoramka to oczywiście program graficzny? rajt ;].

guerilla następnym razem włącz pokaz slajdów w picasie.
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
PiotruśP, fakt, trochę się bawiłem.... przyznaję :-)

panoramka...hmm "jołr-rajt" - to wycinek kadru, nic więcej. :-)

Na moje usprawiedliwienie dodam, że moja lepsiejsza połówka dała mi tylko 10 minut na "pobieganie" z aparatem... :-/ Więc nie miałem szans na lepsze przygotowanie kadrów.

Zależy mi na ocenie "fachowców" czy są postępy w mojej edukacji, czy jeszcze ich nie widać? :-)

guerilla, dzięki za cenne uwagi :-) nad galerią pracuję... tymczasem mam to, co mam. :-D

milo, dzięki wielkie :-) (zwłaszcza, że ostatnio trudno o "+" od Ciebie - doceniam)

Pozdrawiam :mrgreen:
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
milo, dzięki wielkie :-) (zwłaszcza, że ostatnio trudno o "+" od Ciebie - doceniam)


Uwazam ze dobrze kombinowales, tylko troche zabraklo dopracowania. A z tym moim krytycyzmem to nei przesadzaj. :-B
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Alfx napisał/a:
"jołr-rajt"
Wiedziałem ;], a tak powaznie gdyby nie ta panoramka to uznałbym, że po prostu skleciłeś sobie jakiś wynalazek.

Alfx napisał/a:
Na moje usprawiedliwienie dodam, że moja lepsiejsza połówka dała mi tylko 10 minut na "pobieganie" z aparatem... Więc nie miałem szans na lepsze przygotowanie kadrów.
Ojjj to nie dobrze. Kobietę trzeba sobie wychować :-P ;-) .
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
PiotruśP napisał/a:
Kobietę trzeba sobie wychować
Tylko aparatu nie dawaj do ręki, bo stracisz narzędzie ;-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Cytat
Tylko aparatu nie dawaj do ręki, bo stracisz narzędzie ;-)


Wogole nikomu najlepiej obcemu do reki nie dawac ;)
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
zorzyk napisał/a:
Tylko aparatu nie dawaj do ręki, bo stracisz narzędzie ;-)
Ja własnie chciałem odwrotnie zrobić. Chciałem przekonać moją nieoficjalna połówkę do fotografii, żeby w przyszłości, jak juz będzie oficjalną połówką nie krzywiła się tak, gdy powiem: Kochanie właśnie kupiłem obiektyw :-) .

Niesty moje starania póki co spełzły na niczym :/ ...

...ale się nie poddaję ;-) .
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
Idealna sytuacja, gdy "lepsza połowa" (nieważne czy przyszła, czy aktualna) pasjonuje się fotografią.... oczywiście tylko teoretycznie ;-) nie wyobrażam sobie sytuacji:
- Kochanie ja dzisiaj biorę Twojego limiteda..... brrrrr! ;-)

"Wychowywanie" to syzyfowa praca, Panowie, nie ma co kryć. Prawda jaka jest każdy widzi.

Pozdrawiam :-)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Alfx napisał/a:
- Kochanie ja dzisiaj biorę Twojego limiteda..... brrrrr! ;-)


Tak, a pozniej go oddaje z wielkim odcisnietym paluchem na tylnej soczewce ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach